Jump to content
Innovative

ujumine ja õlgade laius

Recommended Posts

Kuidas siis on kas ujumisega saab laiad õlad või ei?

ja mille harjutusega veel saab?

Kui Sul hetkel kitsad õlad on ( geneetiliselt ), siis ujumisega sa neid küll laiaks ei saa.Ilus on mõelda aga ei saa :D Harjutusi on terve interneedus täis.Näiteks SIIN

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Sul hetkel kitsad õlad on ( geneetiliselt ), siis ujumisega sa neid küll laiaks ei saa.Ilus on mõelda aga ei saa :D Harjutusi on terve interneedus täis.Näiteks SIIN

Argo

Mingis vanuses enam ilmselt mitte, aga need kalad, kes juba 4-5 aastasest peale ujuvad... ma pole ühtegi kiitsakate õlgadega näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlgu laiemaks vast ei saa tõesti, küll aga arenevad trapets, õla- ja seljalihased, mis jätavadki laiema mulje :D.

Võimas lailihas ja trapets jätavadki sellise mulje B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingis vanuses enam ilmselt mitte, aga need kalad, kes juba 4-5 aastasest peale ujuvad... ma pole ühtegi kiitsakate õlgadega näinud.

Paljud ujuvad noorelt ja tegelema&pysima sellel alal jäävad need kellel on geneetiliselt eeldused ning kiitsakad kukuvad ära(vähemalt arvestatavalt tasemelt)

nb!!! See on minu arvamus, mingit teaduslikku tausta pole, kyll aga loogiline taust on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Laiu õlgu saab ka maadlusega tegeledes, nagu olen kuulnud ja näinud.

Ei tea olen näinud ka maadlejaid kellel pole õlad laiad,kuid osadel jällegi on seega see oleneb äkki geneetikast.Ujumine vormib üleüldiselt keha ja on igati kasulik :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×