Jump to content
T

Naharebendid

Recommended Posts

Neid nimetataks naha rebenditeks ja üldjuhul tekivad nad siis, kui kasutatakse aineid mis panevad lihased ebaloomulikult kiirelti kasvama, nimelt ei jõua nahk järele kasvada.

Loomuliku arengu puhul selliseid asju ei juhtu.

Kahjuks neid enam normaalselt eemaldada ei saa, peab pöörduma ilukirurgia poole.

See nüüd küll väga õige jutt ei ole. Ma nt. ei kasuta mitte mingei aineid, isegi proteiine mitte, ainult toitumiskava.

Suured armid on tekkinud õlgadele ja biitsepsile....

Ja need armid kaaovad ajapikku ise ära vähemalt minul... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See nüüd küll väga õige jutt ei ole. Ma nt. ei kasuta mitte mingei aineid, isegi proteiine mitte, ainult toitumiskava.

Suured armid on tekkinud õlgadele ja biitsepsile....

Ja need armid kaaovad ajapikku ise ära vähemalt minul... :)

Pigem peitub kõik nahas, kellel venib nahk rohkem, kellel vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See nüüd küll väga õige jutt ei ole. Ma nt. ei kasuta mitte mingei aineid, isegi proteiine mitte, ainult toitumiskava.

Suured armid on tekkinud õlgadele ja biitsepsile....

Ja need armid kaaovad ajapikku ise ära vähemalt minul... :)

ma ei saa aru miks nii vana teema pmst mitte millegiga ülesse tõstsid ? :)

ja naha rebend esiteks ei kao sul mitte kuskile !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi oli mäletamistmööda mingi teema üleval www.anabolicreview.com/forum kuidas neist rebenditest lahti saada aga ajapuudusel jäi lugematea. Võiboll saad otsingut kasutades seltki infot. Contractubexi kohta veel niipalju et see on väike tuub ja saab ilma retseptita apteekidest, mõeldud igasuguste armide leevendamiseks nahal, nõuab siiski pikaajalist kasutamist, üks tuub ca üle saja krooni. Siiski peaks pöörduma dermatoveneroloogi ehk siis spetsiaalse naharsti juurde, üks asub näiteks kaubamaja lähedal apteegiga ühes majas teisel korrusel. Arste on kaks. Kui tahad võin sulle ka telefoninumbri otsida.

Naharebend, striia, venitusarmid. Heal lapsel palju nimesid. Loe teemat

Vastan uuesti. Kreemid on raharaisk. Ajapikku muudab natuke v2rvi.

V6tke endal rasva% alla, kaovad ka uute rebendite tekkimise v6imalused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei saa aru miks nii vana teema pmst mitte millegiga ülesse tõstsid ? :)

ja naha rebend esiteks ei kao sul mitte kuskile !

Tõstsin kuna näis targem varjant kasutada FITNESS.EE otsingumootorit kui teha uus 1:1 teema sama asja kohta!

Osad venitusarmid on mul ära kadunud küll! Ja tõsiselt, ei viitsi selle üle kellegiga vaidlema hakata.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
V6tke endal rasva% alla, kaovad ka uute rebendite tekkimise v6imalused.

Oleks see vaid nii. Minul tekkisid naharebendid juba ammu enne massiperioodi. 8,2 ja veel madalama rasvaprotsendiga oli rebendeid kõvasti. Võib-olla tekib neid vähem väiksema rasvaprotsendiga vähem, kuid peamiselt sõltub see siiski naha venimisomadustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks see vaid nii. Minul tekkisid naharebendid juba ammu enne massiperioodi. 8,2 ja veel madalama rasvaprotsendiga oli rebendeid kõvasti. Võib-olla tekib neid vähem väiksema rasvaprotsendiga vähem, kuid peamiselt sõltub see siiski naha venimisomadustest.

Tont seda teab, millega seda % m66deti.

