Jump to content
asdfghjkl

Võilille juur

Recommended Posts

Tere,

Tegin otsingu "võilill" siin saidil, ja ei leidnud midagi, seetõttu võisk selle teema siia teha.

Siin teemas võiks rääkida võilille sellest osast, mis on maa all.

Kas sellest maa-alusest osast on organismile mingit kasu? Millist?

Kas valmistatakse kam ingit toidulisandit sellest, mingit ekstrakti?

Kui on mingeid teadus-uuringuid tuua, et midagi see juur kasu toob siis tooge, kui on mingeid muid üldisi teadmisi või küsimusi juure kohta, siis küsige vabalt.

--

Alustuseks küsiksin ise, et kuulsin, et võilille juur pidavat kehast kõik rasva eemaldama, kui see on nii, siis, küsiksin, et kas sel juhul võiks suvel korjatud võilille juure teeks keeta, või, on oluline just osta mingit spetsiaalset ekstrakti msi tehtud spetsiaalse tiaem sordist, et saaks kõik rasva eemaldatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustuseks küsiksin ise, et kuulsin, et võilille juur pidavat kehast kõik rasva eemaldama, kui see on nii, siis, küsiksin, et kas sel juhul võiks suvel korjatud võilille juure teeks keeta, või, on oluline just osta mingit spetsiaalset ekstrakti msi tehtud spetsiaalse tiaem sordist, et saaks kõik rasva eemaldatud.

Oleks see vaid nii, siis ma arvan et võilill oleks Eestist juba hävitatud :ph34r:

Lihtsaid lahendusi ei ole. Tee trenni ja pane toitumine paika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks see vaid nii, siis ma arvan et võilill oleks Eestist juba hävitatud :ph34r:

Lihtsaid lahendusi ei ole. Tee trenni ja pane toitumine paika.

Ma olen vormiga rahul, toitumis- ja treening-alaste teadmsitega samuti. Mõistet "toitumine paigas" ma ei mõista ega hakka ilmselt kunagi mõistma, olen küsinud inimestelt, mida seee tähendab, nemad pole ka osanud vastata, seega, ma ei hakka midagi paigutama paika.

Aga kuna taim käejala ulatuses on, ja toidulisandites sisaldub, siis võiks teada, mis eesmärki arvatakse tal olema.

Ise mäletan, et teed keedeti sellest. Aga leidsin ka toidulisandi, millel sees see oli. Ja toidulisand oli rasvapõletus-eesmärgiga. Ei hakanud uurimagi kusagilt netist midagi, vaid koheselt tegin postituse, las jagavad siis need arvamusi selle kohta, kel teadmisi on. Ise uurisin vaid siinse Otsinguga, kus midagi leida pole, aga uurin hiljem ka Altavista'st või Yahoo otsingust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen vormiga rahul, toitumis- ja treening-alaste teadmsitega samuti. Mõistet "toitumine paigas" ma ei mõista ega hakka ilmselt kunagi mõistma, olen küsinud inimestelt, mida seee tähendab, nemad pole ka osanud vastata, seega, ma ei hakka midagi paigutama paika.

Otsusta siis ära, kas oled oma toitumisega rahul või mitte..

Võilille kohta nii palju "Dandelion has a diuretic effect and may be helpful with edema, or water retention. Its bitter compounds stimulate digestion, act as a mild laxative, and also increase the bile production in the gallbladder and bile flow from the liver"

Ehk siis ilmselt kergelt diureetiline ja stimuleerib ainevahetust. Kuna aga nat. rasvapõletajad on niigi nõrgad, usun et vaid ühe selle komponendi tarbimine ei muuda visuaalselt midagi, kui sa just seda suurtes kogustes ei tarbi (mida ilmselt ei soovitaks) ja enne seda madalal rasvaprotsendil pole. Rasvapõletajaid on tulnud ja läinud. Väga tihti pannakse sinna suhteliselt suvalist kraami sisse, mis mingil hetkel popp on või millele suudetakse mingi stoori välja mõelda.

Mina näen mõiste "toitumine paigas" all seda, et toitumine täidab su eesmärke ja võid tahtmise korral reaalsete muutustega toitumises tuua esile muutusi füüsises.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võilille kohta nii palju "Dandelion has a diuretic effect and may be helpful with edema, or water retention. Its bitter compounds stimulate digestion, act as a mild laxative, and also increase the bile production in the gallbladder and bile flow from the liver"

Selle tsitaadi mille tõid leiab selle toote saidilt:

http://www.fairing.se/?p=172〈=en

Siin räägitakse samuti võilille juurest:

http://www.umm.edu/altmed/articles/dandelion-000236.htm

Dandelion leaves produce a diuretic effect while the roots act as an antiviral agent, appetite stimulant, digestive aid, and may help promote gastrointestinal health. Dandelion flower has antioxidant properties. Dandelion may also help improve the immune system.

