Jump to content
Jurok

Taavi Koovit EKV 2010 absoluutne võitja

Recommended Posts

Ott võiks siis mõne võistluse vahele jätta vahelduseks ja anda ka teistele "ilmselgelt peajagu kehvematele" võimaluse midagi saavutada :huh:

Täielik jama oleks siis. Oleks mina seal osaleja ja võidaks, siis mul jääks küll kripeldama, et parim ei osale. Kerge s...maik oleks sel võidul juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täielik jama oleks siis. Oleks mina seal osaleja ja võidaks, siis mul jääks küll kripeldama, et parim ei osale. Kerge s...maik oleks sel võidul juures.

Mul on siiamaani jube kehv olla selle 2007 aasta absoluutkarika pärast. Ma öösiti ei maga ja suitsiidimõtted käivad pidevalt peast läbi. Miks mina? Söön saia- s.ta maitse juures, söön kanafileed- ikka s.ta maitse. Nii raske on olla. Oleks saaks aega tagasi keerata, siis oleks ka selle võistluse vahele jätnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on siiamaani jube kehv olla selle 2007 aasta absoluutkarika pärast. Ma öösiti ei maga ja suitsiidimõtted käivad pidevalt peast läbi. Miks mina? Söön saia- s.ta maitse juures, söön kanafileed- ikka s.ta maitse. Nii raske on olla. Oleks saaks aega tagasi keerata, siis oleks ka selle võistluse vahele jätnud ;)

Noh, selle üle on kindlasti hea meel, et said karika, aga samas, mõnikord ikka tuleb mõte, et tänu konkurendi puudumisele saadud karikas on kuidagi väiksema väärtusega. Kui oleks Ott seal osalenud, ja sa oleksid teda võitnud, siis tõenöoliselt oleks see karikas sinu jaoks hoopis suurema väärtusega olnud. Vähemalt mulle tundub nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsiselt kuiv. Ootan juba mis hakkab laval toimuma, kas tekib ülemisel liinil ka muutuseid.

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ülimalt rahul, et Koovit lõpuks sai selle, mis talle kuulub! Palju Õnne!!!

Ei ütle, et Kiivikas kehv mees on, aga proportsioonid on Koovitil ikka kordades paremad.

Üllatuse vlamistasid oma OLEMATU vormiga Indrek Viska ja Marek Liiva, ei saa hästi aru, mis eesmärgiga üldse välja mindi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhjendust paluks, ka kirbult, pretty please with sugar on top?! <_<

Ma peaks su hoiatustaset tõstma. ;)

Mitte et ma Koovitit ei austaks, aga "suured lihasgrupid" on sellise nimega seetõttu, et nad peaksid väikestest suuremad olema.

Ma saan muidugi aru, kuidas paljudele on olulised vaid "rind ja biits" aga kulturismi standardite järgi see nii ei käi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma peaks su hoiatustaset tõstma. <_<

Mitte et ma Koovitit ei austaks, aga "suured lihasgrupid" on sellise nimega seetõttu, et nad peaksid väikestest suuremad olema.

Ma saan muidugi aru, kuidas paljudele on olulised vaid "rind ja biits" aga kulturismi standardite järgi see nii ei käi.

Ja ma peaks sinu hoiatustaset t6stma ;)

Just vaatasin pildid uuesti läbi ja ei saa aru mis valesti, ju tal need proportsioonid ikka 6iged kui v6itis, v6i mis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ma peaks sinu hoiatustaset t6stma ;)

Just vaatasin pildid uuesti läbi ja ei saa aru mis valesti, ju tal need proportsioonid ikka 6iged kui v6itis, v6i mis...

See, et ta võitis, ei tähenda ju, et tal ideaalsed proportsioonid on?

Tähendab, see on lihtsalt my thing, et teatud proportsioonivead mind häirivad, k.a. mu enda juures. Ei võit oli antud tingimustes igati välja teenitud, selles ma ei kahtlegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See, et ta võitis, ei tähenda ju, et tal ideaalsed proportsioonid on?