Minu naha venimisomadused on v2ga kesised, kuid lihasmassi kasvades ei tulnud yhtegi striiat. 10 aastasena l2ksin aga k6vasti paksemaks...siis tulid ka striiad.

Mine kysi, kas Kalmusel on striiad? Ott on viimased aastad olnud v2ga heas vormis, kas tal striiad on? Seal on otsene seos rasvkoega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tont seda teab, millega seda % m66deti.

Minu naha venimisomadused on v2ga kesised, kuid lihasmassi kasvades ei tulnud yhtegi striiat. 10 aastasena l2ksin aga k6vasti paksemaks...siis tulid ka striiad.

Mine kysi, kas Kalmusel on striiad? Ott on viimased aastad olnud v2ga heas vormis, kas tal striiad on? Seal on otsene seos rasvkoega.

Kahjuks pole mul ühtegi head pilti oma jutu tõestamiseks näidata.

Kas on võimalik, et te jagaksite oma teadmisi ka meiega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks pole mul ühtegi head pilti oma jutu tõestamiseks näidata.

Kas on võimalik, et te jagaksite oma teadmisi ka meiega?

Sellele v6ib ka v2ga loogiliselt l2heneda.

Lihakoe mass on tunduvalt suurem kui rasvkoel.

Lihaskoe arvelt hea aastane juurdekasv on 3 kg. Lihaskude on ka palju paremini verega varustatud kui rasvkude.

Kui rasva% on v2ike siis on eeldatavasti ka massi juurdekasv v2ike ja samas nahaaluse koe verevarustus on hea. St nahk on palju paremas toonuses ja ei peagi nii oluliselt venima, kuna erikaal on tunduvalt suurem.

Kui see sama mass tuleb aga rasvkoe arvelt (v6i siis suures osas...). Nahaalune verevarustus on vilets, rasva erikaal on v2ike, nahk on tunduvalt suurema pinge all, kuna juurde ei tule niiv6rd massi...vaid kogu. Tundub suur...

Loodan, et oli abiks.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me v6ime ju vaadata, kui rasvavaba see koht teil on, kuhu striia tuli.

Olgu siis

1-19.jpg

2-17.jpg

3-17.jpg

4-15.jpg

Need on siis vanad pildid. Rasva sai mõõdetud selle käes hoitava jubinaga. Kusjuures mõõtmas käisin kuuaega hiljem ja siis oli rasva tõrts rohkem. Piltidelt pole rebendid korralikult näha, kuid need olid oma 3-4cm pikad.

Praeguseid pilte ma parem ei näita - käimas korralik massiperiood ja rasva on kõvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnaosa ja biitsepsi pilt tundub kyll ysna pehme olevat. Isegi naise jaoks...

Loe minu eelmist postitust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loe minu eelmist postitust

Ma ausalt 8eldes ei m6ista, miks te sellist l2rmi l88te, mingi paari juti p2rast.

Naised peavad enamus elust veetma oma p6hiliselt rasedusest tekkinud venitusarmidega. Mida on tunduvalt rohkem...

Siin on geneetiline eelsoodumus ka m2ngus. Tyhja neist rebenditest, striiadest v6i kuidas te neid iganes nimetate...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ausalt 8eldes ei m6ista, miks te sellist l2rmi l88te, mingi paari juti p2rast.

Naised peavad enamus elust veetma oma p6hiliselt rasedusest tekkinud venitusarmidega. Mida on tunduvalt rohkem...

Siin on geneetiline eelsoodumus ka m2ngus. Tyhja neist rebenditest, striiadest v6i kuidas te neid iganes nimetate...

Ei ega mind need väga muretsema ei panegi, mis sest et neid pidevalt juurde tekib. Ma lihtsalt rääkisin, et ei pea mingi hull põrsas olema, et rebendeid omada.

