Jump to content
Jarmo Oberst

PROJEKT - RaikoK

Recommended Posts

Lisaks on ka jõunäitajad korralikult tõusnud.

Te vist ühe korduse maksimumi ei proovinudki ? Oleks võinud, oleks saanud iga kuu-kahe tagant võrrelda tulemusi ja arengut, oleks huvitavam jälgida, 8stest ja 10stest kordustest on kehvem järeldusi teha, kuigi kasv on silmaga näha :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te vist ühe korduse maksimumi ei proovinudki ? Oleks võinud, oleks saanud iga kuu-kahe tagant võrrelda tulemusi ja arengut, oleks huvitavam jälgida, 8stest ja 10stest kordustest on kehvem järeldusi teha, kuigi kasv on silmaga näha :D

Esimene eesmärk oli esimese juunini käia, et siis 100kg suruda ja samapalju ka kaaluda :rolleyes:

No umbkaudsed max. raskused saab välja arvutada, eks neid saab võrrelda näiteks 1. juuni tulemustega. Loomulikult loodame, et Raiko edasi treenib sest nii väikse ajaga ei saavuta suurt midagi. Praegu igatahes on poiss motivatsiooni täis ja ootab igat trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algul kui hakata toitumist jälgima siis tulebki sellise kiirusega.:rolleyes:

Minul tuli esimese kuuga 6-7kg, nüüd teine kuu käib ja tuleb väga vaikselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algul kui hakata toitumist jälgima siis tulebki sellise kiirusega.:rolleyes:

Minul tuli esimese kuuga 6-7kg, nüüd teine kuu käib ja tuleb väga vaikselt

Mida sul tuli?(loodan et saad küsimusest õigesti aru)

3 kuuga 15kg on palju, kui tegu on puhta ja keskmise inimesega, aga kui dieeditamine hiljem ei häiri siis võib ju nii ka :D

tasuks meeles pidada, et mida rohkem tuleb, seda rohkem läheb ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sul tuli?(loodan et saad küsimusest õigesti aru)

3 kuuga 15kg on palju, kui tegu on puhta ja keskmise inimesega, aga kui dieeditamine hiljem ei häiri siis võib ju nii ka :rolleyes:

tasuks meeles pidada, et mida rohkem tuleb, seda rohkem läheb ka...

Muidugi naiivne oleks loota, et 3 kuuga kasvatame talle selga 15kg lihast. Lihtsalt Raiko enda poolt seatud eesmärk on kaaluda 100kg /kas just täpselt nii palju, aga sinna kanti/ ja väidetavalt see lihasevaba mass ehk rasv mis koguneb teda ei heiduta.

Pikemas perspektiivis oleks muidugi olnud mõtekam hoida kaloraaži kergelt plussis , kuid sellised on eesmärgid ja sinna poole püüdleme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kava ka natuke karmimaks, rinnale u 12 seeriat ja biitsale 8?!!! Wtf, ega sa last ei treeni ju :rolleyes:

See oli esimene kava, vaevalt sinagi PT-na esimestes trennides lased inimesel teha 20 seeriat rinda ja 12 seeriat biitsa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli esimene kava, vaevalt sinagi PT-na esimestes trennides lased inimesel teha 20 seeriat rinda ja 12 seeriat biitsa.

ytlen ausalt et 12 seeriat suurtele lihasgruppidele on minimaalne ja väiksematele 10 ja seda esimeses trennis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ytlen ausalt et 12 seeriat suurtele lihasgruppidele on minimaalne ja väiksematele 10 ja seda esimeses trennis!

