Jump to content
kristosepp

14 aastane

Recommended Posts

Ma 14,k2in n2dalas 3 korda j6usaalis.

Jalgadega surun 200kg,deadlift peaks selle nimi olema.

Rinnalt surun 50 kg 2 korda,olen 186cm pikk,kaalun 72kg.

J6usaali j6udes ma alguses s6idan jalgrattal 10minutit,seej2rel alustan rinnalt surumisega.

30kg panen seeriaid 10x3,seej2rel treenin k2sikangiga biitsepseid,seej2rel ma l2hen pingile selili ja 5kg hantlitega ma treenin tritsepesid.teen 20x3 k6hulihaseid,siis t6stan k2sikangi nagu alt yles l6uani,treenides 6lga.Selga hetkel ei treeni,kuna ei tea,kuidas.

Jalgu treenin 100 kg-ga.

Olen suht algaja,keegi aitab soovitada,mida teha t2pselt,et treeniga rohkem selga,6lgu ja k6htu.

Toitumine.

Tean,et siia pole selle kohta vaja kirjutada,aga ma ei hakka uut teemat tegema.peale trenni s88n 200g kohupiima ning hapukoort ka.

Kas peaksin banaani v6i 6una ka selle k6rvale s88ma?

Soovitusi v6i mdiagi,siis andke teada.

Muudetud kasutaja kristosepp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära hapukoort võta peale trenni, tõmba lihtsalt väherasvane kohupiim banaaniga hingealla. Ning soovitan siit lehelt tööriistade alt mingi kava endale võtta. Seal on ka näidised, kuidas mingeid harjutusi teha.(harjutuste pank)

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära hapukoort võta peale trenni, tõmba lihtsalt väherasvane kohupiim banaaniga hingealla. Ning soovitan siit lehelt tööriistade alt mingi kava endale võtta. Seal on ka näidised, kuidas mingeid harjutusi teha.(harjutuste pank)

mis hapukoorel viga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis hapukoorel viga?

Peale trenni on taastumisprotsessi alguseks kiirelt valku vaja, hapukoor aga sisaldab palju rasva, mis aeglustab valgu imendumist. Eks algaja puhul pole see nii väga kohustuslik, aga parem kohe teha nii kuidas teadaolevalt paremaks peetakse :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See harjutus mida sa kirjeldad on vist jalapress.

Deadlift on jõutõmme mis on see: http://exrx.net/WeightExercises/ErectorSpi...BBDeadlift.html

Sinu postitust lugedes jääb mulje nagu sa peaksid veidi lugemist tegema et mingi korraliku kavaga tutuvuda sest tundub et sul on veel palju õppida. Näiteks loe seda: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=998224

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
14 aastasele pole vist mõtet anda inglis keelset foorumit lugeda

Oih, ma kipun vahest ära unustama et mitte kõik ei räägi inglise keelt.

Samas aga ta mainib "deadlift"i oma algses postituses.

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×