Jump to content
Seevald

Taastusjoogi ostmine.

Recommended Posts

Kas keegi oskab mulle öelda, et kas kuskil müüakse veel 4-5kg´st taastusjoogi pulbrit ? Mingi 2 aastat tagasi vms klubikaaslane ostis, kuid praegusel ajal ma ei leia kuskilt suuremat kui 1kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskab mulle öelda, et kas kuskil müüakse veel 4-5kg´st taastusjoogi pulbrit ? Mingi 2 aastat tagasi vms klubikaaslane ostis, kuid praegusel ajal ma ei leia kuskilt suuremat kui 1kg.

Mida sa pead taastusjoogi all ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskab mulle öelda, et kas kuskil müüakse veel 4-5kg´st taastusjoogi pulbrit ? Mingi 2 aastat tagasi vms klubikaaslane ostis, kuid praegusel ajal ma ei leia kuskilt suuremat kui 1kg.

Võid foorumi üleval seda bännerit klikkida ning endale poest sobiva joogipulbri valida. Seal on suuremaid, kui kiloseid kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Serious mass taastab kohe kindlasti :D

taastab ? kui on korralik taastaja siis äkki annate ka lingi või poe kust seda tellida saab ? ise ei leidnud eestist suuri taastusjooke ja vaatasin siit

http://mass.fi/product_detail.asp?prod_id=459

küsiks et ega see lihaseid kasvatama ei hakka ? seda mul küll vaja ei lähe :D niigi põkk ja jalgrattaspordis on mul sprinterlikud omadused olemas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ossa issand, nii põkk kohe või. Ükski joogilurr peale trenni su lihaseid kasvama ei pane, asi on ikka tavatoidus ja spetsiifilises treeningus kinni rohkem. Serious mass paneb sul rohkem pekki kasvama kui ohtralt tarbida, aga see mass.fi asi peaaegu et sobib taastusjoogiks, võiksid natuke dekstroosi lisaks veel panna, e tvalgu/süsikate suhe oleks 1:2.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskab mulle öelda, et kas kuskil müüakse veel 4-5kg´st taastusjoogi pulbrit ? Mingi 2 aastat tagasi vms klubikaaslane ostis, kuid praegusel ajal ma ei leia kuskilt suuremat kui 1kg.

4 kgne on see toode: http://shop.fitness.ee/product_info.php?ma...products_id=395

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ossa issand, nii põkk kohe või. Ükski joogilurr peale trenni su lihaseid kasvama ei pane, asi on ikka tavatoidus ja spetsiifilises treeningus kinni rohkem. Serious mass paneb sul rohkem pekki kasvama kui ohtralt tarbida, aga see mass.fi asi peaaegu et sobib taastusjoogiks, võiksid natuke dekstroosi lisaks veel panna, e tvalgu/süsikate suhe oleks 1:2.

Samas sa võid võtta küll 1:1-le, võid võtta 15g valku ja 20g süsikat. Start taastumise käivitamiseks ja tunni pärast kodus süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×