Jump to content
nato

Kehakultuuri/spordi tudeng

Recommended Posts

Tervitused,

Kas Tartust on mõni kehakultuuri tudeng, kes tahaks tasuta teha näiteks toitumis ja treeningkava? :rolleyes:

Kui sa tahad tasuta, siis kasuta Google'it ning sa leiad lõpmatu hulga treening ja toitumiskavasid. Keegi sulle tasuta küll midagi eraldi ei hakka tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks peaks keegi seda tasuta tegema? Kas sa ei hinda selle inimese tööd?

Asi polegi väga selles et asi on tasuta, profid võivad sellise asja eest raha nõuda, kuid inimesed kes seda alles õpivad saaksid praktiseerida ja katsetada...näiteks minu peal :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi polegi väga selles et asi on tasuta, profid võivad sellise asja eest raha nõuda, kuid inimesed kes seda alles õpivad saaksid praktiseerida ja katsetada...näiteks minu peal :rolleyes:

Ka praktikantide töö on tasustatud...

Küsige spordifüsioloogia kateedrist, äkki on mõnel seal uuritavate grupi moodustamine käsil. Nende menüü ja nende tingimused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise kehakultuuris juba teisel kursusel aga ütleks,et kui oskad siin foorumis õige võtta ja vale jätta,oled lõppkokkuvõttes isegi targem,kui seal loengutes istudes ;) ..Ja noh,see,et tasuta teha on üks asi aga teine asi on see,et kunagi ei tea seda,et mis hektel sa selle kava ülesse postitad kuskile ja hakkad arvamust küsima.Siis saab kava koostaja kõigilt kriitikat ja lõppkokkuvõttes saab kahjustada ainult tema maine,kasu ei miskit :rolleyes: .Seda siis eeldusel,et õppival tudengil ikka tulevad mõned vead sisse,kuna tegu ju pole veel "spetsialistiga" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervitused,

Kas Tartust on mõni kehakultuuri tudeng, kes tahaks tasuta teha näiteks toitumis ja treeningkava? :rolleyes:

Olen TLÜ magistrant kehakultuuris.

Võid mulle siin kirja saata. Vastan ja aitan meeldeldi, nagu olen ka siin varasemal ajal paari inimest aidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×