Health care providers clinically use dandelion root to promote liver detoxification and dandelion leaves to support kidney function.

Sellest ma saan aru, et võilille juur on söögi-isu-hormooni programmeerija, that's all. Aga kas mingit uuringud seda ka kinnitavad, seda tuleks uurida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina näen mõiste "toitumine paigas" all seda, et toitumine täidab su eesmärke ja võid tahtmise korral reaalsete muutustega toitumises tuua esile muutusi füüsises.

Mina näen teist definitsiooni:

"toitumine on korras, kui roojamine on korras."

Ja see on tõepoolest minuarust parim definitsioon.

Sinu definitsiooni sõna-sõnalt võttes, on ebatervislike eesmärkidega isikul toitumine korras. Seega, isikul, kes soovib surnuks end süüa, ja see eesmärk ka näib kohe-kohe realiseeruma, on toitumine korras sinu definitsiooni puhul.

Ilmselt mõtled selle definitsiooni all tegelikult midagi sellist, et kui asjad edenevad, ju siis on asjad korras, seega toitumine on korras, kui isik omab head vormi.

Paljud aga mõtlevad hoopis midagi muud selel mõsite all, räägitakse viatmiinidest näiteks, või peekonist. Suur osa ilmselt aga ei teagi, mida arvata sellest mõistest, või selle tähendusest, kuid kuna see ilmselgelt on populaarne mõiste, siis nad kasutavad seda rutiinselt, omamata mingitki mõtet selle all, ma arvan nii.

Muudetud kasutaja asdfghjkl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle meeldib neid juuri suvel korjata ja ära pesta korralikult ning siis talvel syya, maitsevad hästi :)

On sul ka mingi konkreetne periood suvel, kuna sa võilillejuuri korjad? Hommik, õhtu... jne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On sul ka mingi konkreetne periood suvel, kuna sa võilillejuuri korjad? Hommik, õhtu... jne?

Lugesin kuskilt, et kui kõike õigesti teha siis maitsevad need juured nagu koorekommid:D Minu omad olid ikkagi veidi mõrumaitsega.Ja ega ma täpselt ei tea millal neid oleks õige korjata, ise korjasin päeva ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti toodetest on võilill pandud muidu sellesse tootesse:

Lean on rasvapõletaja, mis toimib tänu erinevatele koostisosadele, mis võimaldavad keharasva energiatarbeks oluliselt suuremal hulgal kasutada. Lean toimib ka söögiisu pärssijana, andes sulle ühtlasi rohkem energiat su enda rasvavarudest, et saaksid treenida raskemini, pikemalt ning efektiivsemalt. Lean on ühtlasi tugev antioksüdant.

Koostis:

1 kapsel

Rohelise tee ekstrakt (98%) 300mg

Võilille juure ekstrakt 200mg

Kofeiin 100mg

White Willow Bark (25%) 50mg

Mitte kasutada, kui teil on kõrge vererõhk, diabeet või südamehaigus.

Doseerimine: kehakaalu langetamise eesmärgil tarbida 3 kapslit päevast, jagatuna võrdsete vahedega päeva peale. Mitte tarbida 4 tundi enne magamaminekut, et vältida unehäireid. Kogust võib vajadusel suurendada 5 kapslini. Energialisamiseks tarbida 2 kapslit 30 minutit enne treenngut.

Pakend: 100 kapslit

http://eiselt.ee/index.php?option=com_epoo...&prodCat=21

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võilill viib vee välja, näed kuivem välja, aga see on kosmeetiline efekt.

Kosmeetiline või mitte...

Usu mind, meil oleks nii seesmine kui välimine "kosmeetiline" efekt kõigil olemas, kui me suudaks sellise asja endale arukalt toidulauale saada. :rolleyes: See tähendab õigel ajal ja õiges kohas korjamist ja minimaalset töötlemist (kui ta on juba toidulisandi sees...siis on asi loomulikust kaugel)

Teine asi on meie oma aasristik.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võilill viib vee välja, näed kuivem välja, aga see on kosmeetiline efekt.

Mis mõttes kosmeetiline? See on ikka reaalne effekt- muutud kergemaks ja kompaktsemaks. Aga vee väljaviimisel pole muidugi tavaharrastajal mingit mõtet, ja veevähene seisukord tuleb ilmselt kahjuks kui kasuks rasvavähendamise protsessile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×