Jump to content
Scylla

Lockerz

Recommended Posts

varsti saan punktid täis ja annan teada kui saan midagi

praeguseks aga soovitan kõigile julgelt

Palju seal neid punkte vaja on, et sealt midagi saaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis 25. kuupäeval toimub jagamine. Eks näeb, kas joppab. Kui joppab siis on tore. Lisaks veel eelmisele, 250ptz eest saab Wii+mängud kaasa, kui 200ptz eest küll Psp-d ei saa. Neid punne pidi olema 800.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Redemption on alles tulekul ja see juhtub 18:00-19:00 EST järgi, meie aja järgi siis 01:00-02:00. Kokku on kolm lainet, see mis nimetasin on esimene laine. Ja siis lõpuks homme tuleb üleüldine jagamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Redemption on alles tulekul ja see juhtub 18:00-19:00 EST järgi, meie aja järgi siis 01:00-02:00. Kokku on kolm lainet, see mis nimetasin on esimene laine. Ja siis lõpuks homme tuleb üleüldine jagamine.

Mis mõttes üleüldine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd saab lockerzis mänge ka mängida ning nende eest punkte saada.

praegu sa videosi vaadata mitte mängida;)

Mis mõttes üleüldine?

paar päeva tagasi sai pileti osta erinevate redeemi jagamisele

oleneb mis pileti ostsid siis sel ajal pead sees olema.

kui piletit pole siis viimane redeem on ilma pileti ostuta kuid siis löövad usa rahvas ka kaasa.

pileti said osta enne muidugi vaid euroopa omad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas see on võimalik et sa üritad midagi osta aga ei õnnesti ja kaotad kõik punktid?

Või sellist olukorda ei teki, et kaotad punktid ja midagi ei saa?

Ma usun, et sellist asja küll ei ole. Sa kas ei saa lihtsalt ostetud või saad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas see on võimalik et sa üritad midagi osta aga ei õnnesti ja kaotad kõik punktid?

Või sellist olukorda ei teki, et kaotad punktid ja midagi ei saa?

selline olukord on juhtunud, aga nüüd läbis lockerz uuendused, 100 ptz eest saad ühe võimaluse midagi tellida. kui maksad 100 ptz ja midagi ei saa, siis kaovad ainult 100 ptz ära ja ülejäänud jäävad alles, nii et kõik suht lucki peal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selline kysimus veel selle kohta ,et seal vasakul ääres mingi 10 accepted friends 10 to go.

et kui ma olen kõik need 20 liiget juurde saanud mis sellest kasu siis on pealeselle ,et saan 40 ptz?

ja kuidas sealt see tellimine välja näeb siis ,et kui panen ylevalt redeem siis saan aint asju vaadata aga kus saaks tellida?..nendel mingi teatud aeg ka ,et tellida ju.

Muudetud kasutaja siiim- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline kysimus veel selle kohta ,et seal vasakul ääres mingi 10 accepted friends 10 to go.

et kui ma olen kõik need 20 liiget juurde saanud mis sellest kasu siis on pealeselle ,et saan 40 ptz?

ja kuidas sealt see tellimine välja näeb siis ,et kui panen ylevalt redeem siis saan aint asju vaadata aga kus saaks tellida?..nendel mingi teatud aeg ka ,et tellida ju.

10 to go on see, et saada Z listi. Siis saad t-särgi omale väidetavalt ja need punktid, ma ei tea kas sa ka mingi lisa ülesandeid saad, et punkte teenida.

nendel tellimistel on jah teatud aeg (eile oli suur jagamine) ja paljud ei saagi midagi tellitud. Aga jutud käivad, et nad teevad hiljem selle tellimise kogu aeg avatuks, aga lihtsalt hinnad 4x kallimaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui see uus tellimise aeg jälle tuleb siis kuidas ma seda kaupa sealt tellida saan?..sealt samast redeem alt??

tänud (:

Jah sealtsamast. Osadel veab ja nad saavad midagi, teistel ei vea ja saavad erroreid/ei lae leht ära. Eks proovi järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×