Jump to content
Ott Kiivikas

Palju Õnne Moross!!!

Recommended Posts

Täna tähistab oma 37. sünnipäeva legendaarne kulturist ja treener Marek Morozov (M.M)!

Soovime kogu Fitness.ee tööka kollektiivi poolt sulle jätkuvat reipust ja elurõõmu järgnevateks aastakümneteks!

Tugevat tervist ja palju armastust!

Muideks täna on sünnipäev ka priimabaleriin Kaie Kõrbil (kelle käe all sai täna vabakava harjutatud)..... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne! <_<

Täna tähistab oma 37. sünnipäeva legendaarne kulturist ja treener Marek Morozov (M.M)!

Soovime kogu Fitness.ee tööka kollektiivi poolt sulle jätkuvat reipust ja elurõõmu järgnevateks aastakümneteks!

Tugevat tervist ja palju armastust!

Muideks täna on sünnipäev ka priimabaleriin Kaie Kõrbil (kelle käe all sai täna vabakava harjutatud)..... ;)

Sa oled meil õigel teel... :P Mina kahtlustasin kogu aeg, et su naiseraas korrigeerib kavasid. Kuid nii professionaalset suhtumist ei oodanud... Ovatsioonid minu poolt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju õnne! <_<

Sa oled meil õigel teel... ;) Mina kahtlustasin kogu aeg, et su naiseraas korrigeerib kavasid. Kuid nii professionaalset suhtumist ei oodanud... Ovatsioonid minu poolt!

Ovatsioone palun siis, kui kava õnnestub hästi sooritada (mis ei olegi nii lihtne, kuid töö käib) lisaks Kaiele aitab ka tema abikaasa Viesturs Jansons. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ovatsioone palun siis, kui kava õnnestub hästi sooritada (mis ei olegi nii lihtne, kuid töö käib) lisaks Kaiele aitab ka tema abikaasa Viesturs Jansons. ;)

Küll ta tuleb....kui spagaat tuli, tuleb ka uus kava.

Ega muud kui pind päkka! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×