Jump to content
Youngforest

Kuidas?

Recommended Posts

Kas ainult rinnalt kangiga surumisega saab ilusat ja tugevat rinnalihast?

Kuidas saaks rinnalihast rohkem seespoolt arendada?

Eks tuleb ikka teisi harjutusi ka teha rinnale, ainult kangiga surumisest ei piisa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu õppejõud ülikoolis,Peep Päll, soovitas kitsa haardega suruda näiteks kettaga..kangiga hakkaks käed liiga mööda külgi käima,mis tähendab pigem triitsepsi treenimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dorian Yates on öelnud, et horisontaalis surumine on si*t harjutus rinnalihaste kasvatamiseks, suurendab vigastuste ohtu. Tema soovitas Negatiivse kaldega surumist, positiivse kaldega surumist ja lendamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No see vagu tekib sinna siis kui lihas suuremaks kasvab. saab mõjutada ainult lihase ülemist ja alumist osa eraldi mitte äärest ja keskelt

see on loogiline jah aga minu väite ütles välja TÜ õppejõud ja EM-i hõbe jõutõstmises :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu õppejõud ülikoolis,Peep Päll, soovitas kitsa haardega suruda näiteks kettaga..kangiga hakkaks käed liiga mööda külgi käima,mis tähendab pigem triitsepsi treenimist.
Eks ta pidas silmas algajaid, kes valet tehnikat rakendada võivad. Rinnalt surumine õige tehnikaga mõjutab ikka kõige rohkem rinnalihast.

Aga eks erinevaid harjutusi tehes saad omale sobivaima leida ning seda teegi. Rinnalihase kuju ei saa oma tahtmise järgi voolida kahjuks.. Saab ainult kahte rinnalihase pead veidi rohkem mõjutada, ülemist ja alumist. Mida suurem su rinnalihas on, seda rohkem paistab ka see vahe välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pos. kalle mõjutab ülemist osa kõige enam jah :D

Ma olen just lugenud et see ülemine/alumine rinnalihase jutt on täielik jama ning sa ei saa midagi mõjutada. Positiivse kaldega langeb rohkem raskust õlgadele ning negatiivse kaldega surudes aitab selg rohkem kaasa kuid mingisugused ülemist või alumist rinnalihase osa sa sellega ei treeni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen just lugenud et see ülemine/alumine rinnalihase jutt on täielik jama ning sa ei saa midagi mõjutada. Positiivse kaldega langeb rohkem raskust õlgadele ning negatiivse kaldega surudes aitab selg rohkem kaasa kuid mingisugused ülemist või alumist rinnalihase osa sa sellega ei treeni.

Nii, et enamus Kulturiste on aastaid nühkinud tühja? Ma siiski naaaatukene usun ikka kalletesse :D Nagu ka eelnev kommenteerija kommenteeris, et rind on ülevalt punnis peale pos. kaldega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, et enamus Kulturiste on aastaid nühkinud tühja? Ma siiski naaaatukene usun ikka kalletesse :D Nagu ka eelnev kommenteerija kommenteeris, et rind on ülevalt punnis peale pos. kaldega.

Ma ei tegele siin mingi endapoolse teaduse leiutamisega, lihtsalt tsiteerin seda mida olen lugenud. Näiteks see:

http://www.wannabebig.com/training/bodybui...myths-exploded/

MYTH 1. Specific portions of a muscle can be trained

The gist of this myth goes something like this, “You can hit the lower portion of your pecs with decline presses.” Any statement similar to this is pure B.S. The implication is that doing decline presses will make the lower portion of your pecs larger. This is physiologically impossible. The pectoralis major are the two muscles that we commonly refer to as the chest. There are also the pectoralis minor which runs underneath the upper portion of the major. The pectoralis major, when stimulated with exercise and allowed to recover will grow. It will grow as a whole (as with all muscles), not in sections. So doing an incline, decline, or flat bench press will not make your pectoralis major grow in different fashions.

The shape of your muscle is genetically determined by its origin and insertion points and no training will change this. If individual muscle cells (within a specific fiber type) grew at different rates you would have very lumpy muscles. Think about it! When selecting an exercise for a specific muscle, you should pick the one that most closely mimics the muscle’s primary function (i.e. the pectoralis major’s primary function is to pull the arm across the chest and downward— so a decline press would be best amongst the presses). Another important factor in exercise selection is your own anatomy, the length of your bones and where your muscles insert and originate. Through experimentation, most experienced lifters learn which exercises work best for them.

Siin on veel üks pikk ja teaduslik jutt:

http://www.wannabebig.com/forums/showthrea...ecs-%28chest%29

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen just lugenud et see ülemine/alumine rinnalihase jutt on täielik jama ning sa ei saa midagi mõjutada. Positiivse kaldega langeb rohkem raskust õlgadele ning negatiivse kaldega surudes aitab selg rohkem kaasa kuid mingisugused ülemist või alumist rinnalihase osa sa sellega ei treeni.

Tahad öelda, et kui ma teen rööbaspuudel surumist, siis mul areneb rinnalihas terves mõõdus võrdselt? Väidad kulturismi teadusele risti vastu, mis on aastakümneid töötanud!?

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×