Jump to content
Rait Sagor

Kuusnõmme poisid möllavad Salu saalis

Recommended Posts

aga kellegil küki kohta soovitusi, kui kangi võtt õlgadele on liiga valus selgroo ülemisele osale kaela juurest? proovinud ka rätikud, aga peale kükki kaela osa natukene paistes ja väga valus. oskab keegi head nõu anda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nostalgiline hetk. Ise olen sellises kohas olnud, kus, linttraktori lindid ka kasutuses. Ja dušš külma veega talvel pärast trenni..... See Kiivikase treeninger Käärikul ma arvan mönele ka kuigivörd motivatsiooni andis. Need om hääd asjad vaimule. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Morozov üritas mind juba hirmutada jah. :D

Ei aga tore, kui võistlejaid juurde tekib. -75 kgs oli ka eelmine kord juba täitsa arvestatav võistlusmoment. Suuremas konkurentsis on kohtadel suurem väärtus.

Palju sul, Aimar, hetkel kaalu ja pikkust on?

Kirp sa ka -75? Kui jah, siis ei ole veel midagi ära antud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tubli -tore värskendus lavalaudadele ja vaata ette kui meeldima hakkab, ei saa enam lavalt tulema... :D (tean omast käest).

Vorm on hea, eriti vaadates palju aega jääb võistlusteni. Mis silma hakkab on jah poseerimine, seal on varu (loodan ,et saate Spartas vajaliku abi kui vaja võite ka minu poole pöörduda - ei ole kedagi ära saatnud). Peaasi ,et võistlejaid jurde tuleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×