Jump to content
T

Naharebendid

Recommended Posts

geneetiliselt määratud ... kui naturaalselt trenni teha siis ikka rebendeid naljalt ei saa ... kui süüa pulbreid ja tablakaid siis saad rebendid ka kaasa .... seega geene nüüd küll ei tohiks süüdistada ... see on väiklane mõtteviis et geenid on kõiges süüdi ... süüdi ikka geenide omanik ...

Vana postitus küll, kuid naljamees oled ikkagi. Ma ei ole isegi proteiinipulbrit lisaks söönud ja ikka on biitsepsite peale päris korralikud rebendid tulnud. Kui ikka kasvad (kas siis lihase või rasva poolelt) on need kerged tulema.

E: loomulikult geenidest ei olene, lihtsalt vabalt võivad need ka täiesti loomulikul teel tulla, mitmel sõbral on ka selline asi, et rebendid ilma mingite aineteta.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kirjutasin et naljalt ei saa seega jätsin võimaluse et aegajalt juhtub ... siis kui hästi toitud jne ... kui sa postitust mõttega loeksid siis võibolla saaksid aru et naturaalselt rebendeid saada on suht harv juhus ... tablakaid ja pulbreid süües on palju suurem võimalus et endale rebendid saad .... vott...

kuid rasva poolest on muidugi võimalik rebendeid koguda... aga ega geenid süüdi pole et omanik sööb liiga palju ... et mille poolest ma siis ikkagi naljamees olen ? ..... ps. piitsepsit pole olemas ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris targad mehed on tõdenud, et paljalt puhtast lihasest rebendid ei tule, niipalju nahk ikka kannatab, aga kui kõva ports rasvakihti sinna alla ka juurde vaja mahutada, siis tekivad rebendid. Ehk siis rebendid tulevad ainult siis kui kõvasti rasva juurde kogud lihasega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puha vitjuhhinit ajate. Krt viimane aasta vapsee ilma lisanditeta trenni teind ja mingi kuu aega tagasi tuli lailihase ülesse poole väike naharebend raip ma ütlen. Eks massiga tuleb ka suts rasva, aga seda minimaalselt ja ma pole üldsegi suur inimene veel, enamus ikka lihaseuss. Niiet 2 viimast postitust olid siin suht mööda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii palju siis et,endal on seda rasvakihti kah peal ja kardan et sellest need tulnud ongi.enam eriti ei põe nende pärast.teen rahulikult oma trenni ära,käin pesemas ja siis tõmban üle keha kreemi.rebendid on suht heledakd juba läinud.Kas solaariumiga ei saaks nende värvi vähendada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott on oluliselt kuivem kui teie.

Striiad aga ohustavad pigem suurema rasva% inimesi.

nii palju siis et,endal on seda rasvakihti kah peal ja kardan et sellest need tulnud ongi.enam eriti ei põe nende pärast.teen rahulikult oma trenni ära,käin pesemas ja siis tõmban üle keha kreemi.rebendid on suht heledakd juba läinud.Kas solaariumiga ei saaks nende värvi vähendada?

Striia ei p2evitu. Paranedes j22b sulle valge joon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott on oluliselt kuivem kui teie.

Striiad aga ohustavad pigem suurema rasva% inimesi.

Striia ei p2evitu. Paranedes j22b sulle valge joon.

S6na naharebend ei ole 6ige kasutada. Rasvarebend on striia triviaalnimetus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nii palju siis et,endal on seda rasvakihti kah peal ja kardan et sellest need tulnud ongi.enam eriti ei põe nende pärast.teen rahulikult oma trenni ära,käin pesemas ja siis tõmban üle keha kreemi.rebendid on suht heledakd juba läinud.Kas solaariumiga ei saaks nende värvi vähendada?

Aga mis kreemi sa kasutad, ise kasutasin Contratubex-i aga eriti ei aidanud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nyyd olen nende rebenditega leppinud.kasutan nyyd vaid tavalisi ihupiima enne ja peale trenni,ei tea mis tast kasu on aga siiski :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panin tähele, et kõik kes ei tarvita toidulisandeid ja on ikka saanud rebendid, siis on need tekkinud just biitsepsile. Miks nii? Äkki sellepärast, et need noored, kõhnad ei viitis eriti muudele harjutustele keskenduda, aga biitsepsit tehes pingutavad see-eest end katki.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen smackig vägagi nõus...jälgides algajaid jõusaalides siis alguses tegakse rinda ja see järel lamitakse seda biitsepsit 2 tundi peale nii, et pead ka ei ole enam võimelised pesema..Selge see, et trennis peab pingutama aga ikka normaalusese piirides... endal ka üks rebend kaenala alt ulatub rinna lihaseni..aga see suht varjatud..ja mind ei häiri..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma panin tähele, et kõik kes ei tarvita toidulisandeid ja on ikka saanud rebendid, siis on need tekkinud just biitsepsile. Miks nii? Äkki sellepärast, et need noored, kõhnad ei viitis eriti muudele harjutustele keskenduda, aga biitsepsit tehes pingutavad see-eest end katki.

