Jump to content
Guest Kristiina

kodused harjutused tuharatele

Recommended Posts

Isoleeritud harjutus oleks sirge jala tõstmine taha. Jala külge võib kinnitada lisaraskuse kui liiga kerge on.

Kuna saan aru, et on soov ka üleliigsest rasvast vabaneda, siis peaks eelkõige jälgima oma toitumist(vajadusel dieeti pidama) ja tegema aeroobseid alasid (jooks, jalgratas, suusatamine jms.) madala või keskmise intensiivsusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kristiina, miks sa tahad teha harjutusi tuharalihastele? kas sa tahad saada suurt tagumikku? kui vastupidi, siis (krt, krt) on seda sada korda korrutatud, et KINDLAST KEHAPIIRKONNAST EI SAA RASVA VÄHENDADA!!! jaa, annes ja stiilis kirjutatakse, et saab. anu samarüütli joonistatud pilt on kaa kõrval, ma tean. aga IKKAGI ei saa!

nii et piira süsivesikute ja rasvade söömist, võta enne trenni "rasvapõletajat" ja sõtku aga ratast või stepperit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi kui 20-30seid seeriaid nühkida, ega siis see tagumik ei kasva küll. 8 juures on aga teised lood. Pealegi on tagumik ju väga hea kasvupotensiaaliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kristiina

HE-He :)

Ei suurt tagumikku küll ei taha, aga pringimat küll kui praegu...Tüüpiline naiste probleem - tagumik algab põlvedest :o)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

khmm, kelly... naiste jõutõstmises on küki absoluutne maailmarekord minu teada 280kg. meeste analoogne tulemus peaks olema vist 457,5kg. nii et sinu retoorika teemal, et kui kristiina alla 460kg kükib, siis ei õnnestu tal tuharalihast kasvatada, on JAMA :)

igatahes võib üsna kindlalt öelda, et konkreetselt tuharalihastele sooritatud jõuharjutused mõjuvad tagumiku väiksemaks tegemiseks umbes sama palju kui näiteks lõua tõmbamine. seega praktiliselt ei mõju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil on vist erinevad arusaamad suurest tagumikust.Aga ma arvan, et enamiku naiste probleem ei seisne mitte liiga suures tagumikus, vaid liiga väikses ülakehas, sest tagumiku suuruse all mõeldakse harilikult ju mõõtmeid muude kehaosade suhtes ja mitte ei võrrelda kellegi teise tagumikuga (mistõttu minu eelnev väide on jama)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kristiina

Nii nüüd mul olemas ka uus jalgratas.

Kas jalgrattaga sõitmine teeb naistel jalad ja tagumiku kauniks ning kaotab üleliigse rasva :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

krsitiina, jalgratas on hea asi. samas on kardiol oma kindlad reeglid, kuidas seda tegema peaks. enamik naisi kasutavad selliseid treeningmeetodeid, et karju appi. tundub nagu teeksid nad trenni ainult selleks, et saaks hiljem endale ja sõbrantsidele öelda, et "ohh ma teen nüüd trenni."

aeroobset trenni rasva vähendamiseks tuleks teha hommikuti enne esimest sööki pulsivahemikus 65%max ja korraga mitte vähem kui 40 minutit. kui dieeti ei reguleeri, ei pruugi sellest muidugi vähimatki kasu olla.

üldse on naised treeningu mõttes maiad mingitele "lihtsatele lahendustele". aga neid lihtsaid lahendusi ei ole olemas. kui lugeda mingeid tervisetrende ja stiile ning isegi muscle&fitness her's-i.... kui treenida nii nagu nad seal soovitavad, ei saa mingit efekti küll loota. "10 minutit jala tõstmist 3 korda nädalas ja sul on ideaalne tagumik!" see on möga.

ja nii ongi, et minu tutvusringkonnas on palju väga treenitud ja arenenud kehaga mehi, samal ajal kui tuttavad naised lohistavad oma tagumikke mööda kontoreid ringi.

okei, nüüd sai kogu tatt ja sapp välja prititud.

ei, veel ei saanud.

NAISED,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristiinale - Tuharalihastele sellised kodused harjutused. Hantlid kätte, selg vastu kapiseina (küsimus on libisemises, sein peab libisema, pane selga mingi villane kampsun vms, mis libisemist parandab/ või pooltühi pall?), jalad veidi ettepoole, ja teed selga kapil libistades poolkükke pingutades just tuharapiirkonda. Korduste arvuks võiks olla 8 - 15, seeriaid 3 - 4. Lisaks selja-tuharate sirutusharjutused (kõhuli jalgade ja ülakeha tõsted, jalgu fikseerides toolil/padjal ülakeha tõsted jms.).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mardile - Vt. esimest küsimust ( ja vt. minu vastuse esimest sõna). Siin on oi-kui-palju sõnumeid, aga palju on otsest küsimusele vastamist? Kogemus näitab, et naised tahavad tuharalihaseid trimmi (pringiks, vormikaks jms., ollakse rahulaolematud selle kuju, mitte niivõrd suurusega). Anaeroobsed harjutused üldiselt seda teevadki (sealt võid ka otsida kontseptsiooni). Kui oled skeptiline kodus harjutamise suhtes, siis ära otsusta enda järgi, tegelikult suudetakse tervisesportlase tasemel kodus väga hästi trenni teha, jäta see tegijate hooleks.

P.S. Samas on ka loogiline, et seejuures ka rasvaprotsent hoitakse kontrolli all.

P.S.2 Väga nõme, kui see FOORUM'i lehekülg ära "delfineeritakse".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõu, ilu ja tervise anatoomia raamatus on ju tuharatele terved peatükid pühendatud, osta ja loe...aga minust on see rasva vähendamise jutt sulatõsi. See on ju suht sama kui kõhulihastele.

Saalis käivad maru tugevad poisid, tõstavad sellisi raskusi, mida ma uneski ei näe ja, ja...käed nagu torud s.t. muskel ei paista lihsalt alt välja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julgen vastu vaielda sellele, et jalgratas on hea treeninguvahend. Kui sa tahad kauneid kõveraid ja ristlõikes jämedaid jalgu nagu Eerika Salumäe, siis palun väga, aga kui ei... pealegi. Selleks, et jalgrattaga mingi efektiivne kaalukaotus ette võtta peaks iga päev mingi 1-2 tundi sõitma. Jooksmine või rulluisutamine annab parema tulemuse. seega- jalgratas on küll tore asi, kuid andke andeks kallid sõbrad, treeningvahendina (va spetsiaaljalgratturid) täielik null. See on umbes sama asi, et kui ei viitsi 40 min joosta, siis lähen sõidan jalgratast- minu arvates on see samasugune "kerge väljapääsu" otsimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×