Jump to content
Capricorn

Kas oled teinud midagi sellist, mida (Eestis) keegi pole senini järgi teinud

Recommended Posts

Üks näide siis:

Alaks on siis laskmine.

Harjutuse nimi olümpiakiirlaskmine.

Tulemus: 555punkti

Aeg ja koht: 30.05.2009 Elva

Ja seda kõike POISID -18a kategoorias.

TEHTUD!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suudan eriti vali krooksu teha ja mulli puhuda, peaksin uhke olema?:lol:

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

~ma olin 6 selt kuskil 48 h olnud käeraudades, isa oli vanasti politseinik, ja olid vanematega kodunt ära läinud kui käerauad leidsin, painin end napakalt arusaamatul õhjusel radiaatorikülge,jäin magama ja kui vanemad kodujõudsin ei saanud aru kuna magasin voodis ja tekk oli üle pea, käsiradiaatoriküljes teki all, peakohal. hommikul ärgates oli käsi ära surnud, ja mis imet isa oli oma võtmed tööjuurde jätnud, ja läks poolpäeva aega enne kui lahti sain käe... väiksespoiskese mõistus :lol::D:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris huvitav :lol: Disketiheitevõistlus.. kuidas see välja nägi siis?

See nägi välja järgmiselt.

Soomes broneeriti hokisaal üheks mõnepäevaseks ürituseks, kohale tuli palju rahvast, elasime-magasime seal põrandal, toimusid mitmed võistlused, sh ka disketi oma. Murule veeti 50m valge lint, ilm oli kergelt tuuline, ja igaüks kes soovis, võis oma nime kirja panna ja proovida kätt ni idisketi kui ka CD-ga, kummagagi sai vist 3 katset ja parim loeti ära. Kuna diskett on kerge, siis see kuigi palju ei lendanud, või siis maandus 10m kaugusele.

Siin-seal internetis on igatahes tulemused selle ürituse kohta olemas (sain ka cd viskamise eest esikolmikusse):

[ Disk Throwing ]

1. Timo Moilanen 45m

2. Miro Lahdenmäki 41m

2. Charles Roos 41m

[ Cd Throwing ]

1. Yuki Hayashi 50m

2. Visa Mäkelä 49m

3. Charles Roos 44m

( http://gfxzone.planet-d.net/party/assembly...02-results.html )

Ja on ka video olemas kusagil internetis, autasustamise video, see kinnitab samuti minu saavutust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TEHTUD!

väidad, et mu rekord on üle tehtud? Tõestust. Ise pole sellest teadlik.

Kui ei ole rekordi üle tehtud, siis pole selles vanuseklassis veel keegi 555 punkti saanud ametlikult. Seega ma olen ainuke Eestis, kes seda on suutnud.

Muudetud kasutaja jaagok poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väidad, et mu rekord on üle tehtud? Tõestust. Ise pole sellest teadlik.

Kui ei ole rekordi üle tehtud, siis pole selles vanuseklassis veel keegi 555 punkti saanud ametlikult. Seega ma olen ainuke Eestis, kes seda on suutnud.

No ametlikult pole ma seda veel teinud, kuid aasta 2008 a oli minujaoks laskmises väga edukas, olen teinud 6 a peale laske trenni, kui poleks vigastusi vahepeale tulnud oleksin edasi tegelenud, ja areng oleks maailma tasemel, aga praegu pühendun ainult v/k sportpüstolile, püüan 300 sadat... senimaani on õnnestunud 293:D Tubli sellegi poolest, vaevalt et ma seda kunagi ametlikult ära teen...

laskmine on lemmik spordialasid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ametlikult pole ma seda veel teinud, kuid aasta 2008 a oli minujaoks laskmises väga edukas, olen teinud 6 a peale laske trenni, kui poleks vigastusi vahepeale tulnud oleksin edasi tegelenud, ja areng oleks maailma tasemel, aga praegu pühendun ainult v/k sportpüstolile, püüan 300 sadat... senimaani on õnnestunud 293:D Tubli sellegi poolest, vaevalt et ma seda kunagi ametlikult ära teen...

laskmine on lemmik spordialasid!

Mis su nimi on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Härra Harry, kuigi jh autorikaitse õigused...

Mis autorikaitse ? :lol:

Üldse ei saa ma sinu postitustest aru, kas selgemalt ei viitsi kirjutada ?

Muudetud kasutaja JarmoOberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Umm. Mis vigastused laskmises juhtuda võivad? O_o

Ega laskmisega muudmoodi ennast vigastada ei saa jah kui kuuli endale kuskile lasta. Aga kui saad vigastuse mujalt (Näiteks jõusaalis vigastad õlga), siis lasta on suht ebameeldiv tõesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaitseliidu, mv noored, 300st/265 III kolmas klass 5 koht

Tõesti SILMAPAISTEV tulemus!!! Ma võitsin Uugametsa jaanipäevajooksus 2001 a kuuenda koha! Mis selle peale ütled ah???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõesti SILMAPAISTEV tulemus!!! Ma võitsin Uugametsa jaanipäevajooksus 2001 a kuuenda koha! Mis selle peale ütled ah???

Ja jäi ikkagi arusaamatuks kas ta sai III, kolmanda, või 5 koha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja jäi ikkagi arusaamatuks kas ta sai III, kolmanda, või 5 koha :D

vabandust minu kirjaviga, sain III laskurklassi v/k sportpüstolist, ja 5 koha, lastes siis eesti meistrikatega võidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vabandust minu kirjaviga, sain III laskurklassi v/k sportpüstolist, ja 5 koha, lastes siis eesti meistrikatega võidu.

III laskurklass on siis pmst 3. olümpiajärk? Mnjah, meil on siin palju rahvusvahelisi meistersportlasi jõutõstmises.. Kolmas järk ei vääri küll erilist mainimist.

Mul tuli ka meelde üks juhtum. Kunagi ammu käisin maletrennis, aasta oli vist 2000. Treeneriks oli rahvusvaheline meistersportlane, kelle nime enam kahjuks ei mäleta. Mängisime sõpradega kolmekesi treeneri vastu (treener mängis ilma liputa) ja võitsime. Treener ütles, et me olime esimesed tema õpilased, kes teda elu jooksul võitnud on (ka ilma 1 figuurita). Olime tol ajal selle üle väga uhked.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis autorikaitse ? :P

Üldse ei saa ma sinu postitustest aru, kas selgemalt ei viitsi kirjutada ?

Ta mõtleb seda, et ei taha ega peagi sulle oma nime ütlema.

Kui jutt läks juba järkude peale, siis seal olen ma I järgu kätte saanud :D

Millest, väiksekaliibrilisest püstolist, püssist?

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×