Jump to content
lock

TOIDULISANDITE ÄRI

Recommended Posts

Tere foorumlased!

Kas keegi oskab öelda, kust leida usaldusväärseid SÕLTUMATUID teste toidulisandite kohta? Kirjutama ajendas see lõputu ebaobjektiivne müügiedule suunatud möga stiilis: "Osta meie toode ja koged enneolematut pump-efekti" või "Vali see toode ja su lihaskasv ei peatu." Analoogset juttu võib ka siinsamas fitness.ee poes kohata.

Siit ühtlasi ka küsimus, kui paljud teist ostavad "pakendit" ja toredat juttu ning kui paljud teavad tegelikult, mille eest raha nad raha välja käivad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere foorumlased!

Kas keegi oskab öelda, kust leida usaldusväärseid SÕLTUMATUID teste toidulisandite kohta? Kirjutama ajendas see lõputu ebaobjektiivne müügiedule suunatud möga stiilis: "Osta meie toode ja koged enneolematut pump-efekti" või "Vali see toode ja su lihaskasv ei peatu." Analoogset juttu võib ka siinsamas fitness.ee poes kohata.

Siit ühtlasi ka küsimus, kui paljud teist ostavad "pakendit" ja toredat juttu ning kui paljud teavad tegelikult, mille eest raha nad raha välja käivad?

Harides ennast saad targemaks mida osta ja mida mitte. Internet on täis informatsiooni, hari end. Katseeksitus meetod toimib ka hästi, proovid ära ja teadki kuidas tulemus on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harides ennast saad targemaks mida osta ja mida mitte. Internet on täis informatsiooni, hari end. Katseeksitus meetod toimib ka hästi, proovid ära ja teadki kuidas tulemus on.

Tänan vastamast.

Teavet on meeletult, kuid küsimus on selle teabe kvaliteedis. Enamasti on tegemist infoga, mis teenib müüjate huve, tarbija on selles suhtes nurka surutud. Katseeksitusmeetod on tõepoolest 1 võimalikke variante, kuid peab leiduma ka odavamaid võimalusi. Tean, et arenenud tarbimisühiskondades tehakse taolisi teste, Eesti jaoks on see paraku liiga kallis lõbu. Niisiis, ehk on keegi kohanud teste just toidulisandite valdkonnast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan vastamast.

Teavet on meeletult, kuid küsimus on selle teabe kvaliteedis. Enamasti on tegemist infoga, mis teenib müüjate huve, tarbija on selles suhtes nurka surutud. Katseeksitusmeetod on tõepoolest 1 võimalikke variante, kuid peab leiduma ka odavamaid võimalusi. Tean, et arenenud tarbimisühiskondades tehakse taolisi teste, Eesti jaoks on see paraku liiga kallis lõbu. Niisiis, ehk on keegi kohanud teste just toidulisandite valdkonnast?

Heh surfa kasvõi siin foorumis natuke ringi ja on selge milline toode on oma hinda väärt ja milline mitte... Palju on selliseid teemasid, kus arutatakse erinevate toodete ümber, nende headuse jne.. Otsi küll leiad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh surfa kasvõi siin foorumis natuke ringi ja on selge milline toode on oma hinda väärt ja milline mitte... Palju on selliseid teemasid, kus arutatakse erinevate toodete ümber, nende headuse jne.. Otsi küll leiad :D

Tänan vastuse eest.

Minu eesmärk pole niivõrd mingit kindlat toodet leida, kuivõrd tekitada sel teemal diskussiooni.

Kahtlemata on foorumites erinevate toodete üle palju arutletud, kuid iga arvamuse taga peitub subjektiivne arvamus. Mina aga sooviksin usaldusväärsemat infot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan vastuse eest.

Minu eesmärk pole niivõrd mingit kindlat toodet leida, kuivõrd tekitada sel teemal diskussiooni.

Kahtlemata on foorumites erinevate toodete üle palju arutletud, kuid iga arvamuse taga peitub subjektiivne arvamus. Mina aga sooviksin usaldusväärsemat infot.

Arvan, et seda subjektiivset infot sa saadki erinevatest foorumitest (s.h. ka välismaistest). Tavakasutajad ongi selles küsimuses ilmselt kõige subjektiivsema arvamusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et seda subjektiivset infot sa saadki erinevatest foorumitest (s.h. ka välismaistest). Tavakasutajad ongi selles küsimuses ilmselt kõige subjektiivsema arvamusega.

Aitäh mõtteavalduse eest.

Siin on jällegi oht, et tavakasutajad on müüjate poolt juba ajuloputatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh mõtteavalduse eest.

Siin on jällegi oht, et tavakasutajad on müüjate poolt juba ajuloputatud.

Väheusutav, kui mulle ikka toode ei mõjunud siis ma sellele kiitvaid kommentaare siiski ei jaga. Tavakasutajal pole ka mingit põhjust toodet "üle hinnata" , sest tema ei saa ju sellest mingit kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väheusutav, kui mulle ikka toode ei mõjunud siis ma sellele kiitvaid kommentaare siiski ei jaga. Tavakasutajal pole ka mingit põhjust toodet "üle hinnata" , sest tema ei saa ju sellest mingit kasu.

Selles osas on teil kahtlemata õigus, kuid kardan siiski, et nn tavakasutaja on selles küsimuses liiga mõjutatav.

