Jump to content
T

Naharebendid

Recommended Posts

Mul tulid nad kõige kuivemas vormis. Aga stressirikkal ajal. Ma pakun et peamine eeldus on kõrge kortisool, sest see lõhub nahka rohkem kui lihaseid.

Minul tulid pikaaega kortikosteroidide ravi ajal, mis siis kinnitaks seda, mida sa v2idad. Kuid ... soodumus on mul ikkagi, paksuks (h2sti vesiseks...) l2ksin ka...

Rasedad ... on p6higrupp, kellel tuleb, nemad ei saa kortikosteroidravi....

Ei saa v2ita, et stress ja kortisool on siin ainusyydlased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tulid nad kõige kuivemas vormis. Aga stressirikkal ajal. Ma pakun et peamine eeldus on kõrge kortisool, sest see lõhub nahka rohkem kui lihaseid.

Kleebin sulle...

Kõige sagedasemaks striade põhjuseks on:rasedus, perekondlik eelsoodumus sidekoe nõrkusele, rasvumine, hormonaalne ravi – suukaudne ravi glükokortikosteroidhormoonidega ja paikne ravi steroidi sisaldavate kreemide-salvidega suurtele pindadele pikaajaliselt. Striiade arenemises võivad mängida tähtsat osa kekkonna faktorid, elustiil, sportimine (näit. atleetidel kiirete kehamuutuste tõttu), toitumine, suurenenud hormoonide tarbimine ( sh.ka hormonaalsed rasestumisvastased ravimid). Striiad tekivad kohtadesse, kus naha vastupidavus venitamisele on langenud ja kuhu rohkem ladestub rasvkudet. Naistel on need kohad puusad, reied, tuharad, kõht ja rinnad. Meestel tekivad striiad rohkem seljale, selja nimmeosale ja reite välimistele külgedele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul tulid pikaaega kortikosteroidide ravi ajal, mis siis kinnitaks seda, mida sa v2idad. Kuid ... soodumus on mul ikkagi, paksuks (h2sti vesiseks...) l2ksin ka...

Rasedad ... on p6higrupp, kellel tuleb, nemad ei saa kortikosteroidravi....

Ei saa v2ita, et stress ja kortisool on siin ainusyydlased.

Raseduse ajal liiguvad hormoonid väga palju siia-sinna. Ma üldse ei imestaks kui kortisool ka.

Kiire paisumine on ka muidugi tegur :)

Ja geneetilised kollageeni mõjutavad tegurid....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kleebin sulle...

Kõige sagedasemaks striade põhjuseks on:rasedus, perekondlik eelsoodumus sidekoe nõrkusele, rasvumine, hormonaalne ravi – suukaudne ravi glükokortikosteroidhormoonidega ja paikne ravi steroidi sisaldavate kreemide-salvidega suurtele pindadele pikaajaliselt. Striiade arenemises võivad mängida tähtsat osa kekkonna faktorid, elustiil, sportimine (näit. atleetidel kiirete kehamuutuste tõttu), toitumine, suurenenud hormoonide tarbimine ( sh.ka hormonaalsed rasestumisvastased ravimid). Striiad tekivad kohtadesse, kus naha vastupidavus venitamisele on langenud ja kuhu rohkem ladestub rasvkudet. Naistel on need kohad puusad, reied, tuharad, kõht ja rinnad. Meestel tekivad striiad rohkem seljale, selja nimmeosale ja reite välimistele külgedele.

See tekst on tugevalt lihtsustatud ja ei vasta ka päris 100% tõele : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See tekst on tugevalt lihtsustatud ja ei vasta ka päris 100% tõele : )

Lihtsustatud v6i mitte. Probleem on pigem selles, kas me peaksime siin sellest nii palju jahuma.

Vaata, kui palju on fitness.ee s algatatud seda teemat. Ikka ja j2lle...

