Jump to content
def

Fast HT-R

Recommended Posts

Minu poolik pakk säilib praktiliselt 2013 aasta lõpuni. Aga samas ma ei tea, mis mõte sellel ette ostmisel on. Vaevalt, et nad vahepeal turult ära kaovad või märgatavalt kallinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu poolik pakk säilib praktiliselt 2013 aasta lõpuni. Aga samas ma ei tea, mis mõte sellel ette ostmisel on. Vaevalt, et nad vahepeal turult ära kaovad või märgatavalt kallinevad.

Asi on selles , et kui peaks üks päev avastama , et on otsas , aga lähen trenni ja fitshop kinni on siis ju ka veits halb , , kui kodus ikka olemas siis kergem võtan kui vaja . Hinna tous pole ka nii hull :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi on selles , et kui peaks üks päev avastama , et on otsas , aga lähen trenni ja fitshop kinni on siis ju ka veits halb , , kui kodus ikka olemas siis kergem võtan kui vaja . Hinna tous pole ka nii hull :D

Pole enne kuulnud et kellegil väga halb oleks hakanud kui trenni ilma Fast HT-R`ita teinud on...ega see miski imerohi pole et kui doos vahele jääb siis kohe asi hull ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas oleks mõtekam ja efektiivsem teha , ma joon Crea-bombi ja nüüd kohe hakkan jooma ht-ri dextrod ja amino rushi , aga ma ei tea kuidas teha selle joomisega , kas ainult trenni päevadel juua ht-ri dextrod ja aminod või igapäev ja crea bomb välja jätta algne plaan oli selline , et trenni päevadel joon ht-ri dextrod ja aminod ja puhkepäevadel crea bombi ning siis käis mõõtest läbi , et ma ei saa maksimaalset tulemust sellest kolmikust . Ühesõnaga kuidas mul teha , jätta crea-bomb välja ja juua igapäev ht-ri dextrod ja aminod ? Veits segane tekst, loodan , et keegi saab aru :D:D

Muudetud kasutaja night596 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas oleks mõtekam ja efektiivsem teha , ma joon Crea-bombi ja nüüd kohe hakkan jooma ht-ri dextrod ja amino rushi , aga ma ei tea kuidas teha selle joomisega , kas ainult trenni päevadel juua ht-ri dextrod ja aminod või igapäev ja crea bomb välja jätta algne plaan oli selline , et trenni päevadel joon ht-ri dextrod ja aminod ja puhkepäevadel crea bombi ning siis käis mõõtest läbi , et ma ei saa maksimaalset tulemust sellest kolmikust . Ühesõnaga kuidas mul teha , jätta crea-bomb välja ja juua igapäev ht-ri dextrod ja aminod ? Veits segane tekst, loodan , et keegi saab aru :D:D

Tõesti segane jutt (htr-st ülejoond vist :) ) .Kuid HTR joo ikka peale trenni ,mitte igapäev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Segaduste vältimiseks peaksid endale jätma ühe joogi ja ülejäänud mulle tooma.

Suhkrut pole mõtet trennivälisel ajal väga ahmida, kõik muu on ka eraelus kasulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Segaduste vältimiseks peaksid endale jätma ühe joogi ja ülejäänud mulle tooma.

Suhkrut pole mõtet trennivälisel ajal väga ahmida, kõik muu on ka eraelus kasulik.

Ei ei ma neid sulle ei too , kes teab millal vaja võib minna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas tarbida kreatiini, kui peale trenni HTRi kasutan? Seegi sisaldab kreatiini.. kas näiteks laadimisperioodil hommikul 5, peale trenni 5 (koos htriga saab siis umbes 10g kokku peale trenni) ja õhtul 5? Ja peale laadimis perioodi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kas ma olen õigesti aru saanud, et kreatiini võetakse kuuridena. Kui jah, siis kui ma joon HT-R'i, siis kas ma peaks seda ka kuuridena jooma, nt üks kuu HT-R ja järgmine kuu mõni muu jook, või on HT-R'is piisavalt väike kogus kreatiini, et seda sobib juua ka järjepidevalt pikal perioodil?

Loodan, et pole loll küsimus,

Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kas ma olen õigesti aru saanud, et kreatiini võetakse kuuridena. Kui jah, siis kui ma joon HT-R'i, siis kas ma peaks seda ka kuuridena jooma, nt üks kuu HT-R ja järgmine kuu mõni muu jook, või on HT-R'is piisavalt väike kogus kreatiini, et seda sobib juua ka järjepidevalt pikal perioodil?

Loodan, et pole loll küsimus,

Aitäh.

HT-R on taastusjoogipulber, mis sisaldab ka kreatiini. Kreatiin ise aitab kaasa taastumisele. HT-Ri sobib juua järjepidevalt pikal perioodil.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×