Jump to content
Amor

Kuivatamine

Recommended Posts

Olen nüüd mitu kuud massi kasvatanud pool aastat tagasi kaalusin 72kg ja nüüdseks olen visanud pea 86kg.

Jõudu,massi,lihast kõike on tulnud selle ajaga juurde,aga peegelpilt on natuke rasvane(rasvaprotsent on umbes 15%)

Küsimus siis selline, et kuidas ma peaks sööma nüüd ,kui tahan rasva kaotada ja lihast esile tuua.

Mida ma pean sööma ja mida ma ei või süüa ?

(lugesin küll teemasid siin kuivatamise kohta,aga oma vastust ei leidnud <_< )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas see välja peaks nägema ? <_< BAV on 2023.2

Palju peaks siis kcal päevas sisse ajama ja kas pean siis süsivesikute arvu päevas vähendama ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas see välja peaks nägema ? <_< BAV on 2023.2

Palju peaks siis kcal päevas sisse ajama ja kas pean siis süsivesikute arvu päevas vähendama ?

hei, kui sa siit voorumist või SIIT voorumist vastuseid toitumise jaoks ise ei leia ja kokku panna ei suuda, annab parima võimaliku tulemuse toitumiskava tellimine spetsialistilt. tema abiga saad paika oma toitumise, et pekist lahti saada suuremat lihasmassi kaotust omamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on mõtet nii iga kalorit lugeda - lihtsalt söö vähem kui tavaliselt ja vähem toitvamaid asju.. Valku võiks muidugi kõvasti edasi tarbida, et lihasmassi kaod minimeerida.

Muudetud kasutaja protein_pets poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitan, ise toitun nii, mõjub...

1) 5 muna 2 kollasega , tass mõrudat kohvi , puder veega + multivitamiinid

2) 200g küpsetatud kanafileed , 25g kreeka pähkleid , 200g juurviljasalatit

3) 1,5-2h ENNE TRENNI @ 200g tuunikala vees , lonks oliiviõli , 2-3 viilu täistera leiba/sepikut

4) 30min enne trenni @ tass mõrudat rohelist teed , 1 õun, 20g vadakuvalku + ( rasvapõletaja või treeningeelne pumbatoode juhul kui vajadus)

5) kohe peale trenni @ 30-40g vadakuvalku , 30-40g kiireid süsivesikuid + ( kreatiin , kui olemas)

6) 1,5h peale sheiki @ 1-2dl tatart või pruunriisi , liha/kala/kodujuust 200-300g , 1 lonks kalaõli , tass mõrudat rohelist teed

7) 1h enne magama minekut 200g rasvavaba kodujuustu/kohupiima

söö iga 2,5-3,5h tagant + 3l vett vähemalt päevas

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud,sain vähemalt aimu milline peab olema söök <_<

Kus seda oliiviõli ja kalaõli müüakse ? ;) esimest korda kuulen sellistest asjadest

kalaõli apteegist, oliiviõli toidupoes :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud,sain vähemalt aimu milline peab olema söök <_<

Kus seda oliiviõli ja kalaõli müüakse ? ;) esimest korda kuulen sellistest asjadest

Kalaõli saad apteekidest ja oliiviõli müüaxe tavalisetes toidupoodides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda dieedikava on selline, oleks raha rohkem s66ks liha rohkem <_<

Hommik 4 keedumuna 2 kollased v2lja, 2 viilu seemneleiba tass rohelist teed

M6ni tund hiljem pakk rasvatut kohupiima 50g p2hkleid

L6una pakk kohupiima paar viilu seemneleiba roheline tee

Peale trenni 200g ravatut kohupiima 30g kiireid sysikaid

6htus66k 200g liha (kala, kana vms) ja k6rvale riis, tatar vms ca 80g kuivainena

6htune oode avokaado + roheline tee

Enne magamaminekut 200g rasvatut kohupiima

Kohupiima lahustan pimaga, vahepeal tee sisse pool lusikat suhkurt.

Kavasse plaan lisada veel kala6li ja oliivi6li, ning kui maximasse saab k6vasti tuunikala konserve varuda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas liiga palju ei ole kohupiima ? Kava nagu koosnebki kohupiimast.

Aga mida see roheline tee nii head teeb,et kõik seda joovad ? :=)

Kiirendab ainevahetust, põletab kaloreid (mitte suurel hulgal) jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soovitan, ise toitun nii, mõjub...

1) 5 muna 2 kollasega , tass mõrudat kohvi , puder veega + multivitamiinid

2) 200g küpsetatud kanafileed , 25g kreeka pähkleid , 200g juurviljasalatit

3) 1,5-2h ENNE TRENNI @ 200g tuunikala vees , lonks oliiviõli , 2-3 viilu täistera leiba/sepikut

4) 30min enne trenni @ tass mõrudat rohelist teed , 1 õun, 20g vadakuvalku + ( rasvapõletaja või treeningeelne pumbatoode juhul kui vajadus)

5) kohe peale trenni @ 30-40g vadakuvalku , 30-40g kiireid süsivesikuid + ( kreatiin , kui olemas)

6) 1,5h peale sheiki @ 1-2dl tatart või pruunriisi , liha/kala/kodujuust 200-300g , 1 lonks kalaõli , tass mõrudat rohelist teed

7) 1h enne magama minekut 200g rasvavaba kodujuustu/kohupiima

söö iga 2,5-3,5h tagant + 3l vett vähemalt päevas

Tee endale teene ja liida m6ned toidukorrad kokku ja lykka osad sv peale trenni ning elu muutub lihtsamaks, saad tydrukuid taga ajada jne <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee endale teene ja liida m6ned toidukorrad kokku ja lykka osad sv peale trenni ning elu muutub lihtsamaks, saad tydrukuid taga ajada jne ;)

hahaha <_< , ma arvan et mul kõhurasv ei lähe ära kuna saan liiga suure paugu süsivesikutest korraga, nii et üritan ära jagada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahaha <_< , ma arvan et mul kõhurasv ei lähe ära kuna saan liiga suure paugu süsivesikutest korraga, nii et üritan ära jagada ;)

Sinu kehatyypi vaadates ytleks et mida harvemini saad- seda paremini kaob, aga sul olex seal palju vaja muuta, kuid mu esmane soovitus on vaid algus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas liiga palju ei ole kohupiima ? Kava nagu koosnebki kohupiimast.

Aga mida see roheline tee nii head teeb,et kõik seda joovad ? :=)

Eem, rahakotile j2llegi odavam, peaasi et kaloraaz ja toitained paigas oleks...

Vahepeal kui midagi muud, nt rohkem kanafileed on siis vahetan paki kohupiima selle vastu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Roheline tee viib vee kehast välja.

Siis oleks ma veest juba tühjaks jooksnud. Vabadel päevadel joon 6-8 tassi rohelist teed ära(igasse tassi 2 kuhjaga lusikat puru).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin küsida et kui rohelist teed juuua pidevalt nt mingi 4 -5 korda päevas ja see läbi korralikult trenni teha ja süüa. kas siis on võimalik nii et lihas kasvab ikka aga samas rasv kaob vaikselt. Vms te targemad räägite?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×