Jump to content
Capricorn

Kas oled teinud midagi sellist, mida (Eestis) keegi pole senini järgi teinud

Recommended Posts

Ilma pikemalt mõtlemata vastan: JAH. Iga inimene oskab tõenäoliselt teha midagi, mida teised ei oska või ei oska teha nii , nagu teeb tema. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilma pikemalt mõtlemata vastan: JAH. Iga inimene oskab tõenäoliselt teha midagi, mida teised ei oska või ei oska teha nii , nagu teeb tema. :lol:

No umbes sellised asjad jätaks välja, nagu näiteks: keegi ei suuda voltida paberilehte 25 korda kokku TÄPSELT (molekulitäpsusega) samamoodi nagu mina jne, see on liiga loogiline. :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks näide siis:

Alaks on siis laskmine.

Harjutuse nimi olümpiakiirlaskmine.

Tulemus: 555punkti

Aeg ja koht: 30.05.2009 Elva

Ja seda kõike POISID -18a kategoorias.

Muudetud kasutaja jaagok poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väiksena meisterdasin lauajuppidest tooli, milles oli umbes kilo jagu naelu, kuid püsti seisis nigelalt.

Kui nüüd sarnase stiiliga "rekordit" püüda meenutada, siis ma hästi ei usu, et keegi suure mänguauto puust rattale traadi külge pannud on ning sellega vasarheidet (oli olümpia ja sel päeval just telekas oli vasaraheidi olnud) harrastades oma maja akna puruks visanud on (lisaks pärast emale ja isale rääkides, et tuul lõhkus). :lol: Aga jah, päris selliseid asju ma teema algatamisel silmas ei pidanud, aga eks nalja pärast rääkida ikka võib. :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nüüd sarnase stiiliga "rekordit" püüda meenutada, siis ma hästi ei usu, et keegi suure mänguauto puust rattale traadi külge pannud on ning sellega vasarheidet (oli olümpia ja sel päeval just telekas oli vasaraheidi olnud) harrastades oma maja akna puruks visanud on (lisaks pärast emale ja isale rääkides, et tuul lõhkus). :lol:

Tegime kettaheidet suure kiviga. Heitsin aknasse kogemata... Olin vist mingi 14 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegime kettaheidet suure kiviga. Heitsin aknasse kogemata... Olin vist mingi 14 ;)

Ma "vasaraheidet" tehes olin u. 6-7. :P

See nüüd kuuluks ka pigem huumori (või siis mitte päris :lol: ), mitte mingi ainulaadse võime või rekordi vms. valdkonda, aga vist ka vähetõenäoline et mõni laps kunagi püssipadruniga sellist "nalja" teinud on, et panna see suure kivi peale, kuuliotsaga enam-vähem enda suunas ning padruni lameda otsaga puu poole (sest padrun "peaks" ju koos kuuliga ühes tükis, padruni-osa eespool lendama. :D:o Ning siis teise kiviga sinna peale lüües enda taha garaazi seina ploki (need kergest materjalist valged plokid) sisse prao tegi. :o

(oops, kogemata vajutasin "redigeeri" [alessandro])

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma "vasaraheidet" tehes olin u. 6-7. ;)

See nüüd kuuluks ka pigem huumori (või siis mitte päris :lol: ), mitte mingi ainulaadse võime või rekordi vms. valdkonda, aga vist ka vähetõenäoline et mõni laps kunagi püssipadruniga sellist "nalja" teinud on, et panna see suure kivi peale, kuuliotsaga enam-vähem enda suunas ning padruni lameda otsaga puu poole (sest padrun "peaks" ju koos kuuliga ühes tükis, padruni-osa eespool lendama. :D:P Ning siis teise kiviga sinna peale lüües enda taha garaazi seina ploki (need kergest materjalist valged plokid) sisse prao tegi. :o

Njah, meil kunagi ammu 4 poissi tegid seda nalja veidi suurema padruniga..2 said surma, 2 jäid invaliidideks.. Ja paar aastat tagasi oli taoline juhtum veel minu sõbra vennaga, kes samuti invaliidiks jäi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis ajaks 14-aastast sellisesse tsüklisse? Mina olen küll üllatunud.

Sellepärast, et see on huvitav ja keelatud, see paneb pea sumisema ja siis on lõpp hea olla? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osalesin disketi-heite võistlusel 2002a Soomes.

Saavutasin 2.koha.

Kutsuti autasustamisele saali, kus oli ca 2000 inimest, tegu oli sarnase saaliga nagu Saku suurhall eestis, loeti nimi ette, läksin trepist üles, kaamerad suunati minu peale, võtsin autasu vastu, plaksutati.

Eestis pole keegi disketi heites sellist head tulemust minuteada saanud, seetõttu unikaalne saavutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Osalesin disketi-heite võistlusel 2002a Soomes.

Saavutasin 2.koha.

Kutsuti autasustamisele saali, kus oli ca 2000 inimest, tegu oli sarnase saaliga nagu Saku suurhall eestis, loeti nimi ette, läksin trepist üles, kaamerad suunati minu peale, võtsin autasu vastu, plaksutati.

Eestis pole keegi disketi heites sellist head tulemust minuteada saanud, seetõttu unikaalne saavutus.

Päris huvitav :lol: Disketiheitevõistlus.. kuidas see välja nägi siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×