Jump to content
def

Fast HT-R

Recommended Posts

jeps, täitsa okei

see on fasti vist üks kõvemaid asju

ses suhtes et ta muudes toodetes kreatiini ja glutat pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jeps, täitsa okei

see on fasti vist üks kõvemaid asju

ses suhtes et ta muudes toodetes kreatiini ja glutat pole

Glutamiini on kõigis vadaku ja sojavalkudes natuke vähem kui 20 grammi 100 grammi pulbri kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge võtke taaveti juttu tõsiselt- enamustes proteiinides ei ole kindlasti kohe mitte glutamiini kogustes, millest ta räägib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kasutan HT-R-i iga päev pärast trenni koos HERA80-ga ning taastumisega ei ole mingisuguseid probleeme! Siiani parim taastuja, mida olen proovinud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahtsin küsida kas kellegil on kogemusi HT-R [Fast]? ;)

Kaevanud siis paar vanemat teemat üles :) aga hea asi on üldiselt... olen kasutanud ja ei saa kurta, samas ei saa öelda ka, et mingi imetoode oleks ;) lisavalk on igastahes kindlasti vajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda tuleb tarvitada iga päev ja soovitavalt 2 korda päevas olenemata kas on treeningpäev või ei, siis on tuntav ta taastav mõju (teatavasti sisaldab ta ka kreatiini mida peaks juba tarvitama iga päev). Ja see ei ole reklaam vaid enamus võistlejaid kes vähegi saavad endale seda lubada, ka nii tarbivad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda tuleb tarvitada iga päev ja soovitavalt 2 korda päevas olenemata kas on treeningpäev või ei, siis on tuntav ta taastav mõju (teatavasti sisaldab ta ka kreatiini mida peaks juba tarvitama iga päev). Ja see ei ole reklaam vaid enamus võistlejaid kes vähegi saavad endale seda lubada, ka nii tarbivad

Marekiga täitsa nõus!

Väga hea lisand ning lisaks kreatiinile on seal ka glutamiin sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi peaks mainima et selle HT-R-i maitse on ikka päris kohutav :) Kui esimest korda võtsin oleks peaaegu tagasi üles tuld.

Minu meelest parem kui enamus valgujooke. Aga see maitse asi on ikka jõhkralt individuaalne.

Aga nagu öeldakse, jood ikkagist jooki, mitte maitset. Loeb lõplik tulemus, mitte hetkeline rahulolu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga oled proovinud erinevaid maitseid?

Sokolaadimaitseline mulle eriti ei meeldinud, kuid hiljem võtsin kohvimaitselise, mis mulle väga meeldib.

Nüüd sain omale maasikamaitselise, eks ülehomme proovin sellegi ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega te ei pea siis segama seda veega. Vabalt võib teha seda ka piimaga, soovitavalt muidugi madalama rasva protsendiga, palju parem maitse tuleb kohe esile. Puhtad valgu pulbrid (nt. hera 80, no 1, whey 3 jne.) võib segada jällegi nt. joogijogurtiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega te ei pea siis segama seda veega. Vabalt võib teha seda ka piimaga, soovitavalt muidugi madalama rasva protsendiga, palju parem maitse tuleb kohe esile. Puhtad valgu pulbrid (nt. hera 80, no 1, whey 3 jne.) võib segada jällegi nt. joogijogurtiga.

Piimaga on HT-R õhtuseks toidukorra asendajaks eriline maiuspala! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

maasikamaitselise HT-Ri segan poole vee ja poole ploomimahlaga :) Mulle väga meeldib kuna puhtalt veega segatuna polnud jah suurem asi (tegelikult oli väga jälk). Äkki kellegil veel mingi huvitav sheik selle HT-R iga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×