Jump to content
KaKeegi

Kükkimine Puuris Vs Kükkimine Smithi masinal!

Recommended Posts

Konkreetne küsimus Teadjatele:

Kui meeldib pigem kükkimine Smithi masinal(kindlam/turvalisem) siis kas areng jääb kõvasti lahejamks võrreldes Naturaalse kükiga(kang turjal puuris) ?

Mis on üldse vahet Smithi masinal kükkimine Vs Puuris ?

Kena kevade algust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Smithil on raskem mu meelest, sunnitud trajektoor.

Vastupidi, Smithil on just kergem. See, et kang kinni on tähendab seda, et pea keskenduma tasakaalule. Pead ainult kuidagi end püsti saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastupidi, Smithil on just kergem. See, et kang kinni on tähendab seda, et pea keskenduma tasakaalule. Pead ainult kuidagi end püsti saama.

Igatahes surumine Smithil on küll raskem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes surumine Smithil on küll raskem.

Mul vastupidi, ei tee eluski arvatavasti lahtise kangiga kuklalt surumisi sellise raskusega kui Smithil, VIST :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul vastupidi, ei tee eluski arvatavasti lahtise kangiga kuklalt surumisi sellise raskusega kui Smithil, VIST :-)

Siin on ju minu arust vähemalt väga suur roll harjutusel endal. On tegelikult loogiline (minu jaoks), et näiteks pea tagant surumine ning kükk on kergem Smithiga teha, kui lahtise kangiga. Smithiga peab ju ainult surumisele keskenduma. Saades Smithi kangi sirgetele käele ei pea enam mõtlema, kas suudan ja jõuan kuidagi tasakaalu hoida. See, et lamades surumine seal keerulisem, on ka samuti loogiline (järjekordselt vähemalt mulle) - kang pole vaba, mis tähendab, et on raskem (hõõrdumine muudab raskemaks). Lahtise kangiga surumise puhul ma nii suurt rolli sellele ei näe, pole vaja väga suurt tasakaalu ka seal. Minu nö. loogika kogu selle asja kohta:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on ju minu arust vähemalt väga suur roll harjutusel endal. On tegelikult loogiline (minu jaoks), et näiteks pea tagant surumine ning kükk on kergem Smithiga teha, kui lahtise kangiga. Smithiga peab ju ainult surumisele keskenduma. Saades Smithi kangi sirgetele käele ei pea enam mõtlema, kas suudan ja jõuan kuidagi tasakaalu hoida. See, et lamades surumine seal keerulisem, on ka samuti loogiline (järjekordselt vähemalt mulle) - kang pole vaba, mis tähendab, et on raskem (hõõrdumine muudab raskemaks). Lahtise kangiga surumise puhul ma nii suurt rolli sellele ei näe, pole vaja väga suurt tasakaalu ka seal. Minu nö. loogika kogu selle asja kohta:)

Surumine smithil raskem su arust aga kükk siis mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastupidi, Smithil on just kergem. See, et kang kinni on tähendab seda, et pea keskenduma tasakaalule. Pead ainult kuidagi end püsti saama.

No kuidas võtta ...

Mina ntx ei tunneta sel krdi smithil üldse raskust ja tehnika kipub käest minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei kujuta smithil korralikku kükkimist ettegi.Surumine on juba nii imelik,kuna kang peab liikuma teatud trajektooril.Kükis arvatasti ei saaks korraaliku asendit ja tehnikatki kätte.

Eelistan tavalist kangi kükis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei kujuta smithil korralikku kükkimist ettegi.Surumine on juba nii imelik,kuna kang peab liikuma teatud trajektooril.Kükis arvatasti ei saaks korraaliku asendit ja tehnikatki kätte.

Eelistan tavalist kangi kükis B)

Kui sa nüüd järgi mõtled, siis kükis peab kang tegelikult sama trajektoori pidi liikuma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa nüüd järgi mõtled, siis kükis peab kang tegelikult sama trajektoori pidi liikuma :D

Jah, kui ikka kang ette või taha kalduma hakkab läheb tasakaal täitsa käest ära.. Smithil see pole võimalik..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigil harjutustel, mis tehakse masinatel, puudub funktsionaalne külg. Smithi masinal saaks veel teha plüomeetrilist surumist, aga uuematel versioonidel on need konksud, mis välistavad ka selle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×