Jump to content
Youngforest

Milline on parim?

Recommended Posts

Isiklikult pole ükski valk midagi tuntavat tekitada,niiet algajala sobiks vast selline lause,et mida odavam seda parem..Kui juba esimene ära proovitud võib mõelda,mis lisasid võiks veel seal pulbris olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, ma olen Hera maitsetut valku ühe korra proovinud ning ei märganud mingit vahet võrreldes FitWhey maitsetu omaga. Lahustub ehk veidi paremini, aga seda annab lahendada kõvemini pudelit raputades. Maitsete erinevus ongi vast ainuke asi mille eest maksta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rahakott kannatab siis 100% Whey Gold Standard. Olen proovinud Hera80 ja WheyFX vadakut, aga Gold on minu jaoks parem. Puhtam vadak, imendub kiiremini ja mulle maisteb ka paremini kui teised vadaku tooted (olenemata maitsest). Kui vajad ööseks aeglaselt imenduvat siis pane kaseiini juurde. Aga üldiselt on ikka oluline toitumine saada paika. Kui tarbid korralikult piimatooteid õhtul siis pole lisavalku vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan FitWhey'd, kui sa mingeid lisaaineid ei vaja, sest see on kõige odavam. Valgul ja valgul (vadaku puhul) pole minu arvates nii määravat vahet, et peaks selle eest palju rohkem maksma.

Jood ainult maitsetut valku wä ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirves? :D

Jah, viiekilone tünn oleks temaga peaaegu 1700.-, ning seal sees on ka hulgisoodustus. Kui osta pakkhaaval, siis tuleb veel lisaks. Aga hea on ta küll, maitse on hea, protsentuaalne valgukogus on hea. Nuriseda pole, kui, siis hind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, viiekilone tünn oleks temaga peaaegu 1700.-, ning seal sees on ka hulgisoodustus. Kui osta pakkhaaval, siis tuleb veel lisaks. Aga hea on ta küll, maitse on hea, protsentuaalne valgukogus on hea. Nuriseda pole, kui, siis hind.

Nojah. Kuid samas mina näiteks suuri kotte ei ostaks :D Maitse viskab üle :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jood ainult maitsetut valku wä ? :D
Enamus ajast küll. Lisan veidi kakaod hulka ja maitseb hää. Nüüd hakasin mõtlema vahelduseks mingit maitse peale ka. Aga pmst jah, päris mitumitu kotti on maitsetut valku ära läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõhn ka :D

Siis kui hakkab üle viskama, siis mina olen teinud batoone. Peale trenni sheigi asemel batoon. Siis on jälle kõik ilus.

Blja ma tegin ka ühe korra batoone. Panin küll rohkem piima kui kirjas oli, aga räääigelt kuivad tulid...õõõh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×