Jump to content
Raul93

Magusaisu

Recommended Posts

Pigem kala.

Kala tüütab ära kiiresti. Kana aga mitte. Kui soovida võrrandit nende kahe vahele, siis see oleks ma aarvan selline:

kala = kana + oliivid.

Hind ja keemia on mõlema võrrandi pool põhimõtteliselt sama ju, kuid võrrandi parem pool maitseb efektiivsemalt, ei tüüta ära. Seetõttu ma ei näe mõtet kala propageerida nagu seda enamus teevad. Kuid see on offtopic.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla olen mina anomaalne, aga minul rasva ja valgurikas toit magusisu ei peleta, võin vabalt peale poole kilo liha ära söömist( kõrvale veel juurvilju) veel suurima heameelega pool purkki kondenspiima peale süüa. See kehtib ka siis kui kui liha ja juurviljade juurde süüa ka parajal hulgal kartulit. :lol:

Sama siin... ja süda ei lähe ka pahaks.

natuke lugemist

...ja veel.

Ei leidnud kahjuks hetkel kokaiinisõltuvusega rottidel tehtud uuringut, kus nad eelistasid magusat kokaiinile, sest see sõltuvus osutus tugevamaks.

Oma kolm aastat, mis ma olen selle teemaga tegelenud, ei olnud meil eesti keeles suurt midagi tõlgitud. Mulle jättis sügava mulje puhtalt juhuse läbi minu kätte sattunud raamat "Sugar Blues", mis oli väga inspireeriv ja ma otsustasin enese peal katsetada.

Selleks momendiks olid mul juba ka kogemused HFCS iga...mis oli nn punktiks i-le.

Hetkel on raamatupoodides saadaval Nancy Appletoni Ph. D. Suhkur-magus enesetapp, mida ma soovitan lugeda.

Teema on raske, sest suhkru tarvitamine on väga levinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama siin... ja süda ei lähe ka pahaks.

Kui ma olen pool suitsuangerjat ära söönud, siis kaob mul igasugune isu. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma olen pool suitsuangerjat ära söönud, siis kaob mul igasugune isu. :D

...ma ei soovita sul suitsuangerjat eriti tihti süüa :) Oot...silmud olid vist need, mis puhmaskulme tekitasid? :lol:

Minu puhul magus läks alati ja igas asendis... Augustis saab kolm aastat, kus ma enam suhkrut ei tarvita :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu magusaisu on seotud hirmu emotsiooniga. Nimelt alateadvuses on sul mingi stressor mis piinab sind. Pane tähele: probleemivabadel päevadel (kui selliseid üldse esineb :lol: ) on ka magusaisu väiksem. Veel üks tähelepanek: hirm mõjub hävitavalt neerudele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu magusaisu on seotud hirmu emotsiooniga. Nimelt alateadvuses on sul mingi stressor mis piinab sind. Pane tähele: probleemivabadel päevadel (kui selliseid üldse esineb :) ) on ka magusaisu väiksem. Veel üks tähelepanek: hirm mõjub hävitavalt neerudele.

Sa kõlad nagu minu ema. Ta on endale Luule Viilma (ma ei mäleta enam raamatute pealkirja...) peaaegu, et pähe õppinud. :D

...mul läheb juba kolmas aasta ilma hirmudeta :lol: . Ei söö magusat ei ole ka hirme...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×