Pea sama, kui me hakkaks siin kiilasp2isust lahkama. Miks ja kuidas jne. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa võimalik. Endal oli ka, kui kaal hakkas tõusma siis tekkisid rebendid.

Muudetud kasutaja RistoTeng poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa võimalik. Endal oli ka, kui kaal hakkas tõusma siis tekkisid rebendid.

millised need rebendid sul hetkel välja näevad pikad laiad misvärvi? mul endal on mingi 4-5 cm pikad ja umb pool cm laiad ja natuke roosakad mõlemal pool kõtu all pool rinna korvi on. tlid pärast pimesoole oppi :/ 2 aastat tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks jäävad striiad valged ja siledad võrreldes muu nahaga, kui päevitada, siis lähevad mingiks ajaks lillaks ja siis hiljem jälle suht heledaks. Lahti neist ei saagi täielikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpuks jäävad striiad valged ja siledad võrreldes muu nahaga, kui päevitada, siis lähevad mingiks ajaks lillaks ja siis hiljem jälle suht heledaks. Lahti neist ei saagi täielikult.

isegi mingite kreemidega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millised need rebendid sul hetkel välja näevad pikad laiad misvärvi? mul endal on mingi 4-5 cm pikad ja umb pool cm laiad ja natuke roosakad mõlemal pool kõtu all pool rinna korvi on. tlid pärast pimesoole oppi :/ 2 aastat tagasi.

Suht sama 4-5 cm, roosakad, aga nüüd kaovad juba vaikselt ära, sest kasutan mingit kreemi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis kreemi nimi?

Evelin Slim Extreme 3D Spal

Naha venitusarmidevastane seerum.

Muudetud kasutaja RistoTeng poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks tekivad?

Minul tekisid kuna võtsin 8 u.kuuga ei mäleta täpsemalt pea 40kg juurte....

Rebendeid on kõhu piirkonnas- sääred-käed ja kõige hullemad on kaenla alused...õlad läksid tunduvalt laiemaks.

Ja ei hakka uut teemat tegema vaid küsin siin samas ehk keegi oskab öelda miks tuleb selline äkiline kaalu tõus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks tekivad?

Minul tekisid kuna võtsin 8 u.kuuga ei mäleta täpsemalt pea 40kg juurte....

Rebendeid on kõhu piirkonnas- sääred-käed ja kõige hullemad on kaenla alused...õlad läksid tunduvalt laiemaks.

Ja ei hakka uut teemat tegema vaid küsin siin samas ehk keegi oskab öelda miks tuleb selline äkiline kaalu tõus :D

nu sellele peax sa nagu ise k6ige paremini vastata oskama ju, millest su suur isu tingitud oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelpool mainitud missugused näevad välja, niisama vast polegi eriti näha,aga kui nahk päevitub siis on neid triipe näha küll.

Muudetud kasutaja PumaZ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peamine põhjus- naha sidekoe iseärasused. Kasvueas ei pruugigi kaalus vägapalju juurde võtta, kuid ikkagi nahk nö rebeneb. Sinna ei saa midagi parata.

15-aastase puhul on kummaline ning kohatu rääkida rämedast pumpamisest ja tohutust lihaskasvust jõusaalis, ning sellega seoses tekkinud rebenditest.

Spets kreemid, nagu ka naistele pähemääritav tselluliidikreemindus, ei oma minu silmis mingit tähtsust. Kui raha on ja konkreetne kreem meeldib, kasutage. Imet loota ei maksa. Arme ükski kreem ei ravi ning ära ei kaota, pigem leevendab kreem oma niisutava toimega protsessi tagajärgi. Ehk siis- niisutamiseks sobib ka iga teine suvaline kreem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rebendid võivad tekkida nahapikaajalise venituse tagajärjel, kui sidekudedele langevad suured koormused aga ka organismis tekkivate mõningate hormonaalsete muutustetagajärjel

Üheksefektiivsemaks meetodiks nahrebentitest vabanemiseks on fraktsioonilinefototermolüüs laseri abil. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×