Jump to content
kizzy

Keha rasva %

Recommended Posts

Tahtsin küsida, et kas sellisel asjal on mõtet:

Keha rasva protsent

See on selles mõttes hea, et sinna saab oma andmeid salvestada ja ta arvutab sulle igasuguseid asju su keha kohta. Rasva%, lihaste massi, kalorite kulutamist jne..

Aga ma ei tea, kui täpsed need arvutused on ja ma ei tea, kas pikemas perspektiivis on sellist asja mõtet täita või mitte..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on see hea asi, kuna saab näha kuidas mõõtmed suurenevad/vähenevad, kuid reaalset keharasva% ära looda sealt küll vastuseks saada :lol: Nende andmete järgi lihtsalt ei ole võimalik seda välja arvutada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin küsida, et kas sellisel asjal on mõtet:

Keha rasva protsent

See on selles mõttes hea, et sinna saab oma andmeid salvestada ja ta arvutab sulle igasuguseid asju su keha kohta. Rasva%, lihaste massi, kalorite kulutamist jne..

Aga ma ei tea, kui täpsed need arvutused on ja ma ei tea, kas pikemas perspektiivis on sellist asja mõtet täita või mitte..

Võrdlesin enda andmeid sinna sisestatult Omroni BF508 8 punkti abil mõõtva kaaluga. Erinevus oli 1% piires. Kuid nii nagu kaalu, nii ka selliste tabelite puhul põhineb kõik seal kasutatavate valemite statistilisel täpsusel. Ehk, kui oled nende valemite välja töötamisel aluseks olnud valimi keskmine, siis näitavad suht hästi.

Kindlasti aga sobivad need progressi ehk muutuste jälgimiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin küsida, et kas sellisel asjal on mõtet:

Keha rasva protsent

See on selles mõttes hea, et sinna saab oma andmeid salvestada ja ta arvutab sulle igasuguseid asju su keha kohta. Rasva%, lihaste massi, kalorite kulutamist jne..

Aga ma ei tea, kui täpsed need arvutused on ja ma ei tea, kas pikemas perspektiivis on sellist asja mõtet täita või mitte..

Kindlasti on mõtet täita, väga hea jälgida enda treeningtulemusi, ükskõik, mis siis ka eesmärk ei oleks, kas suureneda või väheneda. Ise täidan juba mõnda aega sarnast töövihikut, hea vaadata kui pikk maa läbi käidud, sest inimene kipub ikka unustama, kust alustas. Hea siis ju vaadata, et ahhaaa, 2 aastat tagasi oli rinnaümbermõõt näiteks selline jne jne. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kahju sellest, et ma seda keha arengu motooringut kohe kasutusele ei võtnud, kui uude klubisse trenni läksin. Nt sääre, reie ja puusa ümbermõõdul pole enam kuhugi olnud väheneda, randme ja kaela omal ammugi mitte. Viimase nädalaga kadus ilma vaeva nägemata taljelt aga 4 cm, rinnalt ka mõni, kaalu rohkem kui on tervislik ..ainult nii palju on mul sellest tabelist veel rõõmu tunda ja varsti saab ka siin mänguruum otsa. Päris algusega oleks samas hea võrrelda. :rolleyes:

Pärast mõnda head pidu või sünnipäeva on ka asi põnev kätte võtta: üks torditükk - üks kilo, ja võtab terve nädal, et sellest lahti saada.

Seda viimasel ajal juba igal pool promotod kusjuures - on küll hea asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas pikemas perspektiivis on sellist asja mõtet täita või mitte..

Mulle tundub, et pikemas perspektiivis pole midagi mõtet pikalt teha. Kui midagi teha, sisi lühiajaliselt, see on sisi selline etapp arengus, kus midagi tegid mingit moodi. Seega tasub seda teha, milelst sa räägid, aga niikuini iammendub see ära lähemas tuelvikus, ja sa enam seda ei tee, kuid praeguseks võib sellest kasu olla, seega tee.

Mis puutub rasva% mõõtmisse või jälgimisele, siis see on huvitav tegevus mõneks ajaks, kuid kaugemas tulevikus saab niikuinii olema nii, et usaldad oma silmavaadet rasva% määramisel- vaatat peegelpilti ja oskad öelda, kas on ok või mitte. Seetõttu mina hetkel miskit mõõtjat kindlasti ei soovi, kuid kunagi oleksin soovinud küll, oleks huvitav meelelahutuslik tegevus olnud. Et selline mõte siis järelemõtlemiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×