Jump to content
kike89

OM Vancouver ennustusvõistlus auhinnaks Fit.id, ennusta ja võida!

Recommended Posts

Mina olen eestlaste poolt.... :D . Tõsisemalt hoian ikka pöialt neile, kes on ennast varem tõestanud (Kiku, Andrus ja Jaak), küll aga sooviks, et mõni noorem mees ka eneseületusega hakkama saaks ja tõesti üllataks! Vahel võib mõne noore võistleja üllatust pidada rohkem korda läinuks kui kogenud võistleja keskpärast tulemust.

Öösiti kindlasti üleval istuma ei hakka - muidu lihas ei kasva.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen eestlaste poolt.... :D . Tõsisemalt hoian ikka pöialt neile, kes on ennast varem tõestanud (Kiku, Andrus ja Jaak), küll aga sooviks, et mõni noorem mees ka eneseületusega hakkama saaks ja tõesti üllataks! Vahel võib mõne noore võistleja üllatust pidada rohkem korda läinuks kui kogenud võistleja keskpärast tulemust.

Öösiti kindlasti üleval istuma ei hakka - muidu lihas ei kasva.... :D

Kindlasti hoian eestlastele pöialt. Kõige enam ootan 50km meeste sõitu. Lisaks ootan ka suusahüppeid, need on väga põnevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kavatsen jälgida niipalju kui võimalik, erilist huvi pakuvad need alad kus eestlased osalevad. Heaks võib tulemused lugeda kui Eesti vähemalt ühe medali saab! Erilist huvi pakuvad mullegi suusahüpped, jälgin muidu Eurospordi vahendusel igat võistlust! Väga huvitav tuleb kindlasti hokiturniir, isiklik lemmik on mul alati olnud Rootsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulevad väga huvitavad Olümpiamängud eestlaste jaoks.

Saab näha Kiku tagasitulekut ja loomulikult ka Andrust ja Jaaku.

Enne igat ala võiks teha väikese ennustusvõistluse, et näha kes täpsemalt pakub. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma nüüd ei eksi, siis meeste 50 km ongi alles 28 veebruar, seega põnevus peaks säilima mängude lõpuni :D

Meeste üksiksõidu tulevase võitja nägin oma silmaga ära Tallinnas (Jevgeni Plustsenko) - oli ikka mida vaadata küll :D - käisin üldse elus esimest korda iluusiutamist vaatamas, päris kõva möll oli küll kohapeal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainus spordiala mida kannatab telekast vaadata on võitlussport. Ei suuda mingit F1, suusatamist, võrkpalli jne teleka ees tuimalt vahtida...

Inimesed on erinevad - mul on küll palju spordialasid mida meeleldi vaatan ja kaugel sellest, et need oleksid ainult oma alaga seotud või lähedased spordialad.

Hea on jälgida alasid, kus saab normaalselt sentimeetriga mõõta või kiloga kaaluda. Tõstmine, rammumees erinevad kergejõustikualad jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah meeste 50 km. on 28 alles.. väha lahe, kruvib pinget lõpuni. Ma paneks juba alguses punkti ära, et Andrus toob kulla koju ;)

Väikest ennustust võiks küll enne kindlaid alasid teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edu meie tiimile! Kahjuks ei saa me ühtegi medalit. Kikule ma mingi tõenäosuse panen ikkagi medalile, aga väike. Meestel pole lootustki, veerpalule vale distants ja ühisstardis vaja taktikat või väga head vormi, veerpalul pole tänasel päeval kummatki neist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Edu meie tiimile! Kahjuks ei saa me ühtegi medalit. Kikule ma mingi tõenäosuse panen ikkagi medalile, aga väike. Meestel pole lootustki, veerpalule vale distants ja ühisstardis vaja taktikat või väga head vormi, veerpalul pole tänasel päeval kummatki neist...

Veerpalu oli Otepääl 15km. klassikat teine ja mõned nädalad tagasi Tšehhis peetud marathon cupil kuues, päris maratonimeeste konkurentsis minu meelest väga hea tulemus... mäletatavasti ka enne eelmiseid olümpiaid, kui Veerpalu suutis ennast kullale sõita oli vorm kruvitud täpselt om-iks. ;) Varemalt pole küll antud distantsil Veerpalut kullaga premeeritud, aga 2 hõbedat aastast 1999(MM) ja 2002(OM) on täitsa olemas. Lisaks veel MM-ilt 30 km kuld(2001) ja 15 km kuld(2009) ja OM-ilt 2002 ja 2006 kuld 15 kilomeetris.

