Jump to content
martin1333

Minu toitumiskava

Recommended Posts

mida muuta ?

7.00 - puder ( kaera, neljavilja) / omlett

14:30 - 3 keedumuna / jogurt 400g 2%

17:30 - riis ja kana(3-4 korda nädalas) , makaronid ja kanafileesink , kartul ja sealiha, kõrvale alati juurviljad või värske salat

21:00 - kohupiim või kodujuust 200 g

kaal : 85kg pikkus : 175 cm

eesmärk kaalu langetada.

2 jõusaali trenni , 2 võrkpalli ja 1-2 jooksu nädalas

Muudetud kasutaja martin1333 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul ainult puder või omlett?

Liiga pikk on vahe hommiku- ja lõunasöögi vahel - kella 11 paiku võiks ka kindlasti midagi süüa. Olen 100% kindel, et selleks kellaajaks on sul kõht juba väga tühi. 14.30 - kuidagi kesine. Kiirelt imenduvad süsivesikud või kolm muna? Munad käivad küll, jogurtil sellises koguses ei näe mõtet. Hea oleks teada ka need trenni ajad, siis oleks selge kas süsivesikutega eined on omal kohal või mitte. Kella 21-ne toidukord tundub olevat ok. Rohkem rasvu võiksid ka lisada. Sellise kava iseenesest või kaalu kaotada küll, ei imestaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul ainult puder või omlett?

Liiga pikk on vahe hommiku- ja lõunasöögi vahel - kella 11 paiku võiks ka kindlasti midagi süüa. Olen 100% kindel, et selleks kellaajaks on sul kõht juba väga tühi. 14.30 - kuidagi kesine. Kiirelt imenduvad süsivesikud või kolm muna? Munad käivad küll, jogurtil sellises koguses ei näe mõtet. Hea oleks teada ka need trenni ajad, siis oleks selge kas süsivesikutega eined on omal kohal või mitte. Kella 21-ne toidukord tundub olevat ok. Rohkem rasvu võiksid ka lisada. Sellise kava iseenesest või kaalu kaotada küll, ei imestaks.

võrkpall on peale kooli kell 3 siis söön hommikul omletti ja 14:30 jogurti( millega asendada ? )

jõusaal ja jooks 6 -7 ajal

mida 11 ajal süüa võiks ?

rasvade koha pealt mõtlesin pähkleid , aga milliseid ja kui palju päevas ?

Muudetud kasutaja martin1333 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×