Jump to content
minaolinsiin

Küsimus PILDIGA

Recommended Posts

Niiet oled parem kui siinsed Otid ja Morozovid? :D

Ma pole öelnud et parem, ytlesin oma hinna lihtsalt, aga kes teab... Kas peaksin end tõestama?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa võid tark mees olla küll, ise ei kahtle selles, aga 60 minuti eest 1000eeku küll plekkima ei hakkaks.

Need plekivad kellel selleks raha jagub ja plekivad tulemuste eest, see fakt ei muutu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need plekivad kellel selleks raha jagub ja plekivad tulemuste eest, see fakt ei muutu :D

Tõsi plekitakse tulemuse eest. Kuid vaevalt see tulemus midagi erilist parem on kui siinsete treenerite poolt, kes väga kompetentsed sel alal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge nüüd nugade peale minge kurat võtaks, erinevad riigid, erinevad summad... Mina väidan, et mitte mingit vahet pole millist treenerit kasutada, tulemused on nagunii suht samad, nõiduda teist keegi ei oska, oleneb pigem sellest, kuidas treener klienti etteantud juhiseid täitma suudab panna! Pole teist keegi mingi imemees! See üksteise võrdlemine hakkab küll lasteaeda meenutama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsi plekitakse tulemuse eest. Kuid vaevalt see tulemus midagi erilist parem on kui siinsete treenerite poolt, kes väga kompetentsed sel alal.

Sa ei tundu eriti kindel Oma öeldus, mis puudutab siinseid treenereid ja mind?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge nüüd nugade peale minge kurat võtaks, erinevad riigid, erinevad summad... Mina väidan, et mitte mingit vahet pole millist treenerit kasutada, tulemused on nagunii suht samad, nõiduda teist keegi ei oska, oleneb pigem sellest, kuidas treener klienti etteantud juhiseid täitma suudab panna! Pole teist keegi mingi imemees! See üksteise võrdlemine hakkab küll lasteaeda meenutama!

Ma väidan et väiksed vahed ikka on, igaühel omad trikid-nipid.. siit ka soovitus, vaata treenerit :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma väidan et väiksed vahed ikka on, igaühel omad trikid-nipid.. siit ka soovitus, vaata treenerit :D

Vaata treenerit-treeneri välimus peegeldab tema teadmisi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks ma peaksin kuulama mingit paksukest treenerit ? Muidugi tal võib olla teadmisi rohkem kui mul ja kõik vastavad paberid ette näidata, kuid ta ei tekita minus autoriteedi tunnet. Inimene, keda ma kuulan, peab olema minust parem. Loomulikult ei kehti see siis, kui treener on juba vanemas eas ning tal on omal ajal juba kõik saavutused tehtud ja ette näidata. Kui treener on nii hea oma teadmiste poolest nii toitumis kui treeningute kohapealt, siis miks ma peaksin kuulama inimest, kes räägib teistele, kuidas midagi teha, kui ta ise ei rakenda oma teadmisi enda peal...ei julge ? ei viitsi ? puudub motivatsioon ? Milleks mulle oleks sellist treenerit vaja...

No offense, aga lihtsalt avaldasin oma arvamust :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei tundu eriti kindel Oma öeldus, mis puudutab siinseid treenereid ja mind?!

Ei täiesti kindel olen, kui sõnastada paremini siis Mina isiklikult ei usu, et see 1000Eek maksmist 60minuti eest Teile annab mulle parema tulemuse kui näiteks Kalmuselt või Otilt tellitud toitumiskava, mille eest maksan 500eek ning selle eest saan pikalt konsulteerida.

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×