Usun, et veerpalu saab medali kindlasti.. eks siis paistab mis värvi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise jälgin ainult hokki, olen Soome ja Läti poolt, eriti tahaks kuulda soome super-kommentaatori Antero Mertaranta vaimukaid sõna võtte, kes ei tea kellest räägin : http://www.youtube.com/watch?v=XRvvfHQ0yVE...feature=related , kui esimest korda kuulsin et lumelaud võetakse kavasse tundus lahe, aga kui sa näed mingit mõttetut seppa kes enne sõitu valib Ipod'ist lugu, siis ei ole ikka päris proffesionaalne värk :) vähe naeruväärt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti vaatan jäähokit, pöialt hoian Soomele või Venemaale :)

Muud spordialad jäävad tõenäoliselt vaatamata, kui just juhuslikult peale ei satu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teeks väikse ennustuse...

1.Kõige enam medaleid teeniv riik?

2.Hoki võitja?

3.Eestile mitu medalit?

4.Meeste 50 km klassika võitja?

lisage veel küsimusi, kui tahtmist on :D Minu ennustused oleks siis järgmised:

1. Saksamaa

2. Kanada(ikkagi võistlus oma kodumaal)

3. Eestile 2 medalit

4. Andrus Veerpalu(ikka omadele tuleb pöialt hoida)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5. Kes võidab naiste 10 km (v).

6. Kes võidab naiste 7,5 x 7,5 suusavahetusega sõidu.

1. USA

2. Venemaa

3. 2

4. Lukas Bauer

5. Kristiina Šmigun-Vähi

6. Kristiina Šmigun-Vähi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teeks väikse ennustuse...

1.Kõige enam medaleid teeniv riik?

2.Hoki võitja?

3.Eestile mitu medalit?

4.Meeste 50 km klassika võitja?

5. Kes võidab naiste 10 km (v).

6. Kes võidab naiste 7,5 x 7,5 suusavahetusega sõidu

lisage veel küsimusi, kui tahtmist on Minu ennustused oleks siis järgmised:

1. Venemaa

2. Venemaa

3. Eestile 1 medal

4. Lukas Bauer

5. Charlotte Kalla

6. Marit Björgen

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore initsiatiiv Kike poolt, et asjale natuke vungi juurde anda paneme parimatele välja ka auhinnad. Olimp sponsoreerib Olümpiamängude raames täpsemini ennustajaid.

Ma arvan ,et eelkõige pakuvad huvi eesti sportlaste tegemised, seega teen ettepaneku päevade lõikes võtta distants kus eestlased kaasa löövad ja pakkuda mis kohaga eesti sportlane lõpetab, kes täpsemini pakub ongi võitja, kui õigesti pakkujaid on mitu (läheb auhind jagamisele, kui konkreetset toodet mis auhinnaks oli on keeruline poolitada, siis leiame kõiki pooli rahuldava lahenduse - auhinnata keegi ei jää). Iga kasutaja saab teha 1 pakkumise igal Olümpiaennustuse päeval ühe distantsi kohta (või võistluse kohta).

Otsisin, kes eestlastest esimesena võistlustules on, kuid spordiportaalist seda ei suutnudki leida - kui keegi leiab esimese distantsi (tean ,et laskesuusatajad on kohe suht esimestel päevadel), siis pangu siia teema alla välja ja peale seda võib ka ennustada. Esimeseks auhinnaks paneme välja OLIMP GAIN BOLIC 6000 1 kg paki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore initsiatiiv Kike poolt, et asjale natuke vungi juurde anda paneme parimatele välja ka auhinnad. Olimp sponsoreerib Olümpiamängude raames täpsemini ennustajaid.

Ma arvan ,et eelkõige pakuvad huvi eesti sportlaste tegemised, seega teen ettepaneku päevade lõikes võtta distants kus eestlased kaasa löövad ja pakkuda mis kohaga eesti sportlane lõpetab, kes täpsemini pakub ongi võitja, kui õigesti pakkujaid on mitu (läheb auhind jagamisele, kui konkreetset toodet mis auhinnaks oli on keeruline poolitada, siis leiame kõiki pooli rahuldava lahenduse - auhinnata keegi ei jää). Iga kasutaja saab teha 1 pakkumise igal Olümpiaennustuse päeval ühe distantsi kohta (või võistluse kohta).

Otsisin, kes eestlastest esimesena võistlustules on, kuid spordiportaalist seda ei suutnudki leida - kui keegi leiab esimese distantsi (tean ,et laskesuusatajad on kohe suht esimestel päevadel), siis pangu siia teema alla välja ja peale seda võib ka ennustada. Esimeseks auhinnaks paneme välja OLIMP GAIN BOLIC 6000 1 kg paki.

Laskesuusatamine: Laupäev 13.Veebruar

23.00 Naiste 7,5 km

Eestlastest peaks olema stardis- Eveli Saue, Kadri Lehtla, Kristel Viigipuu ja Sirli Hanni

Laskesuusatamine: Pühapäev 14.Veebruar

21.15 Meeste 10 km

Eestlastest peaks olema stardis- Indrek Tobreluts, Kauri Kõiv, Roland Lessing, Martten Kaldvee ja Priit Viks

Mäesuusatamise kohta kahjuks ei tea kas eestlased stardivad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×