Jump to content
Mari0

Palun andke nõu!

Recommended Posts

Tere, mul selline küsimus et tahaks jõusaali kõrvalt rasva % vähendada ja käin siis kolma korda nädalas jõusaalis ja 3 korda nädalas plaanis jooksmas käija , kaks päeva joostud ja mõtlesin et kuidas oleks effektiivsem kas joosta samal päeval kui jõusaalis käin et jääks südamele vabasi päevi võin teha et üks päev jooksu ja ükspäev saali , et siis saaks süda 6 korda nädalas vatti.

Ja olen 21 aastane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, mul selline küsimus et tahaks jõusaali kõrvalt rasva % vähendada ja käin siis kolma korda nädalas jõusaalis ja 3 korda nädalas plaanis jooksmas käija , kaks päeva joostud ja mõtlesin et kuidas oleks effektiivsem kas joosta samal päeval kui jõusaalis käin et jääks südamele vabasi päevi võin teha et üks päev jooksu ja ükspäev saali , et siis saaks süda 6 korda nädalas vatti.

Ja olen 21 aastane.

Eks põhiliselt ikka aeroobne ehk siis sinu puhul jooksmine seda rasva maha võtabki. Ma soovitaks eraldi päevadel teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks põhiliselt ikka aeroobne ehk siis sinu puhul jooksmine seda rasva maha võtabki. Ma soovitaks eraldi päevadel teha

Aeroobne aitab küll kenasti kaasa vormi ja ka rasvast vabanemisele, kuid põhiline osa rasvaprotsendi vähendamisele on siiski toitumisel :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×