Jump to content
makaak

hampelmani omlett

Recommended Posts

kellel ei juhtuks, et hommikul vaatab külmkapist vastu tühjus aga kõht nõuab oma? ei kõla just eriti isuäratavalt aga aga omlett külmkapi jääkidest.

4 muna

150 g kodujuustu (4%)

3 viilu 24% juustu

veerand punast sibulat

pool tomatit

sool, pipar

klopi munad kausis segi, lisa kodujuust, tükeldatud tomat ja sibul, lisa maitse järgi soola ja pipart ning sega läbi.

kogu kemüüse siis juba eelsoojendatud pannile ja madalale tulele küpsema.

panin pannile kaane ka peale aga see kurjavaim hakkas tõusma nii, et vahelduva eduga võtsin kaane maha. asi jääb niikuinii väga kohev ehk õhuline.

kui muna enam omleti peal ei lödise siis 3 viilu juustu sulamiseks peale

ja ongi valmis

soovikorral majoneesi, ketshupit kõrvale kuigi mul tekkis marineeritud kurgi isu sinna kõrvale aga mida pole, seda pole. :D

minu arvutuste järgi tuli kokku 586 kcl millest 57% valku, 36% rasva ja 8% süsivesikuid

Muudetud kasutaja makaak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga hea aga kuidagi peaks natu muutma, et vahetada rasva ja süsivesikute % ära! Siit ka küsimus,et kas keegi on teinud omletti ainult munavalgetest??

See on siis juba nagu sefiir :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga hea aga kuidagi peaks natu muutma, et vahetada rasva ja süsivesikute % ära! Siit ka küsimus,et kas keegi on teinud omletti ainult munavalgetest??

miks ära muutma? tegemist ei ole kapsalehe roaga - lihase kasvatamiseks on kõike vaja, samuti rasva. aga kõigil on võimalik ju vastavalt enda külmkapi sisule midagi kokku keerata aga võtsin mis olemas oli.

palun katseta/muuda ja pane siia oma retsept :D

Muudetud kasutaja makaak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks ära muutma? tegemist ei ole kapsalehe roaga - lihase kasvatamiseks on kõike vaja, samuti rasva. aga kõigil on võimalik ju vastavalt enda külmkapi sisule midagi kokku keerata aga võtsin mis olemas oli.

palun katseta/muuda ja pane siia oma retsept :D

eks ma proovin ja katsetan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga hea aga kuidagi peaks natu muutma, et vahetada rasva ja süsivesikute % ära! Siit ka küsimus,et kas keegi on teinud omletti ainult munavalgetest??

ma hakkasin nüüd mõtlema asjale kui rohkem vaba aega ja siis tekkis küsimus - kas sa kasvatad lihast või oled kapsalehedieedil lihase hävitaja pigem?

selgitan asja: naistel jube probleem on palju ma kaalun? lihas kaalub näiteks rohkem kui rasv, samas saada keha rasva % võimalikult madalaks peab suht valgurikast sööma, et keha ketoosi läheks ja võimalikult palju rasvu põletaks? on ju nii või olen ma millestki valesti aru saanud? :)

tibipoliitikaga, et söön palju kapsalehte, teen madalal koormusel pikki seeriaid ja saan kulturisti keha? no halloo

siin foorumis võin ma algaja olla aga palju sina rinnalt surud? kapsalehe?

valku ja rasva peab sööma ja natuke süsikaid ka, et midagi kasvaks aga häid sefiirikoogi elamusi :D

ära pikka viha pea :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma hakkasin nüüd mõtlema asjale kui rohkem vaba aega ja siis tekkis küsimus - kas sa kasvatad lihast või oled kapsalehedieedil lihase hävitaja pigem?

selgitan asja: naistel jube probleem on palju ma kaalun? lihas kaalub näiteks rohkem kui rasv, samas saada keha rasva % võimalikult madalaks peab suht valgurikast sööma, et keha ketoosi läheks ja võimalikult palju rasvu põletaks? on ju nii või olen ma millestki valesti aru saanud? :D

tibipoliitikaga, et söön palju kapsalehte, teen madalal koormusel pikki seeriaid ja saan kulturisti keha? no halloo

siin foorumis võin ma algaja olla aga palju sina rinnalt surud? kapsalehe?

valku ja rasva peab sööma ja natuke süsikaid ka, et midagi kasvaks aga häid sefiirikoogi elamusi :D

ära pikka viha pea :)

Pilves selgimistega! Haiget tegid kohe selle postitusega teisele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×