Jump to content
laukus

Kõhulihased jne

Recommended Posts

Tere :rolleyes:

Selline küsimus, et Kuidas paremini kõhilihaseid välja tuua, tean et tuleb dieeti pidada ja füüsilist teha, olen seda teinud :) ja teen ka hetkel! Üritan süüa vähem kaloreid kui tarbin ning igapäev, kas ujumas või jooksmas käja vähemalt 30 min. Ning muidugi kõhulihaste treening :P Kodu tingimustes siis!

Aga need poisid ei tule välja ;)

nahk on ka mul eriti veniv xD see vist on põhipõhjus(eluaeg olnud) xD Kas pean , siis lihaseid kasvatama, et nahk ümber keha oleks?` ja ei veniks xD

Olen 186 cm ja kaalun 78-80 kg

Suht loll, küsimus aga tunnen, et teen asjata trenni poistele xD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kala ilmselt maetud ikka külmkappi. St se et vähem sööd ei tähenda, et Sa korralikult sööd.

Siin praegu aktuaalses teemas üks kasutaja tõi näite enda toitumisest. Viska pilk peale ja saad ehk aimu ja ideid edaspidiseks toitumiseks.

http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...mp;#entry259425

Minu igapäevane toit on peaaegu samasugune ainult puudu on kohupiim ja kodujuust need asendan rasvavaba piimaga ja ubadega!

Rohelistteed ka ei joo! JA tuunikaka olen asendanud lõhekonserviga, siis ilma nahata ja luudeta! Kuna tuunikala enam ei lähe alla ja lõhe poiss on tunduvalt parem nati kallim ka muidugi!

Ma arvan, et mul on puudus valkudest ja peaks mingit proteiini kasutama hakkama :rolleyes: Kas on mingeid soovitusi, millist marki? olen kunagi ammu seda No1 tarbinud!

Lgp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jällegi üks teema mida võib leida siit foorumist ülepäeva koguaeg.Olen kindel teeksid foorumis natukene otsimistööd,leiaksid oma küsimusele selge ja korraliku vastuse.

Arvatasti on kõik see protsess toitumises taga kinni,sööd korralikult tulevad ka kõhulisad esile+madal rasvaprotsent ja korralik kõhulihaste treening.

Ja ära treeni oma kõhuliseid ainult sellepärast,et saabumas on kuum ranna hooaeg,neid lähed sul treenides erinevate harjutustega väga palju vaja. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh :)

Ma tean, et Otsingumootor on ka aga sorry :rolleyes:

Ei tee selle pärast kõhulihaseid ja trenni, et suvi tulemas, teen seda enda pärast, oma parema enesetunde pärast!

Mul on valgu puudus muud ei midagi, msi puudutab toitumist ja sooviks siis mingit head proteiini jooki!

Trenniga probleeme ei ole, teen regulaarselt.

Suur probleem on minu veniva nahaga xD sellega ei oska midagi peale hakata!

Kus saab mõõta lasta oma rasva %?

Muudetud kasutaja laukus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei pea kohe endale valgu jooki soetama,vaevalt sul on nii palju vaja tarbida valku,et vaja toidulisandit.Muidu kui ikkagi otsustad selle soetada,siis võta peale trenni seda koheselt,taastumiseks ja kui jõuad koju siis korralik mehine õhtusöök veel otsa.Kuna see sheik hoiab ainult mingi tund aega sul täiskõhu tunde,vähemalt minul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka uut teemat tegema :)

Küsimus, kas oleks mõtekas osta omale kõhulihaste pink? Koju!

Kas Pingil tehas on tulemus parem, kui teha kodutingimustes põrandal ?

Või ei ole vahet...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakka uut teemat tegema :)

Küsimus, kas oleks mõtekas osta omale kõhulihaste pink? Koju!

Kas Pingil tehas on tulemus parem, kui teha kodutingimustes põrandal ?

Või ei ole vahet...

Effektiivsed harjutused kõhulihastele:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii selline küsimus veel, mis on parem kalori põletaja kas ujumine või jooksmine? Ja kui ujumine on efektiivsem, siis mis stiilis on kõige parem ujuda, et max rasva põletus toimuks :D ? Hetkel ujun siis kuskil 1,3 km pool või nati peale krooli ja teise osa konna nii nagu profid ujuvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see krool ole vist kõige parem,

aga ise ujun konna, kuna krooli ujumiseks

peaks mingi treeneri käe alt läbi käima.

Seal selle hingamisega jama.

Ei tea mille poolest ta "kõige parem" on? Samahästi võin väita et liblikas on "parim"

Kõige lihtsam: uju võimalikult erinevaid stiile võimalikult mitmekülgseks arenguks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see krool ole vist kõige parem,

aga ise ujun konna, kuna krooli ujumiseks

peaks mingi treeneri käe alt läbi käima.

Seal selle hingamisega jama.

Hmm.. Kas konna ujudes ei olegi hingata vaja :o

Ei hakka uut teemat tegema ;)

Küsimus, kas oleks mõtekas osta omale kõhulihaste pink? Koju!

Kas Pingil tehas on tulemus parem, kui teha kodutingimustes põrandal ?

Või ei ole vahet...

Kõhulihaste efektiivseks treenimiseks kodus küll mingit pinki vaja ei ole. täiesti piisava koormuse saab ilma pingita, kõhulihastele erinevaid harjutusi väga palju. Ise kasutan kuagil 15 erinevat harjutust, kõik ilma pingi või lisaraskusteta, ei nurise enda kõhu üle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm.. Kas konna ujudes ei olegi hingata vaja ;)

Kas on vaja hakata iga asja pärast vinguma ja mingeid lolle küsimusi esitama? Usun, et tegeliult said aru küll, et Nesatur pidas silmas, et krooli ujudes on raskem hingamist ajastada kui konna ujudes. Rohkem sallivust :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, et siis ujumine kaalub jooksmise üle :o Väga hea, sest mulle tohutult meeldib ujuda :D tehnikaga probleeme ei ole, vähemalt enda arust, õppisin ka pöörde tegemise ära lõpus. Youtubist on ikka abi ;)

Aga silmad hakkavad nati valutama, kuna ma ei saa prillidega ujuda jube ebamugav on :P või jamad prillid on

kas kõhulihaseid on mõtekas treenida igapäev, tean et neid võib igapäev teha aga kas on ka mõistlik?

küsiks ka sellise küsimuse :P

Kas kickbox või taibox?

Oleks huvi ka sellise spordiala vastu, ise olen kunagi ammu poksi trennis 4 kuud käinud xD

Leidsin, siis

www.kickboxing.ee ja www.taipoks.ee

Ise millegipärast pooldan kickboxi aga seal vist rohkem venekeelt kõnelevad inimesed :P

Aga samas taipoks tundub huvitav ka

Või on kuskil veel neid trenne??

Ning kas keegi oskab öelda mulle kui palju sellised trennid maksavad

Muudetud kasutaja laukus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×