Jump to content
def

Fast HT-R

Recommended Posts

maasikamaitselise HT-Ri segan poole vee ja poole ploomimahlaga :) Mulle väga meeldib kuna puhtalt veega segatuna polnud jah suurem asi (tegelikult oli väga jälk). Äkki kellegil veel mingi huvitav sheik selle HT-R iga?

Täpselt jah puhta veega pole see eriline asi, aga peaks siis jah proovima nt piimaga vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt jah puhta veega pole see eriline asi, aga peaks siis jah proovima nt piimaga vms.

Kas tõesti peaks seda igapäev võtma? Hakkab endale veits rahakoti peale siis, sest nii on see kraam kuu ajaga otsas?

Kui võtta 4x nädalas ainult peale trenni siis pole mõtetki loota paremaid tulemusi?

PS: Toitun toitumiskava järgi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tõesti peaks seda igapäev võtma? Hakkab endale veits rahakoti peale siis, sest nii on see kraam kuu ajaga otsas?

Kui võtta 4x nädalas ainult peale trenni siis pole mõtetki loota paremaid tulemusi?

PS: Toitun toitumiskava järgi

Ei näe mingit mõtet igapäev võtmiseks - toode on mõeldud peale trenni lihaste kiireks toitmiseks, kuna trennis käib kõva lõhkumine! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tõesti peaks seda igapäev võtma? Hakkab endale veits rahakoti peale siis, sest nii on see kraam kuu ajaga otsas?

Kui võtta 4x nädalas ainult peale trenni siis pole mõtetki loota paremaid tulemusi?

PS: Toitun toitumiskava järgi

Ma nüüd ostsin uue paki, enam ei võta igapäev sest tõesti läheb liiga kalliks kui see koguaeg 26 päevaga otsa saab.. Kuskilt fredi kommentaarist lugesin ka et vabadel päevadel ei pea lihaseid varustama kreatiiniga, sest kreatiini taseme langemine on lihastes siis minimaalne. Võtan 3 korda nädalas peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nüüd ostsin uue paki, enam ei võta igapäev sest tõesti läheb liiga kalliks kui see koguaeg 26 päevaga otsa saab.. Kuskilt fredi kommentaarist lugesin ka et vabadel päevadel ei pea lihaseid varustama kreatiiniga, sest kreatiini taseme langemine on lihastes siis minimaalne. Võtan 3 korda nädalas peale trenni.

Kuidas arenguga rahul oled B)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas arenguga rahul oled B)?

Eelmine kord kui ma igapäev võtsin siis oli ikkagi selles suhtes parem et iga trennipäev oli hästi palju jõudu ja koguaeg oli väga hea trenniisu sees. Ja paari nädalaga tuli jõudu suht märkimisvaäärselt juurde, igas asjas panin raskusi juurde. Nüüd ei ole nii hea, noh esiteks võtan aint trennipäevadel aga olen täitsa rahul sellega. Üks parimaid toidulisandeid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli kogemus säärelihasega, kui ühel päeval sai natuke liiga läbi kurnatud säär ja järgmine päev olid lihased nii valusad et ma ei saanud korralikult käia, jalga ei suutnud sirgeks panna. Siis tuli meelde et mul peaks olema veel mingis koguses HT-R järgi. Tegin siis endale ühe sheigi õhtupoolikul ja kui ma järgmine päev üles ärkasin oli mul kordades parem olla. Mingil määral oli see ka keha enda teene aga suurt rolli mängis siin ka HT-R. Tean seda kuna olen ennegi mingi lihase ülekoormusega kimpus olnud...

Soovitav peale igat tõsisemat koormust. Ise võtsin seda isegi peale seda kui olin päev otsa metsas puid langetanud ja neid kokku tassinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ise hakkasin seda küll umbes pool aastat peale treeningute alustamist kasutama.

See on üks parimaid taastusjooke mida ma tean. Olen selle kohta palju head kuulnud.

Usun et ka algajale ei tee ta mitte midagi halba.

Manustada näiteks peale trenni pool portsjonit ja tund enne magamaminekut pool portjonit trennipäevadel.( nii nagu mulle soovitati)

Võid ka ise kombineerida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see oleneb sellest, mismoodi see pool aastat treeninguid on olnud. Kui selle ajaga on õpitud juba korralikult trenni tegema, ennast läbi töötama ja muul ajal ka korralikult sööma, siis ok.

Kes sulle nii soovitas seda tarbida? Ja pool portsjonit ehk siis üks mõõtlusikas? 1 dl? Kui nüüd ka paki pealt lugeda, mida see jook sisaldab, siis 1 dl on hirmus vähe.

1,5 dl pärast trenni oleks optimaalne, isegi sinna juurde veel süsikat ka lisaks vaja!

Mina ise hakkasin seda küll umbes pool aastat peale treeningute alustamist kasutama.

See on üks parimaid taastusjooke mida ma tean. Olen selle kohta palju head kuulnud.

Usun et ka algajale ei tee ta mitte midagi halba.

Manustada näiteks peale trenni pool portsjonit ja tund enne magamaminekut pool portjonit trennipäevadel.( nii nagu mulle soovitati)

Võid ka ise kombineerida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle poole aastaga ma õppisin jah kõige enam, areng (igas mõttes) oli kõige kiirem.

üks tuttav kes ka tegeleb, Soovitatav kogus pakil on 1dl ehk 50g päevas. Tema soovitas kahekordse portsjoni päevas!

Sel ajal ma muud juurde ei võtnud, ainult toitusin kava järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, ostsin täna endale Htri fitshopist. Võtan seda 4 sp ja tahaks teada palju tuleks veel lisaks süsivesikuid lisada sellele ? Kasutan süsivesikutena trauben zuckerit.

aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100 grammi toodet sisaldab:

• 50 g vadakuvalku

• 8 g kreatiini

• 9 g glutamiini

• 31 g süsivesikuid

• 7,5 g leusiini

• 2 g beta-alaniini

Info 100g kohta. Kui sa võtad peale trenni 50g igakord, saad 25g valku ja 15.5g süsikat, taastumise algatamiseks sellest täiesti piisab, tund hiljem sööd kodus või kuskil. Juurde tahad lisada siis 2 supilusikat(30g) maksimaalselt, rohkem pole vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ükskord arvestasin valesti .

Lisasin süsivesikuid hommikul unise peaga, pärast trenni tõmbasin sisse jube magus oli

Hiljem enesetunne läks jube kehvaks

Arvutsin välja siis hiljem kodus palju süssareid kokku sai - 90g

Niiet ärge parem liialdage süssaritega! :D :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×