Tähendab, see on lihtsalt my thing, et teatud proportsioonivead mind häirivad, k.a. mu enda juures. Ei võit oli antud tingimustes igati välja teenitud, selles ma ei kahtlegi.

Natuke valesti on läinud! Öeldi et tal paremad proportsioonid kui otil ja Otti ta võitiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek Liiva olematu vorm valmistas üllatuse? Ta käib ju iga aasta sellise vormiga nalja tegemas <_< See ei tohiks enam kedagi üllatada.

Ei yllata, kuid lootus ikkagi j22b ;)

Taavile palju 6nne!

Meie suurim yllatus oli ikkagi uus fitnessimees... Oleg oli peajagu yle :) Palju 6nne!!!!

Mul istusid BM-il k6rval kaks "k2ru", kes olid "juuuube asjapulgad" hindamisel... eriti bodyfitnessi tydrukute osas ;) Ei teagi, kuidas oleks olnud k6ige 6igem viis neid kohelda.

Minu m66t sai t2is, kui saalis oli vaikus, neil aga miski jutuvada pooleli, mida ka suurte naerupahvakutega vyrtsitati... (Vaene v6istleja, kes pidi seda taluma), tegin m2rkuse... kaalusin turva kutsumist. Ma ei usu, et alkoholi saalitoomine ja selle sealsamas ka tarvitamine oma meelte h2gustamiseks lubatud oli? ...v6i ma eksin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kohtunike konsiilium oli EKV sama mis Balt Matšil? Mind huvitab just nende kahe võistluse tulemuste erisused: peaasjalikult see, kas Vaible oli õhtuks vormi kaotanud või Abrossimov teravamaks muutunud, et Andrei õhtul Argo ette platseerus? Igatahes Andreile palju õnne - suured biitsepsid ja rind tõid hea koha!

Taavi võttis võidu ning suured õnnitlused talle! Oli aus mäng, vorm parem ja võit teenitud. Samas, kui Ott vormi teravamaks ajab, võtab ta ikka oma. Aga nagu teame - "oleksid" ei loe midagi.

Janar oli võrreldes Reval Cupiga vormi oluliselt parandanud, kuid timmida oleks seal veel palju. Samas - kui ettevalmistus täkkesse läheb ja meie Rakke koll korralikult ka poseerimise selgeks saab, oleks ta ohtlik kellele tahes. Loodan, et Janar saab võistluse headest tulemustest ainult indu juurde. Temasugune mees peab laval olema.

Juuniorid jätsid hea mulje - tore on näha heal tasemel raskeid juuniore Oksa ja Kostitsõni näol lisandumas. Järelkasv on selgelt olemas. Lisaks olin üllatunud muidu suhteliselt kummaliste käitumismaneeridega (ja ainult positiivses mõttes - šõud on vaja teha!) silma torganud seltsimees Ostroglazovi loomulik potentsiaal - ülipeenike keskkoht, laiad õlad etc. Sealt võib midagi korralikku tulla veel...

Mr. Mesi vorm oli ootuspärane, kuid minu meelest toob ta kulturismi seda, mida paljud kipuvad unustama - sport võib olla ka fun ning alati ei pea normaalsel tasemel asja tegemiseks kogu oma elu ohverdama. Mulle Mesi suhtumine meeldib - pea püsti võtab diplomi vastu, teeb nalja ja on järgmistel võistlustel jälle platsis.

Meie meeste fitnessi esindaja Oleg oli tase omaette. Mees on maailmaklass, selles pole kahtlustki. Loodan väga, et ta spordi juurde jääb.

Kõige suurema ja positiivsema üllatuse tegi aga võistluste organiseerituse hea tase. Asjad toimisid, möödalaskmisi polnud, igal võistlejal õige vabakavamuusika, valgus hea etc. Orgkomiteele suur kummardus. Kui hr. EKFL president veel avaliku esinemise alustalad ka selgeks saaks, ei kokutaks, seosetuid ja lõpetamata lausekatkeid mikrofoni ei ütleks ning kodus enne esinemist reaalselt oma kõnesid harjutaks, oleks asjad juba ideaalilähedased.

Kokkuvõttes - üdini positiivsed emotsioonid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×