Ma olen just lugenud (Mark Rippetoe raamat "Starting Strength) et algajad peaksid just keskenduma baasharjutustele ning igasugused biitsepsi harjutused ja muud taolised isoleerivad harjutused alustuseks välja jätma. Kui sa oled korralikult surumisi ja tõmbamisi teinud, siis on su biitseps ja triitseps ikka väga korraliku trenni kätte saanud ning sa ei pea neid veel igasuguste isolatsioon harjutustega edasi hävitama (ma ei räägi siin edasijõudnud treenijatest).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen just lugenud (Mark Rippetoe raamat "Starting Strength) et algajad peaksid just keskenduma baasharjutustele ning igasugused biitsepsi harjutused ja muud taolised isoleerivad harjutused alustuseks välja jätma. Kui sa oled korralikult surumisi ja tõmbamisi teinud, siis on su biitseps ja triitseps ikka väga korraliku trenni kätte saanud ning sa ei pea neid veel igasuguste isolatsioon harjutustega edasi hävitama (ma ei räägi siin edasijõudnud treenijatest).

Defineeri edasijoudnud ja algaja palun?

Minu väited tuginevad üle 4a pt kogemustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ytlen ausalt et 12 seeriat suurtele lihasgruppidele on minimaalne ja väiksematele 10 ja seda esimeses trennis!

12 seeriat on suurtele lihastele olemas ja 8 seeriat väiksematele, milles on probleem kui areng on ja ma näen trennis, et poisil on seda kava jälgides peale trenni toss väljas ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen just lugenud (Mark Rippetoe raamat "Starting Strength) et algajad peaksid just keskenduma baasharjutustele ning igasugused biitsepsi harjutused ja muud taolised isoleerivad harjutused alustuseks välja jätma. Kui sa oled korralikult surumisi ja tõmbamisi teinud, siis on su biitseps ja triitseps ikka väga korraliku trenni kätte saanud ning sa ei pea neid veel igasuguste isolatsioon harjutustega edasi hävitama (ma ei räägi siin edasijõudnud treenijatest).

Jah... Korralikult sooritatud baasharjutused ja võimalikult lühikesed treeningud.

10 seeriat biitsepsile ... kui keegi tahab seda aluseks võtta, lasku käia, kuid üle selle... ? Hakkan kahtlema treeningu intensiivsuses ja sealt edasi efektiivsuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige lihtsam on, et kui teed treeningkava ning sätid baasharjutused paika. Teed seda kuu aega ja juba tunnetad kui väga kava väsitab ja ei väsita ning siis alles lükkad mõned käte harjutused sisse kui väga soov on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.02.2010

Rind: 96cm

Biitseps: 32.5cm

Säär: 40cm

Reis: 61cm

Kael: 38cm

Vööümbermõõt: 91.5cm

Kaal ~85kg

24.03.2010

Rind: 98cm

Biitseps: 34cm

Säär: 40.5cm

Reis: 63.5cm

Kael: 38cm

Vööümbermõõt: 93.5cm

Kaal ~90kg

20.04.2010

Rind: 100.5cm

Biitseps: 35cm

Säär: 40.5cm

Reis: 64cm

Kael: 38.5cm

Vööümbermõõt: 93cm

Kaal ~92-93kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
22.02.2010

Rind: 96cm

Biitseps: 32.5cm

Säär: 40cm

Reis: 61cm

Kael: 38cm

Vööümbermõõt: 91.5cm

Kaal ~85kg

24.03.2010

Rind: 98cm

Biitseps: 34cm

Säär: 40.5cm

Reis: 63.5cm

Kael: 38cm

Vööümbermõõt: 93.5cm

Kaal ~90kg

20.04.2010

Rind: 100.5cm

Biitseps: 35cm

Säär: 40.5cm

Reis: 64cm

Kael: 38.5cm

Vööümbermõõt: 93cm

Kaal ~92-93kg

Tahaks huvi pärast otsa küsida: kuidas peamiste baasharjutuste (kükk, tõmme, surumine) jõunäitajad sama perioodi jooksul arenenud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maxi pole proovinud, aga parimad tööseeriad on olnud

Surumine:

Veeb. 60kgx10

Aprill 70kgx10

Kükki ei oska eriti võrrelda, kuna alguses olid kükid ikka üsna kõrged, nüüd kükin paralleeli.

Tõmme:

Veeb. 70kgx10

Apr. 120kgx6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×