Jump to content
krms

Toidulisandid

Recommended Posts

Mm, oleks normaalne võtta siis 600g FAST kreatiin ja tarbida seda nii, nagu seal kirjas (600sest jääb veel üle ka nn. järgmiseks kuuriks) ja Fit Whey viinamarjasuhkruga 50g 3-4dl veega 1-3 korda trennipäevadel?

Fit Whey+süsivesikud piisab ainult peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
möh, seal kreatiinid ka odavamad.. http://www.bonsuna.com/kaubamaja/index.php...53258e64701d6f4 ma ei tea, kas tõesti pole siis muud vahet, kui hinnavahe neil? soovitaksite mõlemad tooted sealt võtta, ning kui ja, siis milliseid?

Võid vabalt sealt võtta kui tahad. Toote lisainfos on kõik kirjas mida sul teada vaja.

Ning lisaks kui sul veel küsimusi tekib siis mõtle natuke ja küsi mitu küsimust ühes postituses. Pole vaja spämmida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
möh, seal kreatiinid ka odavamad.. http://www.bonsuna.com/kaubamaja/index.php...53258e64701d6f4 ma ei tea, kas tõesti pole siis muud vahet, kui hinnavahe neil? soovitaksite mõlemad tooted sealt võtta, ning kui ja, siis milliseid?

Hinnavahe sõltub reeglina tootjast/kvaliteedist :D Mina igatahes ei julge tundmatutelt firmadelt asju osta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal siis mingi tundmatud tootjad? Ma ei teagi mida teha, on kellelgi kogemusi nende toodetega?

Milliseid soovitaksite sealt võtta, kui võtta sealt? Kumba soovitate, kas FASTi 600g kreatiin ja Fit Whey või sealt midagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hinnavahe sõltub reeglina tootjast/kvaliteedist :) Mina igatahes ei julge tundmatutelt firmadelt asju osta

Nu Finnmaxi küll tundmatuks tootjaks nimetada ei saa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sulle kohale juba ei jõua? Peale trenni võta Fith whey koos Viinamarjasuhkruga. Kreatiini võid võtta enne ja peale trenni 5g kui tahad. See mis Kreatiin või Proteiin osta sõltub sinu rahakotist. Kreatiini vahed sõltub väga selle vormist ja töötlusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sulle kohale juba ei jõua? Peale trenni võta Fith whey koos Viinamarjasuhkruga. Kreatiini võid võtta enne ja peale trenni 5g kui tahad. See mis Kreatiin või Proteiin osta sõltub sinu rahakotist. Kreatiini vahed sõltub väga selle vormist ja töötlusest.

Kust sa mu postist välja lugesid, et ma ei saa aru, kuidas tarbida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah suva, ei hakka erinevatest kohtadest ostma, võtan mõlemad fitshopist, creatine 600g ja selle Fit Whey :D

Ära unusta poest viinamarja suhkrut osta, või osta siit samast dextro

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
möh, seal kreatiinid ka odavamad.. http://www.bonsuna.com/kaubamaja/index.php...53258e64701d6f4 ma ei tea, kas tõesti pole siis muud vahet, kui hinnavahe neil? soovitaksite mõlemad tooted sealt võtta, ning kui ja, siis milliseid?

SEE tuleb odavam kui Fit Crea.

Rahakott on ju Sinu oma, seega otsustama pead Sa ise. Ja kui Sul on kahtlusi toote kvaliteedis või soovid lisainfot, siis Bonsuna foorumist võid otse maaletooja käest küsida.

Mina ise hetkel tarbin kapslites kreatiini - lihtsam manustada aga see on puhtalt maitse ja harjumise asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah vahet pole see natuke, võtan mõlemad fitshopist, hinnavahe pole ka just liiga palju, tundub kindlam võtta ikka FAST Creatine ja siis Fit Whey, alguses prooviks vms .. ja see bonsuna peaks kuskil maardus üldse olema ju.

Muudetud kasutaja krms poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole vahet, millega ma kreatiini segan eks? ma olen pannud näiteks piima, jogurti või kohupiima sisse koos dextroga..

Räägitakse, et piimaga pole parim variant. Kõige lihtsam(ja kõige kindlam) ikka tavalise vee või mahlaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×