Jump to content
entusiast

MUUSIKA!!!

Recommended Posts

mul täitsa vastupidi häirib kui mõnes saalis on vaikus või käib jube vaixelt muusika aga mõnes on valjult ja see mulle just täiega meeldibgi trenn läheb palju paremini kohe ma ei salli üldse vaikust kodus ka igas ruumis midagi mängib pidevalt vaikus käib ikka närvidele saalis kuuled siis aint enda hingeldamist ju muusika peax just valju olema olgu ta siis trance või rock vastavalt tujule mõlemad head..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle mõjub raske muusika kuulamine saalis positiivselt, annab lisaenergiat, kuna töögi mida tehakse on raske. Kuid see on kindlasti individuaalne. Vaikus ei meeldi, vähemalt saalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oled treeningule hästi keskendunud siis ei saa arugi, et midagi mängib ja ükspuha kui kõvasti. Üks maailma tippkulturist rääkis, et ta on treeningul nii keskendunud, et kui sa talle saalis otsa vaatad ja tere ütled siis ta ei kuule ega saa midagi aru. See on juba tase ning selline kogemus tuleb ainult aastatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise arvan ka et kui muusika on vaikselt on halb teha, hea muusika annab minule lisastiimult, aga jah eks see ole igaühe jaoks individuaalne, vahest kui ei jõua ja tuleb mõni hea lugu siis kohe akkan jõudma :D)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule annab rohkem jõudu viimastel kordustel kui mõtlen pileti hinnale :D mis ma maksin et kangi tõsta.... ajab ka viha täis ja paneb viimast võtma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Muusika saatel on hea teha kui tuleb hea muusika. Aga mingi trance jms ajab tõesti oksele, eriti kui see vali on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellele lihtne lahendus, pleier:)

siis vähemalt ei häiri teiste muusika ja kuula mis muusikat ise tahad :D

ja kes pleieri suuruse pärast põevad,neile võin öelda,et on suitsupakist väiksemaidki pleiereid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vean tavaliselt sõbraga ise ttereo kaasa ja kuulame nii kõvasti kui tahame ja keegi pole julgenud pukuma tulla kuigi kõrval käivad muud trennid jms. Kui mingis saalis trance,raadio või räpp röögib siis saadaks 50se ketta sisse sinna makki .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle hetabreed keera vaiksemaks ... siiani on kuulda:(

Meeldib kui muusika taustaks käib, aga mis sealt just tuleb, seda ei pane tihti tähelegi. Aga päris vaikuses kah ei meeldi, sest siis on enda ja teiste ähkimist ning nohisemist liiga "valjult" kuulda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa tahad siis trenni teha nii, et saali teises otsas on kuulda kuidas sa hingad? Muusika peab ikka mängima, aga vastav muusika. Mitte mingi suvaline Eminem või mistahes räpp küll ei sobi. Eminem sakib täiega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×