Jump to content

Recommended Posts

Tere,

Palun soovitage vitamiine mis sobiksid sportlastele, endal on 9x trenni nädalas. Varem sõin Centrum vitamiine kuid nende toomine Eestisse on ära lõpetatud.

Sekundeerin. Olimp Vita-min Multiple sport on ülihea hinnaga, sportlastele mõeldes suurema sisaldusega+ vitamiinidele/mineraalidele lisaks veel muud üldtervendavad taimsed ekstraktid. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kasutan ka Olimpi vitamiini kompleksi - sportlasele täiesti vajalikud kogused saab sealt kätte.

Sama siin. Vita-min (Olimp) on siiani parim vitamiinide ja mineraalide kombo, mida olen proovinud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimaselt Rotter-i poolt antud lingil sis ka võimalus, kuidas nad koos võttes sis ka toimivad.

A supplement with calcium and magnesium together is not a problem for magnesium absorption if both minerals are chelated and in a plant-base concentrate. Tests have indicated that this type of formula does not inhibit magnesium absorption.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavainimese kohta 1,5g on küll äärmiselt palju. Ma isegi ei võta 1g täis. Kulturisti jaoks see kuni 1,5g vist on paras kogus.

Mu isa rääkis kunagi, et neerukivid pidid tekkima C vitamiini üledoosist, iseasi kas seal ka tõde taga.

Igatahes absoluutne max pidi olema vist 1g päevas, st. 1000mg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mu isa rääkis kunagi, et neerukivid pidid tekkima C vitamiini üledoosist, iseasi kas seal ka tõde taga.

Igatahes absoluutne max pidi olema vist 1g päevas, st. 1000mg.

Tavainimesel jah. Sportlasel ilmselt veidi suurem.

Aga grammiseid tablette laksida on üsna tobe:) pigem väiksemateks osadeks jagada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mu isa rääkis kunagi, et neerukivid pidid tekkima C vitamiini üledoosist, iseasi kas seal ka tõde taga.

Igatahes absoluutne max pidi olema vist 1g päevas, st. 1000mg.

Absoluutne max mis mõttes ? Et rohkemaks pole raha ?

Ma olen lugenud positiivsetest mõjudest 3g aeglaselt vabaneva C kandis, seda siis mittesportlastele.

Aeglase vabanemisega C on Eestis suht kallis, huvitav kas ise ei saa midagi korraldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Absoluutne max mis mõttes ? Et rohkemaks pole raha ?

Ma olen lugenud positiivsetest mõjudest 3g aeglaselt vabaneva C kandis, seda siis mittesportlastele.

Aeglase vabanemisega C on Eestis suht kallis, huvitav kas ise ei saa midagi korraldada.

Aeglase imendumisega, ehk želatiinkapslis on omakorda vitamiin graanulitena? Ise sain üsna huvitava kombo, kus oli ühes kapslis 400mg aeglaselt imenduvat C-vitamiini + 15mg tsinki. Aga kurat, haigeks jäin ikka nagu ennemuiste, nii et mingit profülaktilist efekti minu puhul ei ilmnenud, mistõttu üldse tarbisin seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aeglase vabanemisega C on Eestis suht kallis, huvitav kas ise ei saa midagi korraldada.

Saab ikka, iga natukese aja tagant lakud natuke c-vitamiini tabletti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

United States vitamin C recommendations[107]

Recommended Dietary Allowance (adult male) 90 mg per day

Recommended Dietary Allowance (adult female) 75 mg per day

Tolerable Upper Intake Level (adult male) 2,000 mg per day

Tolerable Upper Intake Level (adult female) 2,000 mg per day

Blood levels of vitamin C remain steady at approximately 200 mg per day. Although vitamin C can be well tolerated at doses well above the RDA recommendations, adverse effects can occur at doses above 3 grams per day though overload is unlikely. Possible adverse effects of megadoses include diarrhea, increased oxalate excretion and kidney stones, increased uric acid excretion, systemic conditioning ("rebound scurvy"), preoxidant effects, iron overload, reduced absorption of vitamin B12 and copper, increased oxygen demand and acid erosion of the teeth.[33] In addition, one case has been noted of a woman who had received a kidney transplant followed by high-dose vitamin C and died soon afterwards as a result of calcium oxalate deposits that destroyed her new kidney. Her doctors concluded that high-dose vitamin C therapy should be avoided in patients with renal failure.[34]

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tundu kuigi tõsiseltvõetav jutt.

T6siselt v6i mitte. Igas tekstis on reeglina miski iva ka.

2kki saaks suurema C vit kogusega ravida n2iteks podagrahoogu. Ravimid, mis selleks ette n2htud on toksilised.

...ja kas siis v6iks v6tta 3 g?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tundu kuigi tõsiseltvõetav jutt.

Mis selles nii raskesti usutavat on, et vahetatud neer 3g C-vit ära ei kannatanud? Vahetatud neer on nagu oleks pool neeru ju :)

Nendest pro-dest, kes oma uue neeruga riskivad, ei viitsi rääkidagi (Savolainen), niigi pead ilmselt terve elu ravimeid võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×