Jump to content
jõukakapp

Tere , paar küsimust .

Recommended Posts

Tere , olen käinud nüüd umbes 1,5 kuud jõusaalis ja tunnen

et jõudu hakkab tulema aga ei kasva eriti . Et küsimus selles, et

kas 14 aastane tohib ültse valgupulbreid juua ja kas see aitaks kasvada ?

Söön väga normaalselt , ja jõusaalis käin 3 korda nädalas .

Bye .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere , olen käinud nüüd umbes 1,5 kuud jõusaalis ja tunnen

et jõudu hakkab tulema aga ei kasva eriti . Et küsimus selles, et

kas 14 aastane tohib ültse valgupulbreid juua ja kas see aitaks kasvada ?

Söön väga normaalselt , ja jõusaalis käin 3 korda nädalas .

Bye .

Kui jõudu tuleb, aga ei kasva eriti, siis tavaliselt on ikkagi asi toitumises. Mis Sinu arvates on normaalne ei pruugi seda tegelikkuses olla. Probleemi väljaselgitamiseks võid siia alati oma toitumis-ja treeningakava panna!

14 aastane tohib valgupulbreid juua, aga:

a)Esmatähtis on toitumine ja muidugi ka treeningakava

b)aitab taastumisele kaasa, aga pole mingi imerohi, et laksust "kasvama" paneb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks seda ka märkima,et esmane jõukasv toimub neuraalse adaptsiooni läbi,mis tähendab,et närvisüsteem kohaneb alles sellise tööga,see faas kesta kuskil 8nädalat,siis on juba närvid niiöelda sellist laadi pingutusega hakkanud ja võid näha muutust suurenemises ja kindlasti peab olema ka toitumine ok,pead rohkem sööma kui tarbid,et midagi kasvaks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oota veidi, küll sa suuremaks ka saad. Valgupulbreid võib ikka tarbida, kuid nad ei asenda toitumist ning pole ka imeravimid. Pane oma ligikaudne päevamenüü siia B) Siis me saame aimu, mis "väga normaalne" tähendab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et tarbid igapäevaselt organismile palju ohtlikemaid sööke/jooke, kui valgupulbrid. Seega ei näe probleemi, valgu tarbimine on ikkagi kehale eluks vajalik B) Kuid jah, ära sellele joogikesele lootma jää, see sind kasvama ei pane, tähtis on ikkagi kogu päevane toitainete kogus. Valgupulber võib siis sellest ainult väikese osa katta, kui seda vajalikuks pead ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et tarbid igapäevaselt organismile palju ohtlikemaid sööke/jooke, kui valgupulbrid. Seega ei näe probleemi, valgu tarbimine on ikkagi kehale eluks vajalik B) Kuid jah, ära sellele joogikesele lootma jää, see sind kasvama ei pane, tähtis on ikkagi kogu päevane toitainete kogus. Valgupulber võib siis sellest ainult väikese osa katta, kui seda vajalikuks pead ;)
Ohtlikemaid? Kas valgupulber on siis ohtlik, kui seda mõistlikus koguses tarbida? Suures koguses on ka vesi ohtlik.

Pigem mõeldi algajale ainetest eemale hoidmist soovitades, et alguses on areng niigi hea ja pole lisaaineid vaja. See kehtib kreatiini kohta, kuid valgusheik peale trenni muudab selle arengu veel paremaks ja taastumise kiiremaks.

Muudetud kasutaja Lightheaded poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohtlikemaid? Kas valgupulber on siis ohtlik, kui seda mõistlikus koguses tarbida? Suures koguses on ka vesi ohtlik.

Pigem mõeldi algajale ainetest eemale hoidmist soovitades, et alguses on areng niigi hea ja pole lisaaineid vaja. See kehtib kreatiini kohta, kuid valgusheik peale trenni muudab selle arengu veel paremaks ja taastumise kiiremaks.

Ma arvan, et tarbid igapäevaselt organismile palju ohtlikemaid sööke/jooke, kui valgupulbrid.

Ma ei loe siit välja, et ta oleks väitnud, et valgupulber oleks ohtlik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei loe siit välja, et ta oleks väitnud, et valgupulber oleks ohtlik.

Tema küsis, kas nii noor inimene tohib valgupulbreid tarbida... Mida sellest järeldada võib? Kui ta arvaks, et see on ohutu, siis ta ju sellist asja ei küsiks? mina ei olegi väitnud, et see on ohtlik, vastupidi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tema küsis, kas nii noor inimene tohib valgupulbreid tarbida... Mida sellest järeldada võib? Kui ta arvaks, et see on ohutu, siis ta ju sellist asja ei küsiks? mina ei olegi väitnud, et see on ohtlik, vastupidi B)

Loe mu postitust veelkord. Sinu postituse võrdlusest ei saa kuidagi välja lugeda, et valgupulbrid oleksid ohtlikud. Lightheaded sai valesti aru ja ma juhtisin tähelepanu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loe mu postitust veelkord. Sinu postituse võrdlusest ei saa kuidagi välja lugeda, et valgupulbrid oleksid ohtlikud. Lightheaded sai valesti aru ja ma juhtisin tähelepanu.

