Jump to content
Andi01

Valgu-kreatiini sheik

Recommended Posts

Tere kamraadid.

Küsimus siis selline et millal oleks peale treeningut kõige parem valgu-kreatiini sheiki juua, kas kohe peale treeningut või umbes 60-90 min pärast?

Tänud vastajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kamraadid.

Küsimus siis selline et millal oleks peale treeningut kõige parem valgu-kreatiini sheiki juua, kas kohe peale treeningut või umbes 60-90 min pärast?

Tänud vastajatele.

Ikka kohe ja ära süsivesikuid unusta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kamraadid.

Küsimus siis selline et millal oleks peale treeningut kõige parem valgu-kreatiini sheiki juua, kas kohe peale treeningut või umbes 60-90 min pärast?

Tänud vastajatele.

Kohe ikka. 60-90 min pärast peaksid sa juba korraliku tavatoidu portsjonini jõudnud olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oleks ka küsimus kreatiini kasutamise koht

öeldakse et 5 grammi päevas et siis 50/50 enne/pärasttrenni ?

mis asi see laadimisfaas on ? olen lugenud neid artikleid aga natu arusaamatuks on jäänud selle tarbimine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laadimine tegelt pole vajalik. Kalmus on öelnud, et kreatiini võtta päevas 4g. 2g hommikul ja 2g peale trenni. Ning kreatiini"kuur" teha pikemalt. 6-8 kuud, võib ka aasta. Siis on reaalselt lihaskasvule kasu kah, mitte, et kuu kasutad ning kused vee välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
10g päevas pikema perioodi jooksul liiga palju pole? Kui sa muidugi väga suur mees pole.

Kui ainult enne ja peale trenni võtta?

Ma olen koguaeg enne ja peale trenni 5g kreatiini võtnud(tõsi küll, mitte eraldi vaid trenni eelsed ja järgsed tooted sisaldavad just niipalju kreatiini)

kaalu 90kg, et pole väga suur :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kas seda võtta igapäev või ainult nendel päevadel kui jõusaalis käid ?

Kui kuuri teed siis igapäev, aga võib ka ainult trennipäevadel(nagu ka mina näiteks teen).

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×