Jump to content
ArgooA

Massi lisamine + jooks

Recommended Posts

Oleneb palju sööd. Nädalas kolm korda jooksmas käies kulutad päris palju energiat. Netis võid leida palju kulutab nt ühe tunnine jooks kaloreid. Need pead tagasi sööma siis ja natuke peale ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik oleneb su treeningute pikkusest ja sellest,kui palju kcal tarbid..Näiteks kui sa käid kolm korda nödalas jooksmas 10-15min iga kord,siis ei tohiks massi lisamine küll eriti raske olla,kui sul just mega kiire ainevahetus pole.Siis oleks ilma jooksutagi raske..Ühesõnaga,söö rohkem kui tarbid ja ega sellel massil pole kuskile mujale minna kui sinu sisse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik oleneb su treeningute pikkusest ja sellest,kui palju kcal tarbid..Näiteks kui sa käid kolm korda nödalas jooksmas 10-15min iga kord,siis ei tohiks massi lisamine küll eriti raske olla,kui sul just mega kiire ainevahetus pole.Siis oleks ilma jooksutagi raske..Ühesõnaga,söö rohkem kui tarbid ja ega sellel massil pole kuskile mujale minna kui sinu sisse :D

Ma mõtlesin et iga kord joosta 1h ehk 10 km vms .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kilometraaz tuleks ca 30km kui kolm korda käib aga seda on ka ikka suht palju,samas peab ju südame eest ka hoolitsema..Ühesõnaga söö niipalju kui jõuad ja kui kaalu ei tule ikka juurde,siis tea,et niipalju aeroobset kaalu juurdesaamiseks sinul ei toimi.Kõik on ju individuaalne :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähemalt võid sa kindel olla, et see mass, mis juurde tuleb, on lihased, mitte pekk! :P Ise jooksen, suusatan või sõidan rattaga ka nii umbes 3-4h/nädalas, eelmise aasta sama ajaga võrreldes on kehakaal tõusnud umbes 3kg, niiet päris võimatu see ei ole. Kui mul suvel rattahooaeg on, siis sõidan 3-4h ühes trennis, seega ca 10h nädalas. Mina soovitaks sul jõudu arendada ja rahulikult edasi joosta, koos jõuga tuleb ikka massi ka juurde! Aga muidugi sööma pead ka rohkem, kui korraga taldrikusse ära mahub :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui piisavalt sööd (ning teed jooksud jõusaalivabadel päevadel) siis eks seda massi ikka tuleb. Olen lugenud et aeroobne trenn võib mingil määral isegi lihaskasvule kaasa aidata, miks täpsemalt enam ei mäleta.

Olen ise alati teinud aeroobset paralleelselt massiperioodidega ning lihast on ikka juudre tulnud küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaasi on kaloraaži vajalikul tasemel hoida, siis pole muret et jooksmine lihaskasvu pärssima hakkab. Kui nii palju süüa ei jaksa, siis mõni batoon või süsika-valgu sheik nahavahele ajada. Mõnus lisakaloripomm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×