Huvitav, et sinu jaoks 8,2% pehme on. Minu jaoks on pigem 12-15% pehme ja naiste puhul tundub 8,2 juba üpriski madal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ainus mis teha on käte trenni vähemaks võtta.et ei koormaks nii palju muud midagi.tahad korralikult teha tulevad nad edasi. Ma tean mida räägin endal täpselt biitsepsi peal samasugused. Lepi ja ära isegi ürita võidelda,sa ei võida niikuinii!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, et sinu jaoks 8,2% pehme on. Minu jaoks on pigem 12-15% pehme ja naiste puhul tundub 8,2 juba üpriski madal.

Naiste puhul 8,2 on juba väga ebatervislik. Kui just tegemist pole võistlusvormiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tont seda teab, millega seda % m66deti.

Minu naha venimisomadused on v2ga kesised, kuid lihasmassi kasvades ei tulnud yhtegi striiat. 10 aastasena l2ksin aga k6vasti paksemaks...siis tulid ka striiad.

Mine kysi, kas Kalmusel on striiad? Ott on viimased aastad olnud v2ga heas vormis, kas tal striiad on? Seal on otsene seos rasvkoega.

Sama siin, sain puusadele u 12-13a, kui viskas seda pubeka kaalu äkki juurde. Trenniga pole ühtegi kriipsu tulnud, kuigi on lõhutud kätel-jalgadel näiteks pisikesi veresoonigi....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ainus mis teha on käte trenni vähemaks võtta.et ei koormaks nii palju muud midagi.tahad korralikult teha tulevad nad edasi. Ma tean mida räägin endal täpselt biitsepsi peal samasugused. Lepi ja ära isegi ürita võidelda,sa ei võida niikuinii!

Seal, kus mul rebendid on, need tekivad rinnatreeninguga. Täpsemalt lendamisharjutusi tehes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid nimetataks naha rebenditeks ja üldjuhul tekivad nad siis, kui kasutatakse aineid mis panevad lihased ebaloomulikult kiirelti kasvama, nimelt ei jõua nahk järele kasvada.

Loomuliku arengu puhul selliseid asju ei juhtu.

Kahjuks neid enam normaalselt eemaldada ei saa, peab pöörduma ilukirurgia poole.

Ise pole aineid kasutanud kuid venitusarme on päris rõõmsalt :) Ei pea kohe keemikuks tembeldama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal, kus mul rebendid on, need tekivad rinnatreeninguga. Täpsemalt lendamisharjutusi tehes.

see pigem kuidas kellegil,ega mul ka ainsad kohad käed ei ole kus armid on. kuskilt kuulsin et päevitus aitab veidi neid varjata,nii et peab aga vägisi päikse kätte ronima oma valget keha näitama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ega mind need väga muretsema ei panegi, mis sest et neid pidevalt juurde tekib. Ma lihtsalt rääkisin, et ei pea mingi hull põrsas olema, et rebendeid omada.

Huvitav, et sinu jaoks 8,2% pehme on. Minu jaoks on pigem 12-15% pehme ja naiste puhul tundub 8,2 juba üpriski madal.

Asi ei ole mitte sinu yldises rasva%, vaid kus su rasvkude paikneb.

Rinna ja biitsepsi pildilt oli n2ha, et seal seda polstrit ikka veel on. Yldmulje on sile...

Ega neid ilmaasjata ei kutsuta rasvarebenditeks.

V6id ju proovida 6litamist ja massaazhi, mis natuke ergutab nahaalust verevarustust ja parandab siis ka elastsust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal on otsene seos rasvkoega.

Mul tulid nad kõige kuivemas vormis. Aga stressirikkal ajal. Ma pakun et peamine eeldus on kõrge kortisool, sest see lõhub nahka rohkem kui lihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid nimetataks naha rebenditeks ja üldjuhul tekivad nad siis, kui kasutatakse aineid mis panevad lihased ebaloomulikult kiirelti kasvama, nimelt ei jõua nahk järele kasvada.

Mõned neist ainetest vähendavad kollageeni sünteesi, hoopis selles on küsimus. Testo on üks selline.

Aga kõige karmim kollageenihävitaja on siiski endiselt kortisool.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×