Jump to content
Markus250

Naised ja kulturism...

Recommended Posts

Jay Cutleri uus video on New Improved and Beyond. Colemani uus video on Cost of Redemption. Mõlemad olid e-mules üleval, aga väga vähe kasutajaid oli, nii et tõmbas ropult kaua. Mõlemad on 2003. a tehtud. Colemani oma tuli ametlikult alles Mai algul välja, nii et pole veel eriti levinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii Ronni hakkas vaikselt tulema....

ftp://ftp.datanet.ee/incoming/Ronnie.Cole...-(Xvid-DVDrip)-[RtB]-cd1.avi

Kurat mul tuli mõte et peaks vist tegema väikse vilmiservu - mul server ja mingi 10GB vinti ka vaba seal ja ühendus on ka mingine 4Mbit/720kbit noh nii mõned (Amazoni) huvilised ei tohiks väga ära kurnata....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul näitab küll ilusti õige suuruse. ma eriti ei tea ka mis kamm on, aga omaarust sain selle ülesse. kui sealt ei saa siis emulega saab absoluutselt igast staffi, kuid aeglaselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tirisin mingi kuu aega tagasi overnetist 4 plaati, ei mäleta täpselt kas oli Battle for Olympia 2002, aastaga võin eksida. Igaljuhul käidi kõigil Mr Olympial osalevatel kulturistidel külas ja näidati ühte treeningut kah. Ronniel oli muidugi mingisugune 'väikene' jõukas kodus püsti. Ja siis läks mul arvuti p...sse. Ühe plaadi suutsin enne ainult ära kirjutada. Olemas veel Lee Priest, Jay Cutler 3 CD, Mr Olympia 2003, Kevin Levrone ja veel oli midagi. Keegi võiks servu küll püsti panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina sain Ronni video esimese plaadi kätte - kas teine on ka?

Hetkel konfin servut ja panen sinna siis enda videod välja et kes tahab saaks võtta ja eeskätt on uploadijad teretulnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see emule on jah aeglane nagu eeselmuul. kas keegi seda näit stv serverisse või mis värk see on ei viitsi üles panna. datasse ei saa sisse. krt ma absoluutselt ei valda IT-d. pean silmas eeskätt seda va jay cutleri cut above. aga ega muust ka ära ei ütleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa pekkis, kellegi juurde vaatama ei sa tulla vä:D. Peaks ka e-Mule tirima rsk. Ok ma vaatan kas saan datanetist kätte selle kuid pumpa oleks mõtekam panna sest vähemalt mul tirib sealt kiiresti, kui datast tirib tvaliselt viiega siis pumbast sajaga. See uue lehe tegemine on ka mega hea idee. Kazaast ja e-mulest tirib krdi aeglaselt ju neid krt pumping ironit tirisin kazaast pool kuud nahhuijaa kunagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kusjuures lee priestil pidi ka uus video olema aga elupask...jutu järgi oleks mees jõusaalis nagu üldse vastumeelt käinud ja tuim laks. Ronnie video The Unbeleavable oli suht norm kui välja aravata see et pool filmi oli sellest kui palju mehhiko kastet mees oma kanfilee peale kallab. Seada jalapressi värki ja ruhli videosi tahaks ka retsilt näha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on nüüd juba teine ka olemas, tahaks seda ka kuhugi üles panna. datasse ei hakanud panema, sest siis läheks ikka väga palju aega, mingi 1 päeav ja 16 tundi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

panin eile 1 cd downloadima. õhtuks oli mingi 150 mb olemas ja lülitasin arvuti välja. Täna datasse minnes avastasin ,et cd1 on sealt maha võetud! "jess"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

stf.estpak.ee

kurat pole veel endale korralikku ftp daemonit saanud - kui saan siis läheb käiku koos (bodybuiliding) filmidega mis mul on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×