Jump to content
tanel741

Kõhugripp

Recommended Posts

Tervist, selline küsimus, et teen muidu regulaarselt trenni, aga nüüd pole neljp saadik trenni teinud, sest jäin haigeks. Algul oli tugev köha, nohu. Eile jäin kõhugrippi. Mis oleks soovitused. Kindlasti ei tasu kohe peale terveks saamist trenni minna, vaid natukene oodata ?. 2 nädalaga lihasmass ega kõhulihased vist väiksemaks ei jää.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, selline küsimus, et teen muidu regulaarselt trenni, aga nüüd pole neljp saadik trenni teinud, sest jäin haigeks. Algul oli tugev köha, nohu. Eile jäin kõhugrippi. Mis oleks soovitused. Kindlasti ei tasu kohe peale terveks saamist trenni minna, vaid natukene oodata ?. 2 nädalaga lihasmass ega kõhulihased vist väiksemaks ei jää.

Nagu sa ütlesid peale teveks saamist pole mõtet kohe trenni minna........?! kui oled terve, siis ikka mine. Muidugi endal on olnud päris mitu korda, et pole jõudu trennis peale haige olemist. Või siis ma pole päris terve olnud järelikult, kuigi enesetunne hea. kui trve, siis ikka trenni, kuid tõbisena pole mõtet kah endale trennis halba teha. Minu arvates tuleks enda keha varud taastada ja siis trenni minna....paarist päevast peaks piisama, aga mitte 2 nädalat, ma lihtsalt ei näe mõtet niikaua taastuda. Samas las keegi targutab ka teadusliku kohapealt kuidas õige on, mina rääkisin enda kogemustest ju, aga iga inimene on indiviid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×