Jump to content
külaline12345

toitumine

Recommended Posts

tere !

tahaksin küsida sellist lihtsat asja , et kas oskaksite tuua välja mõningaid häid toit-aineid mis sisaldavad palju valke jne

mure selles , et pole hetkel raha , et neid igasugu jooke osta ja tellida , kuid arvan ise et mu tava-toitumine on ka pisut käest ära.

Käin nädalas 2-4korda jõusaalis , ja muidu jõuan nagu täitsa normaalsete raskustega juba trenni teha, kuid lihast nagu nii kiiresti ja hästi peale ei kasva.

oskate äkki öelda mis asju võiks rohkem/vähem süüa , mis aegadel , kas ennem või peale trenni jne ?

tänan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere !

tahaksin küsida sellist lihtsat asja , et kas oskaksite tuua välja mõningaid häid toit-aineid mis sisaldavad palju valke jne

mure selles , et pole hetkel raha , et neid igasugu jooke osta ja tellida , kuid arvan ise et mu tava-toitumine on ka pisut käest ära.

Käin nädalas 2-4korda jõusaalis , ja muidu jõuan nagu täitsa normaalsete raskustega juba trenni teha, kuid lihast nagu nii kiiresti ja hästi peale ei kasva.

oskate äkki öelda mis asju võiks rohkem/vähem süüa , mis aegadel , kas ennem või peale trenni jne ?

tänan

otsi toitumis artikkleid

odavad valgus nt muna,kohupiim,kodujuust,kala,jne

kasuta otsingut

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

neid teemasi juba ni palju siin :D aga soovitan mingi aeg ennem trenni ja peale trenni kindlasti süüa. liha,kala,muna põhiline B) fitnessis siin ju yleval mis mida annab ni ,et vaata tööristad-kaloriarvuti ja hinnad leiad juba poest:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige odavam on minu meelest Maximas müüdav tuunikalakonserv, 9.50 maksab vist, 100g-s 26g valku.

Säästumarketi 200g rasvatu kohupiim trumpab üle makstes 6.20 ja valku saab pakist 32g : :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult ma ei mõelnud et keegi peaks siin hakkama välja tooma , palju kuskil poes pakk kohupiima maksta võib , aga tore et sellegipoolest mõni vastus tuli :D

tahtsingi pigem teada , et milliseid valke-sisaldavaid toitaineid süüa võiks tihedamini , kas mingit kohupiima või juustu või midagi muud ja milliseid just täpsemalt ? ning kas vahetult ennem trenni/peale trenni , hommikul või õhtul jne

oma toitumine on väga kesine, hommikuti erilist isu ei ole - söön 2-3 võileiba , lõuna aeg tavaliselt praad ja õhtul ka praad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni võid süüa näiteks kodujuustu ja banaani. Enamus inimesi ei suuda hommikul süüa korralikult ja peavad ennast sundima. Mina näiteks joon hommikuse toidu kõrvale alati liitri piima, sealt saab juba üsna korralikult toitaineid ja piima peaks ikka hommikul juua suutma. :) Tundub, et sa oled ise ka sellest aru saanud, et peaks sööma ka rohkem kui kolm korda päevas. Näiteks hommikul, lõunal, enne trenni, peale trenni, õhtul, enne magamaminekut. Kui neid kõiki toidukordi ära ei mahuta siis pole ka alguses hullu, need on lihtsalt näited millal süüa tasuks :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×