Jump to content
4Qlimax

KÕHT LAHTI.

Recommended Posts

Peaks ikka omastama jah, sest nende lõhustumine jms toimub maos ja suuremalt jaolt ja peensooles. Kõht on lahti, kui vee imendumine läbi jämesoole seinte kehasse on mingil põhjusel häiritud. Jämesooles enam mingisugust seedimist ja valkude, rasvade, lõhustamist ei toimu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saanud, Henri teab rääkida, et Eestis praegu kõhuviiruselaine.

Tõsi ta on, peale ühistranspordiga liiklemist ja üleüldse väljas liikumist peske korralikelt käsi jne.

Kõhugripp on 10x hullem kui kõrge palavik, uskuge mind ;P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas kuskil ravimi kasutusjuhenditel on küll kirjas, et kui sitt lahti, siis võib mõju nõrgem olla ravimi.

Olen ka sellist juttu kuulnud, ehk on sama lugu ka toiduainete tarbimisega, et omandab halvemini?

Joo kindlasti rohkem vedelikku ja pea vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aastaringselt vahelduva eduga p..k lahti ja nii aastaid. ja vastust pole ykski arst andnud. kindlasti mõjuvad teatud toiduained nii.....mingi aeg sai imoodiumit sisse söödud vägisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest originaal1

Minu keha tõmbub kõhulahtisuse tulemusel kokku nagu kuivand viinamari. Kui nädal aega jutti kõht lahti olnud siis uuesti jõusaali minnes on kohe tunda, et jõudu pole ja energiast jääb puudu.

Kõik mis sisse läheb, tuleb ju kohe välja ka, vaevalt et seal suuremat sorti omastamist toimub. Lihtsalt purustamine, värvimuutus ning väljutamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aastaringselt vahelduva eduga p..k lahti ja nii aastaid. ja vastust pole ykski arst andnud. kindlasti mõjuvad teatud toiduained nii.....mingi aeg sai imoodiumit sisse söödud vägisi.
Vabandan juba ette offtopicu ja lapsikuse pärast, kuid ma ei saa seda mainimata jätta. Nimelt nende kahe punkti asemele ei mõelnud ma kohe "as", vaid "au" ja algul ei tabanud nooti, et kuidas see kõhulahtisusega seotud on ;)

Peab tunnistama, et mul on sama probleem. Võib vabalt olla laktoositalumatus, kuid arsti juurde ei raatsi ka minna. Kui öeldaksegi, et laktoositalumatus on, siis mina piimatoodetest loobuda kuidagi ei tahaks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peab tunnistama, et mul on sama probleem. Võib vabalt olla laktoositalumatus, kuid arsti juurde ei raatsi ka minna. Kui öeldaksegi, et laktoositalumatus on, siis mina piimatoodetest loobuda kuidagi ei tahaks B)

Eestis esineb laktoositalumatust umbes 20–30% elanikkonnast. Nii et tõenäosus on päris suur, kahjuks.

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×