Jump to content
kriss08

Püramiid vs ...

Recommended Posts

Olen teinud umbes 6 kuud trennis püramiidi (seeriad 12-10-8-6) peaaegu igale lihasgrupile. Olen rääkinud mitmete inimestega ja ise ka lugenud, kuid siiski tahaks veel nõu saada, et kumb treeningkava oleks kiiremate tulemustega- kas püramiid või siis 4 korda 10-12 kordust.

Eesmärgiks oleks kasvatada ja vormida lihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõu kasvatamise suhtes pidi 5x5 kõige parem olema...

Lihase vormimiseks-reljeefsuseks, aga 4x 10 - 12(15)...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõu kasvatamise suhtes pidi 5x5 kõige parem olema...

Lihase vormimiseks-reljeefsuseks, aga 4x 10 - 12(15)...

Sellist asja pole olemas, mis on jõu kasvatamiseks kõige parem. Igal lähenemisel ja metoodikal on oma koht treeningutes. Kui sa teed aastaläbi 5x5, siis see küll kõige parem ei ole. Kõige tähtsam on periodiseerime ja varieerimine. Treeningaasta tuleb jagada tsükliteks ja igal tsüklil kasutada erinevat lähenemist. Ükski treeningkava ei anna konstantset arengut - seda tuleb pidevalt muuta. Algul teed näiteks põhja alla 8-10-ste seeriatega, siis mõnda aega teed 5x5, siis viid kordused alla või tee ülesminekuid. Võimalusi on palju, aga mingit universaalset kava ei ole olemas, mis tagaks alati parimat arengut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõu kasvatamise suhtes pidi 5x5 kõige parem olema...

Lihase vormimiseks-reljeefsuseks, aga 4x 10 - 12(15)...

Täielik müüt see "kõrge korduste arv=reljeefsus" jutt. "Reljeefsus" on madal rasvaprotsent ning see on 100% toitumise küsimus.

Olen teinud umbes 6 kuud trennis püramiidi (seeriad 12-10-8-6) peaaegu igale lihasgrupile. Olen rääkinud mitmete inimestega ja ise ka lugenud, kuid siiski tahaks veel nõu saada, et kumb treeningkava oleks kiiremate tulemustega- kas püramiid või siis 4 korda 10-12 kordust.

Eesmärgiks oleks kasvatada ja vormida lihaseid.

Kui sa tahad kasvatada lihaseid, siis söö ja söö palju. Tee püramiide või tee kõik seeriad sama korduste arvuga- kasvad sa ainult siis kui sa korralikult sööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×