Jump to content
sass01

Rebendid

Recommended Posts

Et, vahepealse kiire kaalut6usuga on neid ikka keha peale p2ris palju tekkinud,

biitsale, triitsale, reitele ja vb kuhugile veel.

Tahtsingi kysida, et kas need kaovad kunagi yldse v6i mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võivad kaduda kyll. Mul kunagi u. 15 aastaselt oli rebend biitsepsil ja kadus ära. Ei mäletagi kuidas ja kui kiiresti, aga kadus. Mingeid ravimeid ei kasutanud. Eks siis olin kasvueas kah, võibolla sellest tingitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ikka need p2ris korralikult l2heb nagu mingi v6rgustik ja v2rvuselt tumepunane,

k2tepeal, reitsel ja isegi persel, aganoh pooleaastaga 15 kg ka ikkagi juurde v6etud.

Omme vast viskan paar pilti ka yles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on mõlemad õlad, kaenlaalused ja gluted täis neid ja viimase aasta jooksul pole midagi muutunud peale värvuse - käisin ka mõned kuud tagasi nahaarsti juures ja küsisin ka tema käest ning tema sõnul on neid võimalik ennetada kuid hiljem kui juba tekkinud on siis on väga visad kaduma kui üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ikka need p2ris korralikult l2heb nagu mingi v6rgustik ja v2rvuselt tumepunane,

k2tepeal, reitsel ja isegi persel, aganoh pooleaastaga 15 kg ka ikkagi juurde v6etud.

Omme vast viskan paar pilti ka yles.

Mina sain endale rebendid õlgadele 15 aastaselt, ehk siis pool elu tagasi. Ei kao nad kusagile, punane värvus kaob ära, nüüd on peaaegu märkamatud aga kui vaadata, siis ikka on näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×