Küsimus endiselt üleval, kas keegi teab taoliste testide olemasolust midagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on, olen lugenud vähemalt paari uuringut, milles seisab, et kreatiini peaks tarvitama maximaalselt 2-2,5gr päevas(mitte-trennipäeval vähemgi).

A noh muidu ikka räägitakse, et pange 5gr ja trennipäeval 10 ja "laadimisel" korruta see veel 4 või mai tea mitmega...

Kogustega ei maksa tõesti üle pingutada, arvestage, et tootjad niikuinii kirjutavad kogused hulga suurema kui tegelikult võtta oleks vaja, raharaharaharaha....

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba kogustega manipuleeritakse, siis sealt pole ju pikk maa ka muu väärinfo avaldamiseni? Kui veel täpsemini rääkida, pean silmas selliseid teste, kus võetakse mingi kindel valim tooteid ning seejärel uuritakse ja võrreldakse neid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ütle mida sa täpsemalt saada tahaksid, siis keegi soovitab midagi..

KEEGI soovitab.. :D Ma soovitaks enne küsimuste esitamist siin foorumis ringi vaadata ja lugedata. Tehke endale selgeks, kes on 16aastased "suure kogemusega" tatipritsid (kes hindavad valgupulbreid selle järgi, kui suure "laksu" neist naha vahele saab) ja kes on need, kelle postitustes on tõepoolest ka sisu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere foorumlased!

Kas keegi oskab öelda, kust leida usaldusväärseid SÕLTUMATUID teste toidulisandite kohta? Kirjutama ajendas see lõputu ebaobjektiivne müügiedule suunatud möga stiilis: "Osta meie toode ja koged enneolematut pump-efekti" või "Vali see toode ja su lihaskasv ei peatu." Analoogset juttu võib ka siinsamas fitness.ee poes kohata.

Siit ühtlasi ka küsimus, kui paljud teist ostavad "pakendit" ja toredat juttu ning kui paljud teavad tegelikult, mille eest raha nad raha välja käivad?

Suuremate foorumites on supplement logid(bodybuilding.com foorum ntx) kus tavalised vennad arutlevad peale pikemat kasutamist erinevate toidulisandite kasu..

Üldjuhul ma ei näe ABSOLUUUUUTSELT mingit mõttet igasugustel nitrix jms tränidel - süsivesik, kaseiin+whey, kreatiin, bcaa & glutamiin ja piisab.

Kõige lahedamad on minu jaoks muscletechi tooted, oma kodulehel on neil kah vinge promo "24lbs of solid muscle mass in 8 weeks" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui juba kogustega manipuleeritakse, siis sealt pole ju pikk maa ka muu väärinfo avaldamiseni? Kui veel täpsemini rääkida, pean silmas selliseid teste, kus võetakse mingi kindel valim tooteid ning seejärel uuritakse ja võrreldakse neid.

Mis asja sa sellistelt testidelt ootad? Kas midagi sarnast Tehnikamaailma auto testidele kus on võetud grupp saranseid autosid ja kõik läbi proovitud ning igasugused statistilised andmed üksteise kõrvale kirja pandud? Ma ei näe väga mõtet selles sest need toidulisandid üldiselt pole mingid imeravimid. Võibolla mingite keerulisemate asjade puhul oleks seda huvitav näha aga valgupulbrite puhul oleks see üpris mõttetu kuna igasugune "mõju" kehamassile või mis iganes sõltub nii paljudest teistest asjadest mis pole selle pulbriga seotud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidulisandite osa lihasmassi/lihasjõu arenemisel ei ole piisavalt suur, et selle kohta väga adekvaatseid ja põhjapanevaid teste saaks teha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt on ikka nii, et tunnustatud tegijate tooted vastavad pakendil olevale infole. See päris suur äri ja neid ikka kontrollitakse ka, nad ei saa omale mingit negatiivset reklaami lubada! Muidugi mingit põrandaalust kaupa ostes võid arvestada, et oled petta saanud igaljuhul! See toimib pea igas valdkonnas. Ise eelistan näiteks MUSCLETECH`i ja BSN`i toodangut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt on ikka nii, et tunnustatud tegijate tooted vastavad pakendil olevale infole. See päris suur äri ja neid ikka kontrollitakse ka, nad ei saa omale mingit negatiivset reklaami lubada! Muidugi mingit põrandaalust kaupa ostes võid arvestada, et oled petta saanud igaljuhul! See toimib pea igas valdkonnas. Ise eelistan näiteks MUSCLETECH`i ja BSN`i toodangut!

No näiteks kasutab Muscletech ja ka BSN osade oma toodetega päris paljusid "nippe", küll sõna "blend" kasutamine mis annab neile võimaluse ise määrata palju nad mingit ainet tootesse panevad ning tänu ainuüksi sõna "blend" lisamine võimaldab neid samasid aineid kasutada reklaamina kuigi sisult on neid märkimisväärselt vähe tootes.

Üldjuhul kõik tooted mis lubavad mingit äärmist pump-effekti ja märkimisväärset lihaskasvu on küll head tooted kuid oma hinda nad kindlalt väärt pole - muscletechi mingi 1k valgupott kus "blendiga" mingeid imeained pudelil lubatud ei ole mitte millegipoolest paremad kui 2x odavam hera80 koos enda kokku ostetud seguga - tuleb odavam ja tead kindlalt palju midagi saad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×