Jump to content
gerda

Vajaksin üke kava.

Recommended Posts

Olen ujuja ja treenin 9 korda nädalas basseinis a´1h30 min kord,kuid mul puudub kava mille järgi teha üldfüüsilist ettevalmistust.Küsiks nõu ka toitumise kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ÜKE ei ole ainult jõusaal. Ei taha nüüd kellelegi halvasti öelda, aga vaevalt siinsed "eksperdid" oskavad koostada ujujale ÜKE kava.

Loomulikult on sul õigus oma arvamusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult on sul õigus oma arvamusele.

Tajun sarkasmi. ÜKE kava pole nii lihtne teha, kui sa arvad - ma ei kujuta ette, kas sul on üldse aimu, milline korralik kava välja näeb ja mida ta sisaldab. Kui siinsed treenerid oskaksid teha igale spordialale ÜKE kava, siis võiks neid maailma mõistes tipptegijateks nimetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles probleem ongi ,et ei ole tegemist ainult jõusaaliga vaid üldise kehalise ettevalmistusega ,mis peaks olema erinev periooditi ja ujumist võiks tunda .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tajun sarkasmi. ÜKE kava pole nii lihtne teha, kui sa arvad - ma ei kujuta ette, kas sul on üldse aimu, milline korralik kava välja näeb ja mida ta sisaldab. Kui siinsed treenerid oskaksid teha igale spordialale ÜKE kava, siis võiks neid maailma mõistes tipptegijateks nimetada.

Mis sa arvad, mida kehakultuuri teaduskonnas õpetatakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sa arvad, mida kehakultuuri teaduskonnas õpetatakse?

Ma tean väga hästi vähemalt, mida Tallinna Ülikoolis õpetatakse ning konkreetselt ÜKE-st on seal väga vähe juttu. Ise olen juurde lugenud, kuidas selline asi vähemalt korvpalluritel peaks välja nägema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean väga hästi vähemalt, mida Tallinna Ülikoolis õpetatakse ning konkreetselt ÜKE-st on seal väga vähe juttu. Ise olen juurde lugenud, kuidas selline asi vähemalt korvpalluritel peaks välja nägema.

Kas Tallinna Pedagoogilise Instituudi haridus annab mingi põhjuse a priori eeldada,et voorumikaaslased on ebakompetentsed, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Tallinna Pedagoogilise Instituudi haridus annab mingi põhjuse a priori eeldada,et voorumikaaslased on ebakompetentsed, :D

Ei mitte seda, lihtsalt kehakultuuri haridus paljudes õppeasutustes on erinev. Erinevad rõhuasetused, millele keskendutakse. TLÜ-s tehakse meist pigem õpetajad, kui treenerid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×