Jump to content
the spirit

seeriad

Recommended Posts

et siis koostan endale ise kava, harjutused olen paika saanud aga küsimus on siis raskustes ja seeriates. Kaalun 90kg ja pikkust 184, ning trennis olen alles nädal aktiivselt käinud. Ennem seda oli paar kuud vahet eelmisest aktiivsest trennist. Et plaan teha siis nii et esimene nädal kerged raskused ja pikad seeriad ja teine nädal oleks suured raskused ja väiksed seeriad. Kas näiteks 6x6 ja 3x12 oleks piisav ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et siis koostan endale ise kava, harjutused olen paika saanud aga küsimus on siis raskustes ja seeriates. Kaalun 90kg ja pikkust 184, ning trennis olen alles nädal aktiivselt käinud. Ennem seda oli paar kuud vahet eelmisest aktiivsest trennist. Et plaan teha siis nii et esimene nädal kerged raskused ja pikad seeriad ja teine nädal oleks suured raskused ja väiksed seeriad. Kas näiteks 6x6 ja 3x12 oleks piisav ?

Oled sa kindel et algajana sa peaksid endale ise kavasid tegema? Parem on võtta mingi olemasolev kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks mul harjutused juba paika pandud enda meele järgi ja kusjuures on mul asi peaaegu sama, esimene päev õlg-kõht, teine päev selg-rind, kolmas päev puhkus, neljas päev jalg ja viies käsi, kuues puhkus ja seitsmes kerge aeroobne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks mul harjutused juba paika pandud enda meele järgi ja kusjuures on mul asi peaaegu sama, esimene päev õlg-kõht, teine päev selg-rind, kolmas päev puhkus, neljas päev jalg ja viies käsi, kuues puhkus ja seitsmes kerge aeroobne

Kehv jaotus: miks on kaks suurt lihasgruppi nagu rind ja selg pandud ühele päevale, samas aga suhteliselt väike lihasgrupp nagu õlg omab täiesti omaette päeva? Ning algajana kätele eraldi päeva tegemine tundub ka kuidagi mõttetu.

Ehk oleks parem kui teeksid alustuseks mingit kogukeha kava või vähemalt midagi mille on eksperdid koostanud. Näiteks mine vaata Tööriistad->Treeningkavad või loe siit: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=998224

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kehv jaotus: miks on kaks suurt lihasgruppi nagu rind ja selg pandud ühele päevale, samas aga suhteliselt väike lihasgrupp nagu õlg omab täiesti omaette päeva? Ning algajana kätele eraldi päeva tegemine tundub ka kuidagi mõttetu.

Ehk oleks parem kui teeksid alustuseks mingit kogukeha kava või vähemalt midagi mille on eksperdid koostanud. Näiteks mine vaata Tööriistad->Treeningkavad või loe siit: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=998224

õlg on koos kõhuga ju ja vb see tõesti natuke halb et rind ja selg samal päeval. Aga parandan selle. Ma ikka üritan vastu punnida ja pigem enda kavas parandusi teha ning seda kasutada, seal piisavalt häid harjutusi ka kogukehale, kangi tõmbed maast rinnani jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sul treeningpäevad jaotatud. 2 treeni 1 puhkus ? Igatahes minu mõte on, et enne rinna trenni teha õlga on suht halb variant. Surumisel teeb õlg ka oma osa ning ei saa rinnalt päris maksimumi anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sul treeningpäevad jaotatud. 2 treeni 1 puhkus ? Igatahes minu mõte on, et enne rinna trenni teha õlga on suht halb variant. Surumisel teeb õlg ka oma osa ning ei saa rinnalt päris maksimumi anda.

E,T trenn K puhkus, N,R trenn L puhkus ja P kerge aeroobne, aga aitäh et aitate, tõstan rinna esmaspäeva peale ja lisan sinna mingi muu lihase juurde, ning seljale teen eraldi päeva. Kas rind ja kõht sobivad siis esmasp. peale ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E,T trenn K puhkus, N,R trenn L puhkus ja P kerge aeroobne, aga aitäh et aitate, tõstan rinna esmaspäeva peale ja lisan sinna mingi muu lihase juurde, ning seljale teen eraldi päeva. Kas rind ja kõht sobivad siis esmasp. peale ?

Kõhtu sa võid täitsa ükskõik kuhu panna ning isegi mitu korda nädalas teha nii et ära selle pärast muretse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E,T trenn K puhkus, N,R trenn L puhkus ja P kerge aeroobne, aga aitäh et aitate, tõstan rinna esmaspäeva peale ja lisan sinna mingi muu lihase juurde, ning seljale teen eraldi päeva. Kas rind ja kõht sobivad siis esmasp. peale ?

Rind, Triitseps, kõht näiteks sobib ilusti.

Selg

Jalg, kõht

Õlg, biitseps.

4 päevaks jaotatud, ei tohiks üksteist segada kh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

massiseeriateks 8-12 kordust on täitsa okei. Sellega tuleb jõud ka. Üle nädala vahetada 3x10 ja 6x6 siis miks mitte vahelduse mõttes.

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui triitseps ja piitseps samal päeval on ? see halb natuke ?

Ei ole selles midagi halba. Tähtsam on pigem see kuidas selline päev su üldisesse treeningplaani sobib.

Kui sul üldse on vaja eraldi päeva kätele sest need saavad juba korraliku trenni kätte tõmbamis ja surumis harjutustes....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×