Jump to content
kukkel

Treening kõhulihastele!

Recommended Posts

Lugu selline et iga kord kui teen ükstapuha mis harjutust tunnen ,et kõik koormus läheb ülemistele kõhulihastele. Olen juba pikemat aega teinud ja nüüd on siuke lugu ,et ülemised kõhulihased on lihastes aga kõige alumine lihas(kõige alumine lihas mis üldse kõhulihastel on) on nagu pekikott ning ma ei saa aru mida ma valesti teen või missuguseid teisi hajutusi ma peaks tegema. Loodan ,te saate aru mis mõtlen ja paluks abi!

Aitähh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugu selline et iga kord kui teen ükstapuha mis harjutust tunnen ,et kõik koormus läheb ülemistele kõhulihastele. Olen juba pikemat aega teinud ja nüüd on siuke lugu ,et ülemised kõhulihased on lihastes aga kõige alumine lihas(kõige alumine lihas mis üldse kõhulihastel on) on nagu pekikott ning ma ei saa aru mida ma valesti teen või missuguseid teisi hajutusi ma peaks tegema. Loodan ,te saate aru mis mõtlen ja paluks abi!

Aitähh!

Küsimus pole treeningus, vaid keha rasva% ehk toitumises, ei muud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugu selline et iga kord kui teen ükstapuha mis harjutust tunnen ,et kõik koormus läheb ülemistele kõhulihastele. Olen juba pikemat aega teinud ja nüüd on siuke lugu ,et ülemised kõhulihased on lihastes aga kõige alumine lihas(kõige alumine lihas mis üldse kõhulihastel on) on nagu pekikott ning ma ei saa aru mida ma valesti teen või missuguseid teisi hajutusi ma peaks tegema. Loodan ,te saate aru mis mõtlen ja paluks abi!

Aitähh!

Rasva sa lihaseks ei muuda. Ikka toitumine korda ja rasv pealt ära, küll siis hakkab paistma ka alaosa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasva sa lihaseks ei muuda. Ikka toitumine korda ja rasv pealt ära, küll siis hakkab paistma ka alaosa.

Põhimõtteliselt mis mõttes toitumine korda? Mida näiteks hommikuks süüa ,lõunaks ,õhtuks jne. Võileivad on ok hommikuks ? Kas jooksmine aitab ka kaasa? Tuleks ikka edasi kõhulihaseid teha ? Kas taastusjook Muscle +-i joomine tuleks pooleli jätta ? Sest see annab juurde ju massi või see ei loe ?

Aitähh !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhimõtteliselt mis mõttes toitumine korda? Mida näiteks hommikuks süüa ,lõunaks ,õhtuks jne. Võileivad on ok hommikuks ? Kas jooksmine aitab ka kaasa? Tuleks ikka edasi kõhulihaseid teha ? Kas taastusjook Muscle +-i joomine tuleks pooleli jätta ? Sest see annab juurde ju massi või see ei loe ?

Aitähh !

Korralik toitumine ei ole kohe kindlasti see kui sa sööd võileiba hommikuks.!

Vaata siin foorumis ringi,sellest samast teemast on ka varem juttu ja probleeme ka teistel olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nt mina teen alumistele nii et olen kaldpinna peal(45 kraadi), jalad on kõrgemal ja kõverdatult ning istesse tõusen sirge seljaga. Ja teistele selle rasvajutu peale et kui ma olen tahtnud endale suuremaid ja väljapaistvamaid kõhulihaseid siis ma söön endal kõhu natuke rasvasemaks ja teen vähem trenni kõhule. Kui kõht juba nö. suur siis teen rohkem trenni sellele kuid mitte üle 3korra nädalas.Hommikuti üles tõustes teen poolikuid istesse tõuse kiirelt kuskil 30-45 sekundi vältel. Muideks jõusaalis ma ei kasuta kunagi kõhulihaseid treenides raskusi...vaid rassin erinevates asendites nii kaua et keel on vestil ja ennast sirutades tunnen kõht on krampis lausa.

Aga see olen mina. Teised kes teevad teistmoodi, neil on ka õigus.!