Ei ole see midagi nönda minu arvates ,ise pole eriti üldse kunagi teinud biitsepsit sest randmega oli pidevalt probleeme just biitsepsi harjutusi tehes, nüüd viimasel ajal olen veidi pannud röhku sellele ja nagu naksti rebendid peal samuti tulnud öla ja rinna vahele siia rebendeid juurde, ilma mingite kreatiinide ning proteiinideta teinud ka oma pool aastat juba ,puhas kodune toit ning tuleb massi ja köike kenasti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul endal mõlema jala põlvede juures asuva suurlihase peal mite 3cm riba, kui mis veelgi parem, puusade kohapeal on umbes 5-15 cm pikkused ribad, mis on nagu võrgustik, ehk siis 10cm ring täis võrgustikke, puusad just väga laiad:)

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
geneetiliselt määratud ... kui naturaalselt trenni teha siis ikka rebendeid naljalt ei saa ... kui süüa pulbreid ja tablakaid siis saad rebendid ka kaasa .... seega geene nüüd küll ei tohiks süüdistada ... see on väiklane mõtteviis et geenid on kõiges süüdi ... süüdi ikka geenide omanik ...

Naljamees... neid tekib enamikul inimestel kasvueas ilma trennigi tegemata, pulbritest ja tablettidest rääkimata. Ja kellel tekib, kellel mitte, sõltub otseselt geenidest. Muidugi võid sa ise asja mõjutada kiire lihaskasvuga või vastupidi pideva naha koorimisega, tretinoiiniga jms, aga kui sul eeldused on neid saada siis sul tõenäoliselt kusagil neid ikka on.

(PS. Tavaline kreem ei avalda mingit mõju).

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naljamees... neid tekib enamikul inimestel kasvueas ilma trennigi tegemata, pulbritest ja tablettidest rääkimata. Ja kellel tekib, kellel mitte, sõltub otseselt geenidest. Muidugi võid sa ise asja mõjutada kiire lihaskasvuga või vastupidi pideva naha koorimisega, tretinoiiniga jms, aga kui sul eeldused on neid saada siis sul tõenäoliselt kusagil neid ikka on.

(PS. Tavaline kreem ei avalda mingit mõju).

jap, ma vaatasin et mingid jooned mul juba puusal mitu aastat tagasi, algusaegadel kui treenima hakkasin, vbl isegi enne treeninguid oli, nii et jah nõustun suga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul endal sama mure.Alustasin treeninguga 4kuud tagasi umbes ja siis tekkisid õlataha ja kaenlaaugu juurde pikad triibud(paremal pool pikemad)ning see hakkas väga häirima ning lõpetas jõusaalis käimise kuna arvasin et see põhjustab seda.Aga peale treeningut kaalu juurde ei tulnud kuid kaenlaaugust hakkasid ikkagi õrnalt edasi minema ja nyyd viimasel kuul tekkisid väga kiiresti biitseptsi külejele ja juba mõned peale poole.Kasutan ka kreeme juba nädal aega kuid aina lähevad edasi.Aga kuskilt lugesin et mingi laseritega saab eemaldada mingil määral seda.Või sis tattoo,oskab keegi seda komenteerida ja pildidega olex super.Ja praegu lähevad ainult paremal käel biitsal edasi.Ja lõppu ei näi tulevat,arvate et kreemid võtavad kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreemid ei tee midagi, ma ju ütlesin. Kui seal superoksiiddismutaasi, vaskpeptiide, furfurüüladeniini vms just sees pole, siis võib teha midagi. Aga mitte midagi rabavat.

Retseptiravim tretinoiin on kõige parem aga ka üsna nõrga mõjuga.

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise pole jalgu kunagi treeninud jõusaalis, aga rebendid on puusadel olemas.

Sõber ei pannud tähelegi, kui tal need rebendid rinnale tekkisid. Selle peale ütles ta nii, et oleks võinud varem märgata oleks raskemat trenni teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×