Jump to content
Markus250

Naised ja kulturism...

Recommended Posts

mis arvate sellest?minuarust naistele sobib jõusaal igati väixte raskustega treenides aga aeroobika on parem...kuni fitnessi tasemeni ok.

aga ma ei saa aru naiskulturistidest kes võistlevad kulturismis kas nad on mingid transvestiidid jah? tahavad olla nagu kõvad mehed-nad on kyll täisvärdjad minuarvates kui te vaatate neid maailmatippe eesotsas-rämedad ju tissideta, mehehäälega ja õlad ja selg laiad, puusad kitsad -skelet ja kõik on mehelik... minuarust see bodybuilding on aint meeste ala ei tea jah mida sellised naised endast mõtlevad nad peax soovahetuse tegema ja jolli ka külge riputama sest tegelt ju selliseid lihaseid naistel ei kasva -kehakeemia ei võimalda selge et on meessuguhormoonide peal mis teeb neid mehex...või mis te arvate sest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas olete näind markus ruhli videot -made in germani?netist saab tõmmata emulega! vot seal on Ruhlil yx treeningpartner-tema eit vist, ma vaatasin algul et tegemist on kutiga, tissi üldse pole ja kuivem kui ruhl jube põkk oli hullem kui eesti meeskulturistid. räme ma ei salli siuxeid lihtsalt. mees peax oma mehelikkust rõhutama seega kulturismiga tegelema ja naine olema ikka naiselik mitte siuke...aga eestisgi on siuxeid rämedaid meesnaisi tegelt, olen tähelepand...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vat, olen sinuga täiesti nõus selles osas. pole nagu mõtet naistel neid meeshormoone sisse süüa, siis läheb juba asi päris jubedaks kätte ära. selles ruhli videos oli see naine jah natuke kahtlane, mees mis mees, ei saanud arugi et naine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kust tõmbasid. kas keegi teab kust Jay Cutleri uut treeningvideot saaks. videodest veel niipalju et ronnil pidavat ka uus video väljas olema. enne 2003 mr. olympiat or sinnakanti. jalapress vist mingi tonniga (1000 kg!) ja kükk 800 lbs iga jnejne. ronni = loom. aga naistest niipalju et fitness ruulib aga naiste kulturism võiks olemata olla. selle võiks asendada fitnessiga. nendest naistest on lihtsalt kahju. nad ei ole enam naised ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas on palju naisi kellele ei meeldi meeskulturistid. Mina arvan las igaüks teeb mis ta tahab... Ja ma leian et n. Greg Valentino on juba rõvedam kui naiskulturistid kokku.

Markus250 äkki lased Ruhli video datasse - ma ei suuda 2 nädalat muula h00rata.

Ja kui kellegil on veel videosid oleks oodatud datasse - endal on ainult 2 videot "Pumping Iron" ja "Ronni Unbeliveable"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin küll jõusaalis ja ausalt öelda teevad need 2kg hantlitega naljakaid liigutusi tegevad tibid mulle küll nalja.. Mitte et ma ise nüüd ma ei tea mitmeid kümneid rebiks, aga tuleb ikka nii teha, et tunda ka korralikult on. Ja väike lihas peaks ikka ka olema, tänaval lausa hale vaadata, kui nahk ripub luude küljes ja tagumik küll peenike, aga vormi ei mingisugust.

Nojah, aeroobikas käin ka +tegelen showtantsuga, aga esmatähtis on minu jaoks ikka ilus keha, kus oleks ka mida vaadata. Igasugu shaping ja muu tilulilu jäägu kunstküüntega tshikkidele, kes jõusaalis kardavad neid (küüsi) lõhkuda.

Kulturistiks ma saada ei taha, aga fitnessiga tegelevad naised on minu meelest küll väga ilusad!! Kes kritiseerivad, on minu meelest lihtsalt kadedad. Ja paljud kritiseerijad on enamasti naised (need, kel endal vormi pole ollagi, pekk ripub igal pool ja tahtejõudu ennast kokku võtta ei ole), aga ka õllekõhuga mehed (ei mõelnud just siinkommijaid, sest usun, et enamus on ikka spordiinimesed siin:))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

naistele sobib fitness ideaalselt.

seal colemani uues videos pani mees ikka karmilt, jalapressil oli nii palju kettaid, et tüübid arvutasid neid kalkulaatoriga kokku. jõusaali peremees hakkas juba muretsema, et äkki laguned ära :D ma võin seda videot proovida panna datasse, aga ei garanteeri, et see ka õnnestub. see on nime all "ronnie coleman the cost of redemption"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

barbell on elupäästja - seda Ronni uut videot tahaks kindlalt näha - kui datasse ei saa kuidagi siis ajan kasvõi ise ftp servu püsti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lisaks veel et arvutasin välja ja seal jalapressil peaks olema raskusi ca 1012 kg väärtuses. vana hea NSV raudvara sapikas kaalub mingi 700 ga :D krt enda bemargi aint mingi 1260 kg. et üldse ei imestaks kui see ronnie oma tonniga läbi põranda oleks sadanud. ei tahaks alla jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka ise seda Ronnie viimast videot näinud, kohati on raskused tõesti hämmastavad, minujaoks oli inspireerivam eelmine video, mis on tehtud enne 2000 aasta mr. Olympiat, kus ta oli võistlusvormis ja raskused olid ka siis megad. Praegu oli ta parasjagu pehme aga suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jay Cutleri treeningvideo oli vahel e-mules üleval, on 4 tundi pikk ja 3 CD peal. Tõmbasin mingi 2 nädalat. Ülikõva video on näitab kõik ära mida teeb , mitte ainult paari seeriat. Aga raskused on Colemanist kõvasti väiksemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis või kus see data on siis? ma jagax oma videosid meeleldi aint tahax ka midagi vastu mida mul pole...emulega olen mõne päevaga tõmband, ja mul on:pumping iron, markus ruhl-made in germani, craig titus-the video, flex wheeler-training video, ronnie coleman-the unbeliveable, arnoldi filmid, kevin levrone-maryland muscle machine ja full blown, nasser on the way, arnold classic 2004 ja 1997, lee priest-training camp ja markus ruhl xxxl kõik vist momendil aga selle emulega tõmbab terve rivi veel ja jay cutleri videosid oli mingi 3 vist emules aga miuke see uus on? ja sellest ronnie uuest pole ma ka midgi kuulnd aga tahax küll kust saab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×