Toitumiskava eest Kiivikale maksta ei ole mitte mingi raharaiskamine-isegi vähe tahab kvaliteetsete teadmiste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rohkelt aeroobset trenni ja rasv kaob :D

Pole päris nii tegelikult. Kui sööme mida iganes, mis kellaaegadel ja mis tahes kogustes siis pole ka rohkest aeroobsest kasu. Toitumine on siiski rasvapõletuse alus mitte aeroobne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole päris nii tegelikult. Kui sööme mida iganes, mis kellaaegadel ja mis tahes kogustes siis pole ka rohkest aeroobsest kasu. Toitumine on siiski rasvapõletuse alus mitte aeroobne.

Just täpselt. Ning see vana eha püsiva tempoga aeroobne on ka bullshit. Intervalltreening on kõige õigem. Praegu kahjuks sprindi-intervalle ei kannata teha, kuid kevade tulekul on see suurepärane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just täpselt. Ning see vana eha püsiva tempoga aeroobne on ka bullshit. Intervalltreening on kõige õigem. Praegu kahjuks sprindi-intervalle ei kannata teha, kuid kevade tulekul on see suurepärane.

Seleta mulle lollile, miks nö. "tavaline aeroobne" bs on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just täpselt. Ning see vana eha püsiva tempoga aeroobne on ka bullshit. Intervalltreening on kõige õigem. Praegu kahjuks sprindi-intervalle ei kannata teha, kuid kevade tulekul on see suurepärane.

Kuidas siis varem kaalust alla saadi, kasutades aeroobset trenni, kui see nii bullshit on? Enamik teeb aeroobset ka praegu edasi ja ei kurda. See, et keegi kuskil kirjutas, et HIIT on parem, ei tähenda veel, et aeroobne trenn nüüd kohe bullshit on ja ei tööta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas siis varem kaalust alla saadi, kasutades aeroobset trenni, kui see nii bullshit on? Enamik teeb aeroobset ka praegu edasi ja ei kurda. See, et keegi kuskil kirjutas, et HIIT on parem, ei tähenda veel, et aeroobne trenn nüüd kohe bullshit on ja ei tööta.

Kõik taandub ajakulule eesmärgi saavutamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas siis varem kaalust alla saadi, kasutades aeroobset trenni, kui see nii bullshit on? Enamik teeb aeroobset ka praegu edasi ja ei kurda. See, et keegi kuskil kirjutas, et HIIT on parem, ei tähenda veel, et aeroobne trenn nüüd kohe bullshit on ja ei tööta.

Töötab küll, kuid on töötamine ja paremini töötamine. Uuri veidi aega näiteks ühtlase tempoga pikaaegse kardio miinuseid. Sörkjooks on hea, kui lolliks ei lähe sellega. Ühtlase tempoga aeroobne on halb näiteks seepärast, et töötad kogu aeg samades aeroobsetes piirides. Mitte mingit progressi. Pikaaegne aeroobne kasutab rasvavarusid energiaks, aga samal ajal on juba ürgne keha kaitsemehhanism, et saata ajule signaal: meil on mingit rasvavaru ikka vaja, järgmiseks korraks.

See oli hästi lihtsalt öeldud.

Niiet, kas tahad teha pikka ja vähem efektiivset, või lühikest, huvitavat ja palju efektiivsemat trenni?

Ei kurda, kuna ei ole ehk teadlik teistest võimalustest. Äkki teab, kuid on mugav. Vot, mõtteainet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Töötab küll, kuid on töötamine ja paremini töötamine. Uuri veidi aega näiteks ühtlase tempoga pikaaegse kardio miinuseid. Sörkjooks on hea, kui lolliks ei lähe sellega. Ühtlase tempoga aeroobne on halb näiteks seepärast, et töötad kogu aeg samades aeroobsetes piirides. Mitte mingit progressi. Pikaaegne aeroobne kasutab rasvavarusid energiaks, aga samal ajal on juba ürgne keha kaitsemehhanism, et saata ajule signaal: meil on mingit rasvavaru ikka vaja, järgmiseks korraks.

See oli hästi lihtsalt öeldud.

Niiet, kas tahad teha pikka ja vähem efektiivset, või lühikest, huvitavat ja palju efektiivsemat trenni?

Ei kurda, kuna ei ole ehk teadlik teistest võimalustest. Äkki teab, kuid on mugav. Vot, mõtteainet.

Kas sa mõtled seda tõsiselt, et kui teha aeroobset treeningut, siis progress puudub? Sellest järeldan, et sa pole treeningu efektidega ning kasudega absoluutselt kursis ning ei tea muutuseid, milleni aeroobne treening võib viia.

Tahad nüüd väita, et intervalltreening on plusse täis - kahtlen. Juba taastumine kestab pikemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa mõtled seda tõsiselt, et kui teha aeroobset treeningut, siis progress puudub? Sellest järeldan, et sa pole treeningu efektidega ning kasudega absoluutselt kursis ning ei tea muutuseid, milleni aeroobne treening võib viia.

Tahad nüüd väita, et intervalltreening on plusse täis - kahtlen. Juba taastumine kestab pikemalt.

Muidugi ei ole kõik äärmustes kinni. See töötab, see ei tööta. Ei ole nii. Aeroobse treeninguga olen piisavalt kokku puutunud, thank you.

Intervalltreening on plusse täis jah. Proovi järgi, saad ka kasu. Taastu siis kiiresti oma hea ja vana aeroobse trenniga, kena on. Hea mugav, ei pea uusi asju proovima :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi ei ole kõik äärmustes kinni. See töötab, see ei tööta. Ei ole nii. Aeroobse treeninguga olen piisavalt kokku puutunud, thank you.

Intervalltreening on plusse täis jah. Proovi järgi, saad ka kasu. Taastu siis kiiresti oma hea ja vana aeroobse trenniga, kena on. Hea mugav, ei pea uusi asju proovima :D

Olen intervalle proovinud, tegin mingisugust programmi kunagi. Jah, tõesti oli hea - pulss tõusis 170 peale väga tihti ning treening oli intensiivne ning kestis vähe. See ei tähenda, et ma mugav olen, kui aeroobset teen. Võt tähendab, et selline treening on tänapäeval "out" ning peab ilmtingimata end ribadeks jooksma?:D

Ning mul pole lähtuvalt oma spordialast tõsist intervalltreeningut vaja...

edit: viskasin korra silma peale, vb hiljem ka kommenteerin. Minu silmad on ammu lahti tehtud, erinevatest raamatutest, teaduslikest artiklitest, koolitustest ja vestlustest Eesti oma ala parimatega on piisavalt kasu olnud.

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugu selline et iga kord kui teen ükstapuha mis harjutust tunnen ,et kõik koormus läheb ülemistele kõhulihastele. Olen juba pikemat aega teinud ja nüüd on siuke lugu ,et ülemised kõhulihased on lihastes aga kõige alumine lihas(kõige alumine lihas mis üldse kõhulihastel on) on nagu pekikott ning ma ei saa aru mida ma valesti teen või missuguseid teisi hajutusi ma peaks tegema. Loodan ,te saate aru mis mõtlen ja paluks abi!

Aitähh!

Proovi jalgadetõsteid, aitab alumist kõhusirglihast ülemisele järgi! Aga jah rasv kahjuks põleb ikka igalt poolt ühtlaselt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi jalgadetõsteid, aitab alumist kõhusirglihast ülemisele järgi! Aga jah rasv kahjuks põleb ikka igalt poolt ühtlaselt :D

Ma ei tea, mida sa täpselt mõtlesid, aga näiteks selililamangus jalgade tõstmine maast ei ole eriline kõhilihaste harjutus. Harjutus mida inimesed teevad palju ning valesti. Pigem toimub sealne lihastöö niude-nimmelihase abil. Too lihas lüheneb ning võib esile kutsuda nõgusselgsuse ja probleemid seljaga. Eriti, kui seda ei osata peale trenni venitada. Samad probleemid võivad tekkida ka, kui sooritada rippes jalgadetõsteid valesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×