Jump to content
ameerika

Probleem riiete leidmisega

Recommended Posts

Kas kellegil on mingit infot kus oleks võimalik osta vabaaja riietust, probleem selles, et reie ümbermõõt on kuskil 75cm ja vöö ümbermõõt suhteliselt väike- tegelen kulturismiga oma 10 aastat ning pidev probleem, ei leia endale midagi jalga panna. Äkki oskab keegi aidata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sama lugu, ei leia mitte kuskildki sobivaid pükse :) Küll on vööst suur ning küll ei lähe üle reie. Sobivate pükste leidmine on täiesti õnnemäng minu puhul :) Aga jah igasugused soovitused oleksid küll selle teema puhul teretulnud. Tlns veel valik suur, kuid Lõuna-Eestis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No selliseid imeloomi tahaks oma silmaga näha, kes riideid poest ei saa. Ega endalgi tavapoest lihtne riideid saada ole, kuid midagi leiab alati kui otsida. Mis kaalu mehega on tegemist ja kui suured muud ümbermõõdud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida??

Eesti sportlased ei leita enam riideid poest!!

Ma ei julge kohe voistlemagi tulla,nii suured on juba sealsed sportlased!!

kid soovitaxin jah,minna hip hopi poodidesse,seal peax ka olema ju laiasid pyxe!!

Kuidas neid nyyd nimetati,,,,kottpyxid vistt!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no nii hull ka asi nüüd ei ole, te olete vist täiesti valesti aru saanud - kes otsib see leiab, otseloomulikult... Jutt käis sellest, et kas keegi oskab äkki midagi asjalikku soovitada... Mina olen alati leidnud endale sobilikud rõivad... Otsima peab vaid vähe :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli endal kah sama probleem, laheduse sain dieseli teksade näol, replay pükisd peaks samuti selga mahtuma ja hugo bossi oranzi või musta märgiga vidinad kah. Peenemad disainerirõivad võid ära unustada... sinu valik on juba tehtud. . .bodybuilding

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem aktuaalne.Kui lähed midagi endale selga vaatama,siis saad ikka suure pettumuse osaliseks.

Ise olen 190cm pikk ja 149kg raske ja riided on valus teema.Käid terve päeva poodides ja saagiks on mingi kitsas hilp.Ainus lootus,et venib parajaks.Eesti turul on puudu pood mis pakub riideid ka nats suurematele inimestele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need 150 kilosed võistlevad, ainult , et kaalujälgija aasta tiitli peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei näe kuskil ,et see vend räägiks et ta kulturist on. Tyra vendadel muud teha ei ole, kui teiste kallal möliseda. Ega ainult võistlevad kulturistid siin oma arvamust avaldama ei pea.

Kõigil ei peagi olema kuusk selja peal ja triibud persel . RASKED ETALONID SIIN KYLL.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte kuskilt ei loe välja ka seda, et ta kulturist ei ole. Ja üldse on sul kõva huumori soon ning oma viha võid välja elada omaette jõusaalis ropendades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturist ei ole.Kui oled ise väike ja see probleem sulle võõras,miks siis ilkuda.Las vastavad see,kellele see tuttav teema ja kes oskab head nõu anda.

Mõne mehe ego sai nüüd küll kõva laksu,sorry.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nüüd solvata küll ei tahtnud kedagi, sorry. Ei tasu kõike nüüd nii südamesse ka võtta, eriti väiksemate meeste juttu : ) Elu on näidanud, et mida suurem mees, seda õrnem hing.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×