Jump to content
T

Naharebendid

Recommended Posts

Ehk teisisõnu kui palju juurde tulnud massi või sentimeetreid ja millises aja ühikus põhjustavad naharebendi? Näiteks mitu cm biitsepsi kasvu kuus põhjustab naharebendi???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

t2pselt ei tia palju biceps kasvas, aga kuna alustasin noorelt, olid nad kiiresti tulema. Kui hakkavad tekkima oleks minu arust targem natuke hoogu maha v6tta, muidu venivad nad ainult pikemaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama probleem siinpool ... Ennem trenni ja tavaolekus on rebendeid vähe näha, aga väikse piicepsi trenni järgi tulevad punased jutid kohe esile, yhel käel 12cm jutt , teisel õnneks on ainult õrnad cm pikkused triibukesed ( veel ). Need tekkisid ennem ainete kasutamist, preagu söön kreatiini + proteiini... kas pean söömise pooleli jätma ja piicepsit vähem treenima ( kuigi ma ei treeni teda üldsegi palju :S ) ? vastused oodatud....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi oli mäletamistmööda mingi teema üleval www.anabolicreview.com/forum kuidas neist rebenditest lahti saada aga ajapuudusel jäi lugematea. Võiboll saad otsingut kasutades seltki infot. Contractubexi kohta veel niipalju et see on väike tuub ja saab ilma retseptita apteekidest, mõeldud igasuguste armide leevendamiseks nahal, nõuab siiski pikaajalist kasutamist, üks tuub ca üle saja krooni. Siiski peaks pöörduma dermatoveneroloogi ehk siis spetsiaalse naharsti juurde, üks asub näiteks kaubamaja lähedal apteegiga ühes majas teisel korrusel. Arste on kaks. Kui tahad võin sulle ka telefoninumbri otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Kunagi ammu-ammu oli ka siin selest juttu. Soovitati mingit vitamiini, kas see oli D, ei mäleta :)

Vähemalt on sul üks niidiots käes :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine küsi apteegist, seal peaks olema neid mitut sorti. Tavaliselt kasutavad seda rasedad oma "palli" peale määrimiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan Sanosan'i ( Schwangershafts creme :) ). See aitab, aga väga väiksel määral - asi on minus mitte kreemis;) Rebend on mul vist liiga suur sellise kreemi jaoks ( kaenlaalusest küünarnukini ).. apteegis väideti, et sellisel juhul too kreem erilist effekti ei anna. Suurem effekt kaasneb aga "rasedus õlide" kasutamisel... pigistan tuubi puhtaks ja muretsen endalegi!

ühesõnaga kui sul väiksed rebendid on, kõlbab sulle kreem, kui aga suuremad siis sobib sulle "rasedus õli".

edu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vasaku biitsepsi peal on yks selline 4-5cm riba kus nahk on rebenenud!kas see hakkab ka kuidagi edasi rebenema?kas see ka ära kaob?mis teha?

ise ei oska ma midagi peale,abi eest oleks tänulik.

postitust ei osanud nagu mujalegi panna. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli tuttaval samamoodi aga ainult mõlemal käel käis arstil ja öeldi et ületreenitud või liiga suurte raskustega et lissalt ei pea vastu;)

Arvan et võiksid küsida apteegist mingeid salve mis soodustavad verevalumite taandumist... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on ilmselt lihtsalt venitusjälg , bic on nii hullult kasvanud , ohtu ei ole , ära see ei kao ,jääb . Naistel tulevad rasedusest sellised , neile apteegis midagi müüakse, mis aitab võib-olla. Mõnel eriti jämedal sellil on neid igal pool.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega mina eriti jäme ei ole.181cm pikk kaalu 102kg biicepsi ymbermõõt ligi 42cm.pärast massilisaja kuuri tuli selline asi välja!eks peab apteeki siis pöörduma!

tänud vastuste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui asi väga hull ei ole siis saab abi ka tavalistest kehakreemidest. Endal oli kunagi sama jama aga regulaarse niisutamise tagajärjel sain probleemist jagu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×