Ahaa, anna andeks, sain valesti aru B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidu võib toidulisandeid tarbida!! Ma ise muidu mingi 5 aastat olen käinud aga lisandeid hakkasin võtma kuskil 4,5 aastal ja selle poole aastaga on areng olnud väga kiire ja korralik. aga asi on toitumises sa peaksid oma toitumise väga korralikult üle vaatama või seda kellegile osavamale näitama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki paned siia kirja mõned oma jõunäitajad mis paranenud on nt: kükk, bitseps, tritseps, rind... siis saab ehk paremat sotti kui palju või võhe jõud kasvand on, vb on tõesti areng peatunud millegipärast. Kuigi esimesel kuul polegi mingit suurt lihasmassi loota kuid tavaliselt esimeste ca 5 kuuga peaks jõudu kõige rohkem üldse juurde tulema. Valgupulbrit küll veel vaja ei ole, kui oled juba piisavalt intensiivselt ja kaua trenni teinud siis on küll vaja lihastele ehitusmaterjali juurde aga mitte nüüd ega järgmise 1,5 kuu pärast. Soovitan sul süüa valgurikkamaid toite: kohupiima, kodujuustu, liha jne. Vaata siin foorumis toidu ja valguga seonduvad teemad üle saad natuke infi juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen aru saanud nii, et noorukite puhul sedalaadik üsimused taanduvad selleks, kas küsimuse all olev asi mõjutab kasvuhormonni või mitte. Näiteks, kas jõusaali treening mõjutab keha pikkust või mitte. Palju räägitakse, et mõjutab negatiivselt. Kas valgupulbrid mõjutavad kasvuhormooni. Minuteada mitte. Seega valgupulbri söömisest ma ei näe midagi halba, see on sama ohutu nagu ka saia söömine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal probleem sellega et jõudu eriti ei tule juurde aga kehakaal langeb päris hea tempoga eesmärgiks siis rasvapõletus.

Huvitav milles asi võib olla :lol:

Üldiselt ongi nii, et kui kaal langeb, langevad ka jõunäitajad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda küll jah aga kui kaal langeb rasva arvelt ning kui alustada jõusaalis käimist rasva põletusest siis peaks ikka stabiilselt jõudu natukese haaval juurde tulema ju..

Kui võrrelda jõusaaliga alustamist ja neid raskusi mida kasutasin siis ikka raskused ikka on suurenenud aga viimasel ajal eriti ei ole suutnud raskusi juurde väänata..

Muudetud kasutaja Rookie21 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere , olen käinud nüüd umbes 1,5 kuud jõusaalis ja tunnen

et jõudu hakkab tulema aga ei kasva eriti . Et küsimus selles, et

kas 14 aastane tohib üldse valgupulbreid juua ja kas see aitaks kasvada ?

Söön väga normaalselt , ja jõusaalis käin 3 korda nädalas .

Bye .

tervitused. kõigepealt tore, et oled hakanud trenni tegema või siis alustasid jõusaalitreeningutega. kasvu lootus esimese 6 nädalaga on siinkohal vast natuke vara oodata, keha hakkab alles harjuma.

minu soovitus oleks siiski esmalt vaadata, mis kava järgi töötad, kui algajate kava siit lehelt, siis võiksid sellega veel jätkata mõned ajad. teine asi on tavapärane toitumine üle vaadata ning silmas pidada, et saaks täis vajamineva koguse päevast valku ning toidust saaks ka piisavalt energiat.

nüüd siis valgupulbri juurde - ohtlik see pole, kuid ma ei soovitaks nii noorele inimesele hakata valgupulbrit tarbima. söö korralikult ning sinu enda keha hormoonid töötavad sinu kasuks piisavalt, et ei peaks muretsema, kas taastumisprotsess onkiire või mitte. antud vanuses on keha loomulik testosterooni tootmise tase ja kasvuhormooni tootmise tase kõrgel võrreldes täiskasvanud organismiga, et tavatoidust saadavate toitainetega suudad normaalselt kasvada, kui vaid piisavalt sööd, mõistusega treenid ning annad enda kehale aega treeningutest taastuda. trennijärgse kokteili asemel võiskid süüa ühe banaani ja kohupiima, et tastumisprotsess käima lükata.

edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda küll jah aga kui kaal langeb rasva arvelt ning kui alustada jõusaalis käimist rasva põletusest siis peaks ikka stabiilselt jõudu natukese haaval juurde tulema ju..

Kui võrrelda jõusaaliga alustamist ja neid raskusi mida kasutasin siis ikka raskused ikka on suurenenud aga viimasel ajal eriti ei ole suutnud raskusi juurde väänata..

koos rasvaga kaotad sa paraku lihasmassi ka ikka pisut :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
koos rasvaga kaotad sa paraku lihasmassi ka ikka pisut :lol:

Jah, kui tekib katabolism. Aga seda saab ka lihtsalt vältida süües piisavalt valku ja aminohappeid.

Nendest eriti tähtis on L-Glutamiin mis omab antikataboolset mõju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

me võime rääkida igasugustest lisanditest, kuid teemaalgataj on vaid 14-aastane. tema keha normaalne hormoonide tasakaal on juba selline, mis väga ei lasegi minna kataboolsesse seisundisse. ma ei tea, mina ei laseks oma lapsel 14-aastasena toidulisandeid tarvitada. sinnani on küll veel 5,5 aastat aega, kui ta